Psi hračky a hra se psem – jak na to?
5. října 2020 Redakce AC24 Z domova 4724 0
V zoologickém obchodě najdete velký výběr hraček pro psy. Majitel si může vybrat mezí speciální, kousací, plyšové, tahací, aportovací hračky a míčky. Při výběru mějte na paměti věk a co má Vaš pes rad. (Foto: PickPik)

 
 
loading...
 

Jsou hračky pro psa nutné?

V všednosti psa zastává hra důležitou roli, stejně jako krmení, cit bezpečí a sen. Hraní je skvělý způsob zlepšení koordinace a podpora jejího vývoje. Proto byste měli koupit míček a nebo další hračku pro psy (https://fera24.cz/hracky-pro-psy/). Hračka ho zabaví a dokonce může podpořit inteligence psa. Pes posili svaly a zbaví se přebytečné energie, která nebyla využita k růstu. Při výběru hračky vám napoví věk a velikost psa. Hračky určené pro psy by měly být z odolného materiálu bez ostrých části – tohle zajistí bezpečí tvého pejska. Pes nepotřebuje moc hraček najednou – zvykají si na ni velmi rychle. Po nějaké době bude dobré koupit nové hračky pro psy, a a schovávat staré, abyste je po nějaké době mohli vyjmout a poskytnout svému psovi rozmanitost.

Druhy psích hraček

Na trhu se setkáte s velkým spektrem psích hraček. Velmi populární jsou edukační hračky pro psy. Interaktivní hračky pro psy mají rozvíjet psí inteligenci, paměť a percepce. Interaktivní hračky jsou určeny pro štěňata a psí senioři, ale zahrát si z němí mohou také dospělé psy. Mezi dobré příklady těchto hraček patří určitě snack ball (s otvory pro pamlsky), čichové podložky pro psa, hlavolamy pro psy, interaktivní míčky a interaktivní hračka věž s pamlsky uvnitř. Při výběru hračky berte ohled také na složitost hlavolamy temperament, chytrost a charakter psa.

Kousací hračky svoje využití najdou u štěňat, kterým pomáhají se správným prořezáváním zubů. Hračky pro psy obvykle mají tvar koule nebo kosti. Psy máji  radí  hračky s píšťalky. Teto hračky jsou většinou gumové s měkké, ale odolné gumy, které pes rychlo nezničí.

Jsou psy, které máji u sebe stále plyšovou hračku. Plyšáci prodávají se v nejrůznějších tvarech, barvách a velikostech. Potřebujete-li psa zklidnit? Proto budou plyšáci skvělý. Jsou malé a můžete si jí vzít nejen pro hraní s pejskem doma a na výlet nebo k veterináři. Mají pozitivní vliv na pocit jistoty psa. Kromě tradičních hraček se vyrábějí také hračky „skineez" – vypadají stejně jako srst. Psi rádi si z němí hrají.

Klasikou mezi hračkami pro psy jsou míčky a další hračky na házení. Venku i doma můžete je pejskovi házet a kutálet. Nejpopulárnější jsou normální míčky a s posunutí těžiště, frisbee, bumerang, ringo a střílecí praky pro psy. Mezi hračky  pro psy nalezneme také hračky vhodné  k přetahování. Nejlepší bude lano s dvěma uzly. Lze ho vyrobit rychle a levně z obyčejného, bavlněného provazu. Hračka navíc čistí zuby psa.  

Komerční sdělení.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor