Pryč z EU. Bývalý moderátor z České televize natočil pozoruhodný dokument
6. dubna 2019 Redakce AC24 Z domova neprehlednete videa 64076 7
Stanislav Brunclík je český televizní moderátor a scenárista. V roce 1993 začal působit ve zpravodajství České televize. Poté přešel na Novu, kde se podílel na přípravě pořadu Střepiny, který také sám moderoval. Nyní natočil dokument, který vzbudil rozruch.

 
 
loading...
 

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


AZ
Antonín Zelenka
6. dubna 2019

Ze série „O současné situaci“

 

Otázky tajní vládě (zamyšlení na dané téma...)

 

Předmluva

 

Jediným vnitrosociálním zdrojem státní moci jsou sami lidé: jak ti, co usilují o realizaci svých mocenských ambicí, tak i ti, kdo přijímá realizaci mocenských ambicí jiných v roli vlády nad sebou samým. V Pravdivé Společnosti tato objektivní skutečnost našla vyjádření v nyní fungující ústavě umných lidí v následující formulaci:

 

„Nositelem suverenity a jediným zdrojem moci v Pravdivé Společnosti je její mnohonacionální národ.“

 

Tomu odpovídaje:

 

# z jedné strany – občané mají nejen morální právo a závazek před společností a budoucími pokoleními, ale i formální právo zadávat státní moci a jejím představitelů otázky o podstatě prováděné politiky a jejích perspektiv,

 

# a z druhé strany – orgány státní moci a osoby, zastávající státní pozice, mají povinnost:

 

1. dávat obsahově konkrétní odpovědi na ty otázky, odpovídat na podstatu a ne skoupými odpověďmi s nulovou vypovídací hodnotou,

 

2. korigovat politiku státu na identifikaci a řešení problémů, v souvislosti s kterými občané zadávají otázky a předkládají ty či ony návrhy.

 

V těch dvou vzájemně vložených principech spočívá podstata demokracie.

 

Nicméně, jak ukazuje praxe, nevolená státní státní moc v osobě jejích představitelů a zástupců se plnění dvou výše uvedených povinností vyhýbá: na jí zadávané otázky společensky-politického charakteru odpovídat po podstatě nechce (také proto, že kvůli slabému umu a nekompetenci nechápe podstatu otázek), a politiku nekoriguje. Proto je reálná státní moc v Tajemné Společnosti jedna z mnohých falešných demokracií na planetě.

 

Díky takovým osobitostem nevolené moci se ve společnosti nahromadili jak neřešené a nezodpovězené otázky, tak i nepochopení.

 

Protože získávat od orgánů moci a jejich představitelů (poslanců a úředníků) odpovědi ve stylu „děkujeme za podnět, váš názor bude započítán“ pro nás není zajímavé, některé otázky budeme jednoduše publikovat otevřenou formou. Zájemci se s nimi a dalšími otázkami mohou obracet na poslance a úředníky, dostávat odpovědi a přesvědčit se o tom, že tajná vláda je odtržena od národa, a kromě toho um, vynalézavost a prostá lidská slušnost (čest, svědomí, stud) nejsou jejími charakterními kvalitami.

 

Publikace odpovědí poslanců a úředníků na jim pokládané otázky se může stát „celonárodním show“ lepší než „Comedy club“, nemluvě už o tom, že to bude užitečnější, protože psychika „elitarijců“ je postavena tak, že bez ostychu prožívají obvinění z nestoudnosti, ale lezou po stropě, když je veřejně demonstrována jejich hloupost.

 

Vše výše řečené se také týká opozice: ti lidé se jen údajně starají o výměnu nepoctivé vlády „poctivou“, mnoho politikaří, ale nikdy neprobírají ani veřejně, ani ve svém úzkém kruhu reálné problémy, stojící před zemí, cesty a metody jejich řešení. Příčina je v tom, že podle svých morálně-etických kvalit, intelektuálnosti a manažerské kompetence jsou neodlišitelní od tajní státní moci. Ve výsledku všichni pracují ne na zájmy národa a rozvoj společnosti, ale na to, realizovat ideál Tajemných Agentů Nevědomosti a Ignorance a dalších – libovolná státnost by měla sloužit byznysu a jen jemu, a veškeré ostatní atributy formálně-procedurální demokracie a občanské společnosti jsou jen nástroji manipulace stádem idiotů; libovolný národ jsou z pozice byznys-moci ne lidé, ale obnovitelný ekonomický zdroj a nic více.

 

Otázky bez odpovědí

 

Mantry aneb kouzelné fráze, které nám berou naše svobody

 

Základním prvkem magie je mantra, neustále opakovaná fráze, která slouží k tomu, aby vedla k požadovanému magickému účinku. Překvapivě to samé se používá i v marketingu a v politickém marketingu. Rádi posloucháme mantry – a neuvědomujeme si, že často vedou ke zcela opačným výsledkům.

 

https://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/56619-mantry-aneb-kouzelne-fraze-ktere-nam-berou-nase-svobody

 

Možná, že po pročtení tohoto textu ho někdo přijal jako „osamělý hlas v poušti“. Pokud je to tak, pak ho četl v neadekvátním emocionálně-smyslovém stavu.

 

Novinky zo Svetov, časť 1.pdf

https://drive.google.com/open?id=1Zn3i4vaFQlA8QqoQflTTKbeqo2wU2Q16

 

Novinky zo Svetov, časť 2.pdf

https://drive.google.com/open?id=1QkD_bDxokjcA_Sgu5yJCsST6S4A2RXtl

 

efficiency yielding designs such as the parallels and connections within.pdf

https://drive.google.com/open?id=1bKDjUjDv4OzKso67ZB8g7EV065lA5lJt


00
EP
Eduard Piovarči
6. dubna 2019
Máme vôbec silu sa tomu vzoprieť?
30
JN
Jaromír Novák
7. dubna 2019
Proč ne, fše je jenom otázkou svědomí každého z nás ,probudit či prozřít může témêř každý i ti co stojí prozatim na té ,,temné'' straně a zrovna tak ti co se jeví s tou ,,světlejší ''stranou mohou propadnout temné ,nic není úplně černé , stejně jako tak bílé.
30
RR
10
JN
Jaromír Novák
8. dubna 2019
S vírou dostaneš i sílu.
00
Vlastimil Čech
9. dubna 2019
To byl ale hloupý běloch. A dareba. Dobře mu tak.
00