Projekt Rudé slunce. Video z tajné pilotované mise na Mars?
10. června 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 25201 3
V roce 2011 se objevily informace, že Američané údajně uskutečnili v 70. letech minulého století dvě tajné mise s cílem vybudovat základnu na Marsu.

 
 
loading...
 

Vesmírná agentura NASA proto tehdy ukončila lunární projekt Apollo a zaměřila se na rudou planetu – veškeré aktivity ale podléhaly přísnému utajení. Na technicky mimořádně náročném projektu nazvaném Rudé slunce spolupracovali Američané se Sověty.

K misi mělo dojít v srpnu 1973. Členy posádky, které na rudou planetu dopravila loď ISV Columbus, tvořili dva Američané a jeden Rus. Po zveřejnění této informace se na internetu objevilo video, které astronauté pořídili během letu na Mars. Film působí hodně amatérsky a záběry rudé planety jsou roztřesené. Uvádí ho upozornění »Není určeno k veřejné distribuci«. Jde o pravé záběry, nebo o hoax?

Ačkoli si o přísně utajovaném letu na rudou planetu můžeme myslet cokoli, zastánci konspiračních teorií jsou přesvědčeni, že k němu opravdu došlo.

V americkém rádiu Coast To Coast AM vystoupila před dvěma roky jistá Jackie, která tvrdila, že v roce 1979 viděla, jak se po povrchu Marsu pohybují lidé.

Tehdy pracovala v NASA a její náplní byla kontrola telemetrických údajů z vesmírných sond. Jednoho dne se podívala na kanál NASA s přímým vysíláním. V záběru byli dva lidé, kteří šli po povrchu rudé planety. Oba měli skafandry, ty ale nebyly tak robustní, jak bývá obvyklé.

Oba lidé kráčeli po linii horizontu směrem k sondě Viking.

Jackie tvrdí, že přenos s ní tehdy sledovalo šest dalších zaměstnanců NASA. Je ale s podivem, že Jackiiny »spolupracovníky«, kteří by její slova potvrdili, se dodnes nepodařilo vypátrat.

Nicméně, níže uvedené dokumenty mají být důkazem, že Aldrin chodil po Marsu (viz fotografie).

Picture

Picture

Picture

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


MK
Milan Klusák
10. června 2019
Když je tam sníh, je tam i voda, a pára v prostoru. Je tam proto i kyslík /tedy možná vzduch/, síc řídký, a také modrá obloha! Proč tedy všechny fotky "specialisté" přebarvují na červeno? Pořád jen tajit a mlžit, a konspirovat. Jdu blejt velebnosti!
20
JJ
Jiri Jiri
11. června 2019

Zde je spoustu článků o tom, že je to jinak než se oficiálně hlásá

https://www.exopolitika.cz/category/ufologie/mesic-a-mars


10
AZ
Antonín Zelenka
11. června 2019

NSA měla prý přijmout poselství od mimozemšťanů. Agentura národní bezpečnosti uveřejnila zprávu, ve které potvrzuje, že s mimozemšťany nastal kontakt. NSA uvádí, že obdržela 30 poselství (možné stáhnout v PDF zde: NSA message aliens.pdf ) z vesmíru. NSA konstatuje, že nemohli dekódovat všechny zprávy,

 

Psychický trénink v tajných vesmírných programech jako ve Hvězdných válkách u rytířů Jedi. Tajné vesmírné programy trénují rekruty, aby používali zesílených psychických schopností pro různé skryté mise, podle informátora ____________. V dnešní epizodě Kosmického odhalení/„Cosmic Disclosure“ se popisuje,

 

(1)

 

Polovina lidí nevydělá na důstojný život, nemá na dovolenou ani tramvajenku

 

Polovina lidí má problém plnohodnotně participovat ve společnosti, nemají na školu v přírodě pro dítě, mobilní tarif, roční tramvajenku a nemají ani úspory vyšší než deset tisíc korun, každý větší výdaj představuje problém. Málo se mluví o tom, že Česko je ekonomika postavená na nízkých mzdách, říká Lucie Trlifajová ze Sociologického ústavu AV ČR, která působí i v platformě pro důstojnou mzdu. Dodává, že pro domácnosti je nejdůležitější zaplatit bydlení, problém chudoby se také hodně týká žen a matek samoživitelek. Prostor pro růst mezd je podle ní v Česku obrovský.

 

(2)

 

"...Země, náš domov - překypující životem. Místo velké krásy a velkého údivu. Svět, ve kterém se spojuje ekosystém v rámci dalšího křehkého ekosystému a vytváří komplexní a jemně vyváženou síť života. Sympatická síť, v rámci které harmonický stav každého organismu, závisí zcela na stavu zbytku. Síť, ve které přežití každého jemného vlákna, spočívá na jeho symbiotickém vztahu k životnímu prostředí, ve kterém existuje. Samozřejmě, pavučina života byla vždy křehká, a přesto, tisíciletí to fungovalo perfektně, protože jako všechno v něm, mělo svoje jedinečné místo a jedinečný účel. V této pavučině přebývá také lidstvo... "

 

(3)

 

Na meteorologických předpovědních modelech je v tuto chvíli totiž založena naprosto celá předpověď počasí, a to nejen ta dlouhodobější, ale i ta jeden den dopředu. Co udělá profesionální meteorolog, když chce vědět, jak bude zítra? Prohlídne si všechny dostupné modelové výstupy (mapky a grafy, které mu naprosto automaticky vyjedou na PC) a celé své vzdělaní uplatní jen v jediné věci – vybere ze zobrazených variant tu, kterou považuje za nejpravděpodobnější.

 

Většině lidí na tomto asi nepřijde nic divného. Dnešní (oficiální) věda prostě neumí předpovědět počasí jinak, než že se nacpou nějaké údaje do počítače a ten vyhodí předpověď. Na pochopení tohoto obrovského problému je ale potřeba vědět o těchto modelech nějaká data:

 

Meteorologický numerický předpovědní model je neuvěřitelně složitý počítačový program. Když chcete výpočty zjistit chování počasí v nějakém místě na delší dobu, než pár hodin dopředu, tak je totiž nezbytně nutné modelovat úplně celou atmosféru Země.

 

Počítače, které to dokážou, jsou jedny z nejvýkonějších počítačů na světě a jejich hodnota se pohybuje ve stovkách miliónů dolarů, tedy v miliardách Kč...

 

A takový výdaj za meteorologický počítač si můžou dovolit pouze vládní (příp. armádní) organizace nejbohatších států.

 

(4)

 

https://cs.wikipedia.org/wiki/CUDA

 

(5)

 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Podvod

 

https://docs.google.com/open?id=0B1lmMjJ4Fl45R2RoOWFYWjM3RWc

 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Slovesn%C3%BD_rod

 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Utrh%C3%A1n%C3%AD_na_cti

 

https://cs.wikipedia.org/wiki/K%C5%99iv%C3%A9_obvin%C4%9Bn%C3%AD

 

(6)

 

Tak se zrodila myšlenka společného kosmického letu USA-SSSR. A tu náhle do hry opět vstoupila „náhodná souhra okolností“. V dubnu 1972 Američané Sovětskému svazu konečně dodali vzorky měsíční půdy a ejhle, o pouhý jeden měsíc později, 24.5.1972 byla ohlášena dohoda mezi USA a SSSR o spolupráci při výzkumu a využívání kosmického prostoru pro mírové účely a byl schválen společný projekt kosmického letu „Sojuz-Apollo“. Každý, kdo je jen trochu obeznámen s tím, jak se uzavírají mezinárodní dohody mezi hospodářskými subjekty, ví že uzavření jakékoliv dohody předchází období přípravných prací, v rámci nichž se formulují a sjednávají podmínky takovéto dohody. A čím je dohoda obsáhlejší, tím větší množství přípravných prací je zapotřebí a tím i trvá toto přípravné období delší dobu. A v tomto případě vůbec nešlo o nějakou drobnou hospodářskou dohodu. Šlo o zásadní smlouvu mezi dvěma ideologickými odpůrci a v důsledku toho muselo ležet na stole skutečně velké množství otázek k vyřešení. Přitom je naprosto zřejmé, že technické aspekty nemohly být těmi hlavními. Samozřejmě, pokud by USA a SSSR (zastupovány svými vůdci) skutečně byli ideologickými protivníky. Jak víme, dohoda o společném letu byla úspěšně uzavřena, přičemž byla připravována navzdory skutečnosti, že v té době Američané už svůj lunární program ukončili a navíc byli ve velkém prodlení s dodávkou svých vzorků měsíční půdy do SSSR.

 

A co se týká společného letu? Z technického hlediska se jednalo zejména o výměnu technologií. Pro společný vývoj technických řešení byly vytvořeny společné, sovětsko-americké pracovní týmy. Sovětští i američtí vědci tímto totiž byli postaveni před mnoho nelehkých úkolů v oblasti řešení otázek kompatibility ve společné lokalizaci přesného místa setkání kosmických lodí, dokovacích modulů, život podporujících systémů či systémů umožňujících přestup mezi oběma kosmickými loděmi. Dále pak i vzájemné komunikace v průběhu letu, řízení těchto letů, jakož i organizační a metodologická kompatibilita.

 

Nicméně sovětské vedení vyvinulo veliké úsilí k tomu, aby pouze US dolar zůstal měnou určenou pro vypořádávání mezinárodního obchodu. Tím nejen že zachránil USA od úplného ekonomického kolapsu, ale ve skutečnosti stabilizoval celosvětový kapitalistický ekonomický systém, když mu, na úkor zemí třetího světa, poskytl dostatek svých reálných zdrojů, výměnou za dolary a jiné.

 

Nicméně záchrana dolaru nebyl jediný krok, který vedení Sovětského svazu učinilo proto, aby zachránilo celý kapitalistický ekonomický systém od kolapsu.

 

Sovětské vedení umožnilo podniknout proti své vlastní zemi úder, který jí přinesl ideologickou porážku doslova z ničeho. Sebevražedným programem osvojování ____________, který byl prováděn, tak jak bylo výše zmíněno. Kromě přímých politických škod byly SSSR způsobeny škody vyplývající z toho, že po celou dobu byl socialistický hospodářský systém celému světu prezentován jako (systémově) „zkažený“. Přímé ekonomické škody se pak projevily v tom, že SSSR ztratil soběstačnost v zásobování svých obyvatel potravinami, což s sebou automaticky přineslo další návazné škody. Byznysmeni z celého světa se tak mohli sami přesvědčit, že vzájemně prospěšná obchodní spolupráce se SSSR je (v důsledku neadekvátního řízení země ze strany sovětského vedení) prakticky neuskutečnitelná. V podstatě se utvrdili v názoru, že investovat do jakéhokoliv projektu v SSSR je vysoce rizikové a s vysokou mírou pravděpodobnosti povede ke ztrátě vložených investic. Proto se tehdy západní investoři účastnili pouze takových projektů, které byly pod plnou kontrolou západních byznysmenů a u kterých byla garantována zisková návratnost vložených investic. Sovětské vedení dělalo všechno možné nejen proto, aby západní investory ani nenapadlo v SSSR investovat, ale aby své investice realizovali v USA a UK.

 

Souběžně s tímto procesem, provedlo sovětské vedení ještě řadu dalších konkrétních kroků, jejichž smyslem bylo zachránit USA, potažmo celý kapitalistický hospodářský systém.

 

Jedním z těchto kroků byl ten, že Sovětský svaz začal s masivními prodeji své ropy na světových trzích.

 

Zde je třeba říct, že v souvislosti s otevřením západosibiřských naftových polí, došlo i k dramatickému nárůstu produkce zemního plynu. A právě ten se stal jedním z nástrojů pomoci Západu.

V roce 1970 Sovětský svaz a Spolková republika Německo podepsaly dlouhodobou dohodu o německých dodávkách potrubí velkého průměru a dalších zařízení potřebných k výstavbě plynovodu do západní Evropy s tím, že úhrada ze strany Sovětského svazu bude provedena prostřednictvím dodávek zemního plynu ze západní Sibiře. Tato dohoda vešla ve známost jako „Obchod století“ nebo „Plynovod století“. Tento název tato dohoda získala proto, že znamenala největší dohodu mezi Německem a SSSR/Ruskem v historii jejich obchodních vztahů a která zahrnovala spolupráci obou zemí na celé desetiletí dopředu. Ekonomická podstata této dohody spočívala v tom, že veškeré výnosy z dodaného sovětského plynu do Evropy byly (po zahájení provozu) použity na úhradu nákladů spojených s výstavbou plynovodu. Jinak řečeno – Sovětský svaz zachránil Západ před politicko-ekonomickým kolapsem tím, že na sebe vzal veškerou práci a náklady k této záchraně nezbytné.

 

(7)

 

Podobné "potyčky" jsou samozřejmě druhotné, ale stojí za to pohovořit o důvodech, které stojí za podobnými jevy. Jde o to že část populace planety se nachází v důsledku operací Tajné v globální kolektivní "hypnóze", klasická situace typu "císařovy nové šaty".

 

Pro část lidí je totiž:

 

- na vědomé úrovni přesvědčení že "Američané tam byli" jedním z úhelných kamenů jejich osobního modelu světa, tvrzení že program Tajné byl podvod berou jako útok na sebe / na své vnímání světa (jeden moudrý člověk řekl: někteří lidé raději zemřou, než by museli změnit dlouho pěstované přesvědčení nebo názor, do kterého investovali);

 

- a na nevědomé úrovni tuší, že věcná diskuse o detailech by nemusela dopadnout v prospěch jejich přesvědčení, možná by nakonec museli i uznat, pokud disponují určitými mravními kvalitami, že je to jinak.

 

Tím je dáno, že diskuse o Tajné se zastánci verze "byli tam" může mít málokdy racionální charakter, neb připustit, že program Tajné byla psychologická operace, pro ně znamená "přehodnocení všeho", změnu stereotypů myšlení, svého osobního modelu světa. Situace je v něčem podobná například sporu o kulatosti Země na konci středověku, i když v menším měřítku a menší intenzity. I obdoba inkvizice se při troše hledání najde..

 

A jak to souvisí s operací Tajné? Nejpřímějším způsobem. V 60. letech si "elita" SSSR uvědomovala, že pokud nebudou spolupracovat na záchraně USA, nemusí být časem komu se vzdát a převést majetky do soukromého vlatnictví. Od 70. let tak v reálu pozorujeme jak SSSR surovinami uměle udržuje Západ při životě.

 

Důvod, proč socialistický blok zkolaboval v 90. letech a nikoliv třeba v 70. letech, je setrvačnost sociálních supersystémů, kdy řízení může dělat jen takové změny, které řízený objekt akceptuje (v negativní variantě se jedná o mem "pomalé vaření žáby"). Řízení sociálního supersystému se dá přirovnat k řízení rozjetého vlaku nebo řítícího se stáda buvolů - lze jen mírně korigovat směr, při pokusu o ostrou zatáčku přichází katastrofa. Prudké změny (revoluce, převraty) jsou také součástí řízení, ale až poté, co je na ně společnost patřičně zpracována a co je sama žádá a uskuteční. Cesta, jak společnost může přestat být ovládaným objektem, davem bez vlastní vůle a konceptuální moci (tj. rozhodování o svém osudu), je jen jedna jediná - zvyšovat vlastní míru chápání a pracovat na své mravnosti, neboť průměrná míra chápání dané společnosti a její průměrná mravnost jsou objektivní parametry, které musí každé řízení respektovat a které určují budoucnost dané společnosti.

 

(…)

 

Jak se dříve nakupovalo, když nebyl igelit.pdf

https://drive.google.com/open?id=1HWDhYhlSA6ayffC3D-zp57ITz5XdU6gr

 

(…)

 


00
MK
Milan Klusák
10. června 2019
Když je tam sníh, je tam i voda, a pára v prostoru. Je tam proto i kyslík /tedy možná vzduch/, síc řídký, a také modrá obloha! Proč tedy všechny fotky "specialisté" přebarvují na červeno? Pořád jen tajit a mlžit, a konspirovat. Jdu blejt velebnosti!
+ 2