Proč je v obci povolená rychlost pouze 50 km/h? Nyní dáte raději nohu z plynu
21. října 2018 Redakce AC24 Z domova neprehlednete videa 133619 2
V následujícím videu si můžete názorně prohlédnout to, jak je důležité dodržovat dopravní předpisy v obci, a tedy rychlost 50 kilometrů za hodinu. Můžete tím předejít smrti nejen své, ale i těm, kteří procházejí přes přechod pro chodce v nepřehledné křižovatce, nebo procházejí přes silnici mimo průchodu.

 
 
loading...
 
 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


VC
Vítězslav Crha
21. října 2018
Jděte do hajzlu s Vaší bezpečností.  km/h v obci je dána výhradně pro to, aby přissátý stát at lidi o pokuty. Jde jen a jen o peníze. Bezpečnost naprosto nikoho nezajímá. Kdyby zajímala, tak na nás nebudou zvláštní letadla NATO sypat jedy, nebudeme podporovat cizí mocnosti v přípravě vojenských akcí na našem území,obecně zde bude vymahatelnost práva a mnoho dalších bezpečnostních věcí. Jak říkám je to bič na lidi na slušné lidi. Jezdím dost rychle od 18 ti let věku a za 42 let jsem nezavinil jedinou nehodu a nerozbil žádné části vozidla. Je to o předvídavosti, postřehu a dobrém odhadu vzdálenosti a pravidla siln. provozu nemusí existovat. tečka.
00
LB
little boy
25. října 2018

Prepáč, ale teraz riadne kecáš.

Nie každý má taký postreh ako ty, dobrý odhad vzdialenosti a znalosť dopravných predpisov.

Keby všetci boli tak dokonalí, ako ty, možno by sa dala akceptovať aj vyššia rýchlosť v obci, ako je 50-tka

Ale sú?

Spýtam sa ťa ináč, určite si mal malé deti, ktoré od určitého času chodili samé do školy. Nebál by si sa ich pustiť samé, keby bola povolená, povedzme 70-tka v obci?

Prečo v mnohých rakúskych a nemeckých dedinách je povolená len 30-tka?

 


00