Proč Hamáček vynadal Pekarové Adamové, prudící ministry
11. dubna 2020 Redakce AC24 Z domova 18897 2
„Vypadá to, že se ten nouzový stav vám zalíbil a že se vám v něm vlastně funguje velice dobře. Ale my chceme, abychom tady mohli skutečně argumentačně, aby byly odpovědi," prohlásila mimo jiné s požadavkem o přerušení jednání poslankyně Markéta Pekarová Adamová. (Foto: ČT24)
 
 
loading...

„Budeme hlasovat o návrhu na přerušení této schůze do doby, než zde bude přítomen premiér, ministr vnitra a ministr zdravotnictví," oznámil poslancům místopředseda Poslanecké sněmovny Petr Fiala, který jednání řídil a nechal hlasovat.

„Hlasování číslo 4. Přihlášeno 94 poslanců, pro 38, proti 47. Návrh nebyl přijat. Budeme pokračovat," oznámil Petr Fiala výsledky hlasování, aby vzápětí nechal hovořit vicepremiéra Jana Hamáčka.

„Dámy a pánové, já si jenom vyprošuji poznámky, že se nám nouzový stav líbí. Paní kolegyně prostřednictvím pana předsedajícího, nelíbí. Já bych byl strašně rád, abych se nemusel bát o své příbuzné, abych se nemusel bát o svoji rodinu, aby už to tady skončilo. Ale ono to zatím neodešlo. A jestli si myslíte, že si to užíváme, to, jak spíme tři čtyři hodiny denně a snažíme se řešit krizi, která na nás spadla ,a nikdo před námi ji řešit nemusel, já si to fakt neužívám. Tak si vyprošuji tyto poznámky!" pronesl za mohutného potlesku z levé části sálu místopředseda vlády a ministr vnitra ČR Jan Hamáček.

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
11. dubna 2020

17.03.2020 14:08 Zahraničie

Ruský akademik preukázal, že koronavírus COVID-19 je biologická zbraň

MOSKVA – Ruský akademik Sergej Glazyev, bývalý poradca ruského prezidenta, je presvedčený, že koronavírus je vyrobený človekom.

Ruský akademik Sergej Glazyev, je presvedčený, že koronavírus bol stvorený človekom. Zistili, že bol vytvorený z dvoch rôznych typov vírusov bežných u zvierat (netopierov a hadov), ako aj štyroch vírusových inzertov(vložiek) charakteristických pre HIV. To isté tvrdí aj Anand Ranganatan, profesor genetiky na Štátnej univerzite Jawaharlal Nehru v Dillí. On a jeho kolegovia uverejnili správu o štúdii čínskeho koronavírusu. Žiadny známy vírus nemá podobnú štruktúru. Vedci teda tvrdia, že vírus je umelo vytvorený a je biologickou zbraňou.

"Môžeme pozvať biologických inžinierov, ktorí povedia ako ho syntetizovať. Je nám tiež známe, že to môže urobiť len tá krajina, ktorá má biologické laboratóriá po celom svete. Blízko nás napríklad, na Ukrajine, v tajných laboratóriách majú plný arzenál biologických zbraní a testujú na ľuďoch rôzne vírusy.  Máme informácie, že po celom svete a najmä v krajinách bývalého Sovietskeho zväzu, bolo uvedených do prevádzky viac ako 200 biologických laboratórií, a ktoré sa nachádzajú taktiež v Azerbajdžane, Arménsku, Gruzínsku, Kazachstane, Moldavsku, Uzbekistane a na Ukrajine,“ povedal Anand Ranganatan.

Domnieva sa, že pandémia je prvkom hybridnej vojny proti nekontrolovaným sektorom globálnej ekonomiky.

"Toto je určite bojový vírus a nepochybujeme o tom, že bol vytvorený zámerne,“

uviedol akademik Sergej Glazyev. Zatiaľ čo vedci vytvárajú vakcínu proti novému typu koronavírusu, lekári pripomínajú, že hlavné metódy boja proti nej sú rovnaké ako proti chrípke. Zdroj:

https://inforuss.info/professor-genetiki-dokazal/https://tsargrad.tv/news/pojmany-s-polichnym-kitaj-obvinil-ssha-v-zanesenii-k

https://aragonit11.blogspot.com/2020/04/nakupovat-americke-stihacky-ci.html


00
LU
Leoš Ungr
11. dubna 2020
K ženám se chovám slušně ale p.Pekarová by se opravdu měla nad sebou zamyslet a jít dělat něco jiného  její výroky poslouchat tak zůstává rozum stát i tady platí že vysoká škola z ní inteligentního člověka rozhodně neudělala inteligence je vrozená.
00