Při testovacím letu Falcon Heavy se událo cosi opravdu divného
14. prosince 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 22743 1
OK, je to opravdu prapodivné. Ta věc letí spolu s tím, když jsem si toho všiml na pozadí v 34:00, pusťte si to odsud. (Foto: Youtube)

 

 
 
 
 

image 0

Toto je jednotlivý rámec.

image

Možná vám ne, ale mně to připadá jako něco na způsob simulace pozadí. Podívejte se na ty černé panely, mají na nich senzory?

Nevypadají snad ty horizontální bílé tečky, že zhasínají na okraji dalších panelů? A ta 2 světla z osvětlení? A ta věc uprostřed…, co to sakra je? Že by kabel omotaný kolem té temné tečky, ty purpurové a zelené barvy, naprosto nechápu, co to vlastně je…

Ten vůz se mezi těmi dvěma sekundami nehne ani o milimetr, nebo co se to děje, stejné vozidlo, stejná helma atd. Jen to osvětlení se zcela mění, stejně jako pozadí… Proč se pozadí mění, pak se rozsvítí záblesky a zase se vrátí do vesmíru? Nikdy jsem nic takového neviděl… Jů, co jsem to spatřil za červy? Viděl to opravdu už někdo? Toho si nešlo nevšimnout ani při plné rychlosti.

Řeknu vám ten průběh jinak, to video bývalo 39 minut dlouhé, ale objevilo se tam černé UFO, co na konec přelétlo zleva doprava, takže ten čas na videu editovali!

image 1

Další...

image 2

Další...

image 3

image 4

Pak to černé v tom...

image 5

image 6

Zdroj: disclose.tv

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


S࿘
s0lari ࿘☯࿗
15. prosince 2019
Celé video je fake. Muskova raketa sa nikdy neodlepila od zeme. Všetko je to len na udržiavanie ilúzie veľmoci. Aj by totiž mala Muskova raketa nejakú perspektívu, nekupovali by Američania motory od Rusov.
00