Přes dálnici v Srbsku se přehnalo Tornádo. Další bouře zabíjela i ve Francii
7. listopadu 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 11251 0
Městečko Inđija na severu Srbska v pondělí (4. 11.) kolem druhé odpoledne zasáhla silná bouře. "Bouře ve výrazné dynamice vyprodukovala tornádo, které se podle svědků přehnalo přes dálnici A1, která spojuje Nový Sad a Bělehrad," uvedl portál i Meteo. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

Živel při přechodu přes dálnici výrazně snížil viditelnost, což se zřejmě podepsalo pod tragickou dopravní nehodu. Ze zatím nezjištěných příčin totiž došlo k havárii mercedesu s rakouskou poznávací značkou a kamionem s přívěsem.

Bouřky doprovázené silným deštěm, které během víkendu zasáhly jihozápad Francie, si vyžádaly nejméně jednu oběť. Je jí 71letá žena, kterou na zahradě v neděli v Nice zavalilo několik desítek metrů krychlových mokré zeminy.

Francie během víkendu zasáhla bouřka Amelie. Vítr kácel stromy, které zablokovaly místní komunikace. Kvůli poškozeným sloupem elektrického vedení zůstalo bez proudu cca 140 tisíc domácností.

Nepříznivé počasí sužuje i sever Itálie. Vítr ve městě Ligurie vyvracel stromy, kvůli silnému dešti se na mnoha místech vylily řeky. Kvůli špatnému počasí v pondělí nejezdily trajekty mezi italskou Sardinií a francouzskou Korsikou.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor