Přes dálnici v Srbsku se přehnalo Tornádo. Další bouře zabíjela i ve Francii
7. listopadu 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 8229 0
Městečko Inđija na severu Srbska v pondělí (4. 11.) kolem druhé odpoledne zasáhla silná bouře. "Bouře ve výrazné dynamice vyprodukovala tornádo, které se podle svědků přehnalo přes dálnici A1, která spojuje Nový Sad a Bělehrad," uvedl portál i Meteo. (Foto: Youtube)
 

 
Loading...

Živel při přechodu přes dálnici výrazně snížil viditelnost, což se zřejmě podepsalo pod tragickou dopravní nehodu. Ze zatím nezjištěných příčin totiž došlo k havárii mercedesu s rakouskou poznávací značkou a kamionem s přívěsem.

Bouřky doprovázené silným deštěm, které během víkendu zasáhly jihozápad Francie, si vyžádaly nejméně jednu oběť. Je jí 71letá žena, kterou na zahradě v neděli v Nice zavalilo několik desítek metrů krychlových mokré zeminy.

Francie během víkendu zasáhla bouřka Amelie. Vítr kácel stromy, které zablokovaly místní komunikace. Kvůli poškozeným sloupem elektrického vedení zůstalo bez proudu cca 140 tisíc domácností.

Nepříznivé počasí sužuje i sever Itálie. Vítr ve městě Ligurie vyvracel stromy, kvůli silnému dešti se na mnoha místech vylily řeky. Kvůli špatnému počasí v pondělí nejezdily trajekty mezi italskou Sardinií a francouzskou Korsikou.

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor