Pravda je někde poblíž. Američané jsou si jistí, že vláda tají UFO
11. září 2019 Redakce AC24 Ze světa 119189 10
68% Američanů věří, že jejich vláda jim neposkytuje některé informace o neidentifikovaných létajících objektech (UFO), napsal Dagens Nyheter, citujíc novou Gallupovu studii. (Foto: Youtube)

 

 
 
 
 

Nicméně, jak uvádí tato publikace, více než polovina respondentů je stále přesvědčena, že všechny případy výskytu UFO lze vysvětlit lidskou činností nebo přírodními jevy.

Mark Walker je jedním z nejvyšších kongresmanů Sněmovny podvýboru pro zpravodajství a boj proti terorismu. Když se Walker v červenci tohoto roku zeptal hlavy amerického námořnictva Richarda Spencera na to, jaké zdroje věnuje jeho agentura ke studování zpráv o UFO a dostupnosti fyzických důkazů o jejich existenci, odpověděl zástupce amerického náměstka ministra námořnictva Thomas Modley krátce, uvedl Dagens Nyheter.

„Flotila bere tyto zprávy s velkou vážností, nadále je přijímá a řádně je studuje," řekl. Podle Modleyho americké námořnictvo pokračuje v přidělování zdrojů, aby piloti oddělení nebyli vystaveni zbytečnému nebezpečí.

Zároveň se Walker zeptal, zda má námořnictvo údaje o dostupnosti technologií z jiných zemí nebo soukromých společností, které dokážou vysvětlit různé incidenty, ale zde neuslyšel nic konkrétního.

 

„Přestože jsem potěšen potvrzením flotily, že jsou pozorovány UFO, jsem zklamaný, že jsem nedostal odpovědi na mé konkrétní otázky týkající se hrozby, kterou tato technicky vyspělá plavidla létající ve vzdušném prostoru USA mohou představovat," svěřil se Walker se svými myšlenkami s časopisem Politico.

Podle kongresmana je nejvíc znepokojen skutečností, že tato plavidla hlášená americkými piloty mohou patřit Rusku nebo Číně.

„Pokud námořnictvo věří, že Čína nebo Rusko mají přístup k pokročilým letecko-technickým řešením, která by mohla představovat hrozbu pro národní bezpečnost, pak má americký lid právo vědět, jaká opatření vláda v této souvislosti podniká," zdůraznil.

Švédská publikace uvádí, že skutečný stav ukazuje nejnovější výzkum Gallupova institutu. Podle průzkumu Američané nedůvěřují své vládě, pokud jde o UFO: otázka „myslíte si, že americká vláda ví o UFO více, než říká?“ 68% respondentů odpovědělo kladně. Přičemž se v roce 1996 k tomuto stanovisku připojilo 71% respondentů.

16% Američanů říká, že viděli něco, co se podle jejich názoru podobalo UFO, zatímco 33% si bylo jistých, že existují zprávy o mimozemských kosmických lodích. Na druhou stranu 60% respondentů je přesvědčeno, že všechny zprávy o UFO lze vysvětlit lidskou činností nebo různými přírodními jevy, shrnul Dagens Nyheter.

Zdroj: dn.se

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
12. září 2019

Keď to pritiahneme za vlasy fenomén UFO vznikol ako všetko v USA tam sa prvýkrát tieto objekty objavili. Tam sa prvýkrát vyskytol aj únos do UFO rovnako v období 60tych rokov keď celý búm vznikol.

Osbone neverím že nejaké ufo niekde havarovalo. Skôr mi to príde ako dlhodobá príprava k projektu Blue bem a hodne to krylo aj projekt Apollo

https://aragonit11.blogspot.com/2019/07/uplynulo-50-rokov-odvtedy-ako-clovek.html


10
EP
Eduard Piovarči
12. září 2019

Je zaujímavé že tu o túto tému nie je žiadny záujem

 

Washington nevylučuje možnost uvalit na ruskou společnost Rosneft sankce za operace s venezuelskou ropou, uvedl bývalý zvláštní vyslanec USA pro Venezuela Elliott Abrams. http://www.descifrado.com/2019/09/10/ab ... venezuela/ Rosneft odsuzuje hrozbu USA pro operace ve Venezuele https://www.en24.news/en/2019/09/rosnef ... -news.html


10
EP
Eduard Piovarči
12. září 2019

Stálá rada OAS schválila svolání rady TIAR k řešení případu Venezuela

 9 zemí TIAR, které odmítly návrh Kostariky, Chile a Peru na vyloučení použití vojenské síly ve Venezuele

Tak že je veľmi pravdepodobné že Venezuela môže byť vojensky napadnutá. Teraz už je všetko na Rusoch a Ruskej prítomnosti.

 

Zástupce Kostariky na OAS, Mauricio Herrera Ulloa, předložil spolu s diplomaty z Chile a Peru návrh na změnu jednání, aby se vyloučilo možné použití vojenské síly při řešení venezuelského případu. S devíti hlasy proti a čtyřem hlasům pro tento návrh byl však zamítnut v rámci Stálé rady. 9 hlasů proti: Salvador, USA, Guatemala, Honduras, Paraguay, Venezuela, Argentina, Brazílie a Kolumbie.

https://maduradas.com/urgente-los-9-pai ... venezuela/ Ministr zahraničí Jorge Arreaza představí Organizaci spojených národů „nevyvratitelné informace“ o údajných teroristických činech proti Venezuele plánovaných v Kolumbii.

«Nejedná se o absurdní obvinění, jako jsou ty, které představila Kolumbie. Ukážeme umístění, souřadnice, fotografie, reference, data, jména a vztahy, “uvedl ve svém Twitteru ve středu.

http://caraotalibre.ga/hoy/arreaza-onu-colombia


00
EP
Eduard Piovarči
12. září 2019

Že by Trumpov náhly obrat?

Trump uvedl, že jeho bývalý poradce pro národní bezpečnost John Bolton „šel přes palubu“ kvůli politice vůči Venezuele Trump naznačil, že jeho prioritou je pomoc Venezuele a nikoli „rozdrcení strašného režimu“ venezuelského prezidenta Nicolase Madura, jak chtěl jeho bývalý poradce John Bolton


00
EP
Eduard Piovarči
12. září 2019

Guajdo napísal pozývací list Američanom

 

// A je to tu, náhodou jsem na to ted narazil google překlad Guaidó jde ještě o krok dále, aby požádal o zahraniční vojenskou intervenci ve Venezuele https://www.lavanguardia.com/internacio ... zuela.html Dočasná vláda opozice Juan Guaidó ve Venezuele zahájila nezbytné mechanismy, které způsobí pád režimu Nicolás Maduro, v případě potřeby ozbrojenou intervencí jejích partnerů v Americe. Mise vyslaná Národním shromážděním Venezuely do Organizace amerických států (OAS) předloží tuto středu Stálé radě této instituce dopis podepsaný společně s partnery, jako je Brazílie a Kolumbie, ve kterém formálně požaduje aktivaci Meziamerické smlouvy o pomoci Reciprocal (TIAR), který výslovně uvažuje o „použití ozbrojené síly“ k reakci na agresi.

Podle venezuelských odpůrců, kteří jsou podle mezinárodního společenství uznáni jako legitimní představitelé své země, Maduroho režim přetrvává hlavně díky vojenské pomoci kubánské diktatury a zůstává u moci pro podporu zahraničních milic, jako jsou partyzán a narkoman Kolumbie nebo libanonští islamisté Hizballáhu. Odpůrci Chávezu se proto domnívají, že je nutné, aby jejich partneři dostali povolení od OAS k provádění strategie na obranu venezuelského lidu, který zažívá nejhorší humanitární krizi, jakou kontinent zaznamenal ve své nedávné historii.

https://www.abc.es/internacional/abci-g ... ticia.htmlVenezuelská vláda Juan Guaidó oznámila, že ve středu formálně požádá OAS, aby aktivoval pakt vzájemné obrany. Guaidó doufá, že bude moci vyprovokovat odchod režimu Nicolase Madura, i když je to násilím. Tento pakt uvažuje o možnosti ozbrojeného zásahu do koalice na obranu jednoho z členů, je-li napaden. Meziamerická smlouva o vzájemné pomoci (TIAR) byla podepsána v roce 1947 a nikdy nebyla uplatněna. https://www.abc.es/internacional/abci-g ... video.html


00
EP
Eduard Piovarči
14. září 2019

Kolumbie bude mít plnou podporu USA Americký zvláštní vyslanec pro Venezuelu Elliott Abrams uvedl, že americká vláda není nakloněna k vojenské intervenci ve Venezuele, ale varovala, že Kolumbie bude mít plnou americkou podporu v případě útoku teroristických skupin nebo venezuelských ozbrojených sil. V úterý Abrams rovněž vyloučil, že by americká podpora venezuelského prozatímního prezidenta Juana Guaidóho o připojení k Meziamerické smlouvě o vzájemné pomoci (TIAR) znamenala možnou vojenskou akci USA. "Spojené státy nejsou blíže k vojenskému konfliktu s Venezuelou, ale obávám se hodně o kolumbijsko-venezuelskou hranici," uvedl Abrams ve videokonferenci v úterý z Bruselu, kde diskutoval o venezuelské krizi se členy Evropská unie. "Bojím se přítomnosti ELN a FARC ve Venezuele," řekl. "Obávám se záměrů madrurovského režimu s vojenskými cvičeními, která Maduro nařídil v pohraniční oblasti." Abrams uvedl, že Spojené státy mají zpravodajské informace potvrzující přítomnost členů Revolučních ozbrojených sil Kolumbie (FARC) a Národní osvobozenecké armády (ELN) ve Venezuele. https://amp.miamiherald.com/news/nation ... ssion=true


00
AZ
Antonín Zelenka
13. září 2019

USA naposledy posielali bomby právoplatným adresátom v II. svetovej vojne, ináč ich bombardovanie hlava nehlava padalo na civilné ciele, v tej II. zaplatenej svetovej vojne.

 

USA a NATO bombardujú hlavne civilné obyvateľstvo, ako sú nemocnice, školy, v prvom rade zabíjajú deti, ženy, starých a chudobných ľudí, jednoducho si sľubujú vo vyvražďovaní ľudí, ľudských spoločenstiev a ľudských rodín, len tak, buď pre zábavu, buď pre zisk, buď kvôli organizačným dôvodom, alebo buď kvôli rôznym pokusom a inej genocíde.

 

OSN, spolu a na čele s EU, Česká Republika, Slovenská Republika, sú na tomto poli aktívny a spoľahlivý spoluhráči, o čom sme sa mohli nie raz presvedčiť.

 

Viete, dôvodom takýchto zvrátených a odsúdenia hodných činností sú nevedomosť a ignorancia.

 

Nevedomosť a ignorancia sú tvorené a stvorené, bez prvopočiatku, skrytým vedomím.

 

Zoberte si ľudí, napríklad z ulice, áno z ulice a len z ulice sa dostanú rôzni jednotlivci do parlamentu, do senátu, na prokuratúru, na súdy, oblečú si tajné alebo skryté uniformy ozbrojencov v armáde, polícii, rôznych službách, dostanú sa do bezpečnostných úradov, dostanú sa do úradov, ministerstiev, a tiež súkromných a nie len verejných mechanizmov. Do nemocníc, do bánk, do tlačiarní, komisií, výborov, rozhodcov, dohadzovačov, prehadzovačov, mafie, teroristov, fašistov a nacistov. Dá sa pokračovať, ale nikomu to neodporúčam. Tvrdia, že Zem je guľa-tá, a skrývajú sa pred skutočnosťou tak si je.

 

Prevažná väčšina, dá sa povedať zodpovedne, že skoro každá osoba bez výnimky, nevie a nepoznáva a nespoznáva vlastnú nevedomosť a ignoranciu, nerozumie mechanizmu skrytého vedomia, nepomáhajú tam, kde sú potreby, priania, čo ostalo dokončiť v prospech toho, čo je vždy potrebné, žiadané a núka sa k prospechu rozvoja ľudstva, ľudskej spoločnosti, človeka.

 

Väčšina ľudí je nezodpovedných, pretože nemajú prístup sami k sebe, sú ovládaní nevedomosťou a ignoranciou, vládne a účinkuje skryté vedomie. Nezodpovednosť spočíva aj v tom, že je neschopný rozoznávať skutočnosti zlovôle ani u seba ani u druhých.

 

Je veľmi málo, hŕstka ľudí, ktorí veľmi presne vedia, čo sa deje v pozadí nevedomosti a ignorancie.

 

Čo školy učia? Takáto jednoduchá a nenáročná otázka.

 

Ľudia, ktorí učia v školách boli vyučení a naučení v iných školách.

 

V iných školách sú tiež len učitelia – ďalší ľudia.

 

Skoro bez výnimky, ani len nevedia definovať nevedomosť a ignoranciu, nieto, žeby mohli byť pedagógovia. Nemajú ani len vzdialené poňatie, čo je v skutočnosti energetika. Nemajú ani šajnu, čo to je materialita a mentalita. Nevedia ani len náznakom, kde je pozornosť a pamätlivosť. Sú na úrovni batoľaťa v pochopení spolupráce, príčinnosti, následnosti, a vzájomne závislého vznikania.

 

Vôbec nevedia odkiaľ prichádzajú, nevedia kde skončia, a ešte sa aj čudujú, že kde to začalo.

 

Niekto si objedná zbrane. Niekto ho poveril. Niekto poverenie pripravil. Niekto prípravu naplánoval. Niekto si to objednal. Pozor, zbrane sú aj v školách a nemocniciach. Nevedomosť a ignorancia.

 

Aby sa to mohlo riešiť a vyriešiť, entitu niekto, treba rozobrať na súčiastky, aby bolo jasné, že takto vzniká, takto trvá, takto zaniká. Do kolečka dokola, až sa to stane úplne jasným, toto je stres, to je príčina stresu, to je zánik stresu, to je cesta vedúca k zániku nevedomosti a ignorancie.

 

Sociálna situácia spoločnosti je výsledkom predchádzajúceho správania sa. Nikto ani len netuší, čo zastiera slovný výraz sociálna situácia, pretože je nespôsobilý priblížiť si zástierku sociál-sociálna, si tu á cia. Neustála zmena, napäťový stres pnutia, a vôbec nikoho a nič to neobsahuje, ani len vylúčený obsah.

 

Podľa štatistík všetkých ľudí pohybujúcich sa na území ČR a SR, v priemere za posledných päť rokov, je priemerný počet trestných činov a priestupkov na osobu, závratné číslo, dvadsaťpäť tisíc v priemere na osobu za jeden kalendárny rok.

 

A všetko sú to neevidované a neriešené prípady skrytého vedomia. Skrytého priateľstva a nepriateľstva.

 

Zvláštnou, nie nepodobnou, vecou a záležitosťou, je UFO, sú kúzelníci.

 

Lekce z Energetiky - Jitro kouzelníků, aneb, jak se to stejně dozvíte, druhá epizoda


00
TL
tivukiz larjem
14. září 2019

NJMCDirect is an online payment portal where you can pay your traffic tickets. It also allows you to search a ticket online.

 

njmcdirect      | www.njmcdirect.com


00
EP
Eduard Piovarči
12. září 2019

Keď to pritiahneme za vlasy fenomén UFO vznikol ako všetko v USA tam sa prvýkrát tieto objekty objavili. Tam sa prvýkrát vyskytol aj únos do UFO rovnako v období 60tych rokov keď celý búm vznikol.

Osbone neverím že nejaké ufo niekde havarovalo. Skôr mi to príde ako dlhodobá príprava k projektu Blue bem a hodne to krylo aj projekt Apollo

https://aragonit11.blogspot.com/2019/07/uplynulo-50-rokov-odvtedy-ako-clovek.html

+ 1