Policie zveřejnila děsivé video. V centru Bratislavy se podpálil muž, kolemjdoucí couvali
19. listopadu 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 31349 5
Policie Slovenské republiky dnes na svém facebookovém profilu oznámila, že na nově vzniklém náměstí Sametové revoluce, které bylo součástí bratislavského Náměstí SNP, se zapálil neznámý muž. (Foto: Facebook)

 

 
 
 

Ten byl nalezen v obchodním centru Eurovea, odkud byl odvezen do nemocnice. Uvádí se, že dotyčný má popáleniny na 26 procentech těla, a to v horní části.

„Muž uvedl, že se podpálil sám. Důvodem jeho jednání mělo být odmítnutí ze strany žen,“ dodala policie.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
19. listopadu 2019
Nejaké divné
00
S࿘
s0lari ࿘☯࿗
20. listopadu 2019

Šteklenie na tému 17. november. Tímto sa establišment snaží živiť myšlienku na túto dopredu pripravenú falošnú "revolúciu". Ale je to hlúpy ťah. Už tak dosť naštvaní ľudia budú voliť Kotlebu a iné nesystémové strany a pretriasaním 17. novembra sa tento trend len zosilní.


00
EP
Eduard Piovarči
21. listopadu 2019

Ten 17 novenber už ide väčšine ľudí na nervi. Bolo to napokon všetko o hovne. K ničomu lepšiemu to neviedlo. Dobre sa majú len elity a národ opäť utrel hubu

https://aragonit11.blogspot.com/2018/10/nas-piaty-tohorocny-vyjazd-na-istriu-25.html


00
JN
Jiří Novák
21. listopadu 2019
Demokracie má už desítky neli stovky Palachů. Jen o tom propaganda drží hubu. Ani socík neptřeboval na svou existenci tolik propagandy jakou potřebuje demokracie.
00
EP
Eduard Piovarči
22. listopadu 2019

Úřad Generálního prokurátora Ukrajiny oficiálně obvinil šéfa těžařské společnosti Burisma z korupce a praní špinavých peněz ve spolupráci s Hunterem Bidenem, synem bývalého viceprezidenta USA Joea Bidena! Poslanci ukrajinského parlamentu požadují po prezidentu Zelenském, aby zavolal Donaldu Trumpovi a společně zahájili vyšetřování na Ukrajině a v USA v souvislosti s vytunelováním 7.4 miliardy USD přes americkou investiční firmu Franklin Templeton Investments, která je napojena na Demokratickou stranu a dokonce i na firmu napojenou v neprůhledném spletenci firem na těžbu českého lithia!

HORORY NA UKRAJINE

https://aeronet.cz/news/urad-generalniho-prokuratora-ukrajiny-oficialne-obvinil-sefa-tezarske-spolecnosti-burisma-z-korupce-a-prani-spinavych-penez-ve-spolupraci-s-hunterem-bidenem-synem-byvaleho-viceprezidenta-usa/

https://aragonit11.blogspot.com/2019/10/vylomenie-kradez-dveri-uzaveru-jaskyne.html


00