Policie zadržela 104 dealerů drog v Praze. Většina pocházela z Afriky
10. září 2019 Redakce AC24 Z domova neprehlednete videa 23393 1
Drogy v centru Prahy. Policie zadržela v okolí Václavského náměstí během osmi měsíců více než sto dealerů – většinou šlo o Afričany. Našli u nich kokain, extázi i marihuanu, uvedla Česká televize.

 

 
 
 
 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


glossy diamond
11. září 2019

Cítím se tak nějak obohacen, demokraticky a lidskoprávně. Po republice, nejen po Praze, fungují partičky sympatických černých chlapců, které mají na srdci jedině blaho a radost bílích massa (zkomolenina od angl. mister - pán. Pochází z otrokářské epochy USA.). Obohatí je drogami, holemi, noži, pálkami a pistolemi, i kdyby massa nechtěli. Nejsympatičtější na těch inženýrech, doktorech, vědeckých pracovnících, trenérech, jaderných fyzicích, teoretických matematicích a pilotech je to, že za svoji námahu celkem nic nechtějí. Jen nějaké přebytky z peněženky, vaši dceru, mobil, manželku... No neber to!!!

Nejvíce uznání zaslouží jejich boj s postupným oteplováním planety. Ke snížení uhlíkové stopy preventivně ničí ošklivá evropská spalovací auta. Auto, které není, neemituje různé skleníkové plyny. Doufám, že jejich úsilí ocení i ikona boje proti klimatickému zhoršování - polodementní švédská holčička Gréta.


00