Po devíti dnech protestů v Dánsku byl chystaný zákon o vynuceném očkování zrušen
17. listopadu 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 64859 2
Chystaný zákon v Dánsku, který by dal pravomoc násilně injekčně podávat očkovací látky proti koronavirům, byl po devíti dnech veřejných protestů zrušen. (Foto: Twitter)

 

 
 
 

„Epidemický zákon“ by dal dánské vládě pravomoc uzákonit povinná karanténní opatření proti komukoli nakaženému nebezpečnou chorobou, nicméně největší rozruch způsobilo povinné očkování.

"Dánský zdravotnický úřad by byl schopen definovat skupiny lidí, které musí být očkovány, aby se zabránilo a eliminovalo nebezpečné onemocnění a v některých případech vymáhat za asistence policie," uvedl The Local.

Po devíti přímých dnech protestů proti novému zákonu však byl tento zákon zrušen.

Nyní můžete vidět, jakou moc máme ve svých rukách, dneškem ovlivňujete budoucnost!

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


LF
Larry Fistingfield
17. listopadu 2020

Každý by si měl odpovědět na otázky:

1, Proč mi někdo tak vehementně vnucuje něco, na jehož zavedení potřebuje stanné právo, vyvolat epidemie a zrušit všechny ústavní svobody ???

2, Proč mi někdo přes mou vůli vnucuje něco, co MÁ IMUNITU PROTI ŽALOBÁM - INDEMNITU, když sám mluvčí výrobce řekne:" Můžete klidně do 4 let zemřít, nebo stát se doživotně poškozenými mrzáky neschopných se o sebe postarat". Finanční ředitel výrobce řekne: "Vaše žaloby by nás mohly zruinovat", tak proč když je "vakcína" tak dobrá, jako dobrá voda, dobrý anděl, je to tak dobré, že to vzbuzuje imunitní reakci a účinné na 94,5%???

3, Proč mi někdo vyhrožuje, že když si ten "LÉK" nevezmu, že mě vyhodí z práce, že mi znemožní nakupovat a prodávat, že na mě zavolá policii a armádu, ŽE TO DO MĚ PÍCHNOU ZA KAŽDOU CENU A BUDOU MĚ SEPAROVAT JAKO PODŘADNÝ DOBYTEK DO KONCENTRAČNÍHO TÁBORA???

ODPOVĚZTE SI NA TYTO OTÁZKY, NEŽ VELKÝ BRATR GLOBALISTA A ČERNOOKÝ REPTIL UDĚLÁ NA VÁS SVOJE ROZHODNUTÍ A PROVEDE SVOU VOLBU!


00
EP
Eduard Piovarči
17. listopadu 2020

Dobrý príspevok. Keď to ide v Dánsku postaviť sa proti takýmto fašistickým metódam pôjde to aj u nás a po celom svete. Nie sme ovce.

Matovič si skončil sluha západu a NWO

https://aragonit11.blogspot.com/2020/11/mark-zuckerberg-odeslal-400-mil-dolaru.html


00