Penzionovaný voják tvrdí, že strávil 17 let na základně na Marsu
20. října 2019 Redakce AC24 Ze světa 49691 14
Tohle je opravdu silná káva i na nás, ale neradi bychom vás o ni připravili. Vysloužilý člen amerického námořnictva poskytl šokující interview, ve kterém uvedl, že posledních 17 let sloužil na vojenské základně na Marsu. (Foto: Gaia)

 

 
 
 
 

Muž, který se představuje jako kapitán Kaye, tvrdí, že jeho úkolem bylo chránit pět pozemských základen na Marsu před místní nepřátelskou populací.

Jeho přísně utajovanou činnost zaštiťovala nadnárodní skupina, která si říká Earth Defense Force. Organizace najímá profesionální vojáky z mnoha zemí světa, mj. z USA, Ruska nebo z Číny.

Kaye tvrdí, že byl vyškolen k obsluze tří různých vesmírných bitevníků a bombardérů.

Dodal, že výcvik se prováděl na měsíční základně zvané Lunar Operations Command, Saturnově měsíci Titanu a v hlubokém vesmíru.

Dále zmínil, že ze služby odešel po 20 letech, přičemž vyřazovacího ceremoniálu se měl přímo na Měsíci zúčastnit bývalý ministr obrany USA Donald Rumsfeld.

Jeho výpověď zní velmi podivně, nicméně není zdaleka jediný, kdo tvrdí, že na Marsu jsou tajné vojenské základny.

Lidé z UFO TV o tom natočili půlhodinový film.

Zdroj: mirror.co.uk

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JM
John Maxwell *
20. října 2019
Hehe ,pacienti by měli brát léky pravidelně ...
00
LK
Lina kkk
26. října 2019

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


00
RR
Rohir Rohir
20. října 2019
Kde ho penzionovali? Měli by tu kliniku líp hlídat.
00
JN
Jiří Novák
20. října 2019
Má pravdu předseda. Po dvacátý vodce ve tři ráno se taky motám v úplně jiný dimenzi.
00
EP
Eduard Piovarči
21. října 2019

Riadny záhul

Dodal, že výcvik se prováděl na měsíční základně zvané Lunar Operations Command, Saturnově měsíci Titanu a v hlubokém vesmíru.

V hlbokom vesmíre na mesiaci Titán

Co to na nás hrajú tí šašci

Asi natáčali nejaké sci-fi

Dodteraz nevyriešili radiačnú ochranu astronautov mimo obežnú dráhu Zeme

https://aragonit11.blogspot.com/2019/07/uplynulo-50-rokov-odvtedy-ako-clovek.html


20
JM
John Maxwell *
21. října 2019

Tak to asi dopadá když se použijí osvědčené technologie pro kostrukci nových raketoplánů , to se americkým inžinýrům musí nechat a ten dizajn ...laugh


00
EP
Eduard Piovarči
21. října 2019
Ale je pozoruhodné prečo skončili s technológiou raketoplánov keď sa tak osvedčila a ostali na dlkých 10 rokov bez možnosti dostať ľudskú posádku na orbitu. Stačilo len ten systém vylepšiť a modernizovať tak aby aj v prípade havárie po štarte  boli astronauti zachránení a pristáli v kapsuli s padákom.
10
JM
John Maxwell *
22. října 2019
Pio to je pravá tvář kapitalizmu a politiky UssA , museli by platit zahraniční inžinýry a investovat do výzkumu a to se v UssA jaksi nenosí ,Ti jsou zvyklí technologie usurpovat a krást ,a jelikož SSSR od vývoje a výzkumu raketoplánů odstoupilo neměli kde novou technologii brát ....
00
S࿘
s0lari ࿘☯࿗
23. října 2019
Došli im raketové motory vyrábané ešte starou generáciou inžinierov. Dnes, v dobe keď je vďaka reformám školstva americký inžinier už vymretý druh, sa môžu Američania dostať na orbitu len vďaka ruským motorom. Tie školské reformy mimochodom pretláčajú aj k nám.
00
EP
Eduard Piovarči
24. října 2019

No Muskov raketový motor Raptor už funguje samozrejme ide aj o to ako sa osvedčí v dlhodobom používaní.

Len ma udivuje prečo USA zahodilo to čo už dosť spolahlivo fungovalo a potrebovalo len modernizovať. Myslím tým raketoplány.


00
TL
tivukiz larjem
21. října 2019

The customers can easily share their respective views along with their opinion concerning the service and products of Dollar General.

dgcustomerfirst    | www.dgcustomerfirst.com     | dgcustomerfirst com


00
GD
gavin duidui
22. října 2019
Invest hundreds of thousands of profits Have an auto system ready to enjoy with us at: slot อัตโนมัติ
00
AZ
Antonín Zelenka
27. října 2019

Vědecké experimenty provedené sdružením Dakila Pesquisas dokazují, že Země není kulatá

 

SAO PAULO, 29. března 2018 /PRNewswire/ -- Po sedmi letech výzkumu o tvaru Země byly provedeny vědecké experimenty vedené brazilskými vědci sdružení Dakila Pesquisas ve spolupráci s profesionálními vědci z různých částí Brazílie a dalších zemí, jako jsou Spojené státy, Rusko, Chile, Holandsko, Španělsko, ukázaly, že Země není kulatá. Důkaz byl předveden v celovečerním dokumentárním filmu Convex Earth: The Documentary, který byl dnes (29. března) zpřístupněn na webových stránkách convexearth(bod)Org v portugalském, anglickém a španělském jazyce.

 

Bylo provedeno sedm vědeckých experimentů, mezi nimi geodetický experiment, který sestával z měření vzdáleností mezi základnou a vrcholy dvou budov, jedné v Torresu (Rio Grande do Sul) a druhé v Natalu (Rio Grande do Norte), které dělí vzdálenost 3 050 km. Pro referenční úroveň byla využita nadmořská výška. „Měření byla shodná. Pokud by byla Země kulatá, měření vzdálenosti mezi základnami budov by mělo být menší než měření mezi vrcholy, protože by byly v souladu se zakřivením Země", vysvětluje Urandir de Oliveira, zakladatel sdružení Dakila Pesquisas. Této akce se zúčastnili inženýři z Národního institutu osídlení a agrární reformy (INCRA – Instituto Nacional de Colonização e Reforma Agrária).

 

Pro měření plochosti a rovnosti hladiny vod byl použit laser s dlouhým dosahem na přehradě Três Marias v Minas Gerais, na jezeře Patos v Rio Grande do Sul, na jezeře Titicaca v Peru stejně jako moře v blízkosti ostrova Ilhabela ve státě Sao Paulo a na Gibraltaru. Zkoušky provedené až do 35 km neidentifikovaly žádnou křivku.

 

Pokusy provedené refrakčními a reflexními dalekohledy ukázaly, že lodě na horizontu nemizí, ale spíše kvůli optickému jevu ztrácíme schopnost je pozorovat. Tento fenomén byl zkoumán vědci, kteří formulovali novou teorii, která fyzicky i matematicky vysvětluje, jak to funguje.

 

Pokusy prováděné s olovnicí (pro vertikalizaci) a vodováhou (pro horizontalizaci) dokázaly, že gravitace neexistuje, jelikož fyzickým chováním vody je hledání své vlastní úrovně, tedy rovnosti. Urandir tvrdí, že to, co nás udržuje pevně na zemi, je MDPL (magnetismus, hustota, tlak a světlo).

 

Prostřednictvím snímků získaných různými atmosférickými sondami vyslanými výzkumníky, stejně jako expedic, které se uskutečnily dokonce i v Antarktidě, se spoluprací vojáků ozbrojených sil Brazílie a dalších analýz materiálů nalezených v ledovcích na Sibiři a na okraji Arktického oceánu, jako je pyl, prach a fragmenty listů, byl za obrovskou stěnou ledu objeven nový kontinent nazvaný „Norte Maior".

 

Cesta nebeských těles včetně Slunce a Měsíce, jak zjistila zařízení, nesouhlasí s tím, co nám říká věda. Tyto nové informace umožnily určit správné postavení kontinentů a toto bude brzy zveřejněno.

 

Vědecké experimenty provedené jiným sdružením zas dokazují, že Mars taky není kulatý.


00
EP
Eduard Piovarči
21. října 2019

Riadny záhul

Dodal, že výcvik se prováděl na měsíční základně zvané Lunar Operations Command, Saturnově měsíci Titanu a v hlubokém vesmíru.

V hlbokom vesmíre na mesiaci Titán

Co to na nás hrajú tí šašci

Asi natáčali nejaké sci-fi

Dodteraz nevyriešili radiačnú ochranu astronautov mimo obežnú dráhu Zeme

https://aragonit11.blogspot.com/2019/07/uplynulo-50-rokov-odvtedy-ako-clovek.html

+ 2