Pavel Novotný oznámil svůj vstup do velké politiky
5. května 2020 Redakce AC24 Z domova 21450 1
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný informoval o svém záměru stát se poslancem PS PČR. (Foto: Youtube)
 
 
loading...

Uvedl, že má v plánu kandidovat do Sněmovny už v příštím roce a myslí si, že jeho schopnosti vyhrožovat a blafovat mohou přispět k úspěchu. Ujistil rovněž, že se bude i nadále věnovat zahraničněpolitické agendě.

Pražský starosta a člen ODS Pavel Novotný, jenž se momentálně nachází pod policejní ochranou, informoval o tom, že v příštím roce hodlá kandidovat do Poslanecké sněmovny.

Uvádí se, že odhodlání Novotného stát se poslancem má podporu ze strany řady vrcholných představitelů ODS v Praze. Jedná se především o Tomáše Portlíka, jenž zastává funkci předsedy regionálního sdružení a Alexandru Udženuji, bývalou 1. místopředsedkyni ODS.

Pavel Novotný je přesvědčen, že má již dostatečnou zkušenost k tomu, aby se ucházel o poslanecké křeslo ve Sněmovně. Jak se řeporyjský starosta přiznal, jeho původní ambicí byla snaha získat post v pražském magistrátu. Od tohoto záměru však Novotný postupem času ustoupil, a to kvůli malé předpokládané podpoře ze strany představitelů pražské ODS.

„Po kongresu jsem dospěl, pochopil jsem, co to je strana, co region a co oblast. Že to je trochu složitější organismus, než jsem si myslel. Když jsem kandidoval na prvního místopředsedu, nemohlo mi uniknout, jak se otřásl region i moje oblast. Prostě nový hráč na šachovnici, a to se ne každému líbí. Takže se ze mě stal velkej kluk,“ říká pražský politik.

Podle slov Novotného už má rozhodnuto, z jaké pozice bude kandidovat do Sněmovny. Vzhledem k tomu, že nemá šanci se dostat na volitelné místo, chce si zvolit jinou opci. „Prointrikovat se na poslední místo kandidátky, to by za rok a čtvrt s mými schopnostmi vyhrožovat a blafovat mohlo vyjít. Takže prostě rozkážu ODS, aby mě dala na poslední místo,“ sdělil své plány Novotný. Uvedl také, že nevylučuje možnost toho, že někdy v budoucnu se dostane i na pražský magistrát.

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
7. května 2020

Pan budoucí starosta v roce 2013: „Já jsem ublížil i mnoha lidem ne celkem mainstreamového ranku. Mrzelo mě to, ale nedá se s tím nic dělat. Jsem dobře placený za to, abych se s tím vyrovnal“, říká budoucí starosta na úvod a dává tím čtenářům na vědomí, že dle jeho hodnotového měřítka zahladí peníze pohodlně vše, snad i vraždu. A po tomto vskutku parádním úvodu tehdy ještě jen novinář a ještě ne starosta Řeporyjí P.N. pokračuje, a to už jen směrem k zatím stále ještě živé zpěvačce Ivetě Bartošové:

„SAMOZŘEJMĚ, MY JI SKUTEČNĚ ZABIJEME. Ona se však zabíjí i sama, ale o tom se nebavme. Faktem je, že na ní dlouhá léta parazitujeme. Lidsky ji už i lituji...skutečně přispíváme k jejímu blížícímu se konci. Poptávka po ní je neskutečná, články o ní si otvírají i lidi, kteří bulvár nečtou. Pak jdou hranice stranou a BUDEME NA NÍ PARAZITOVAT AŽ DO KONCE a ještě půl roku po něm. Je to tvrdé a morálně špatné, ale tak to je“.

 

Tak tento človek je absolútne chorý kokot

A takýto kokot chce niekam kandidovať? Nuž ale nečudujem sa že potom svet vypadá tak údesne ako vypadá.

Svetu dnes vládnu presne takýto nebezpeční a chorí ľudia ktorým je jedno koľko ľudí povraždia len aby so oni mali dobre.

Preto tu dnes máme dobu SATANISTICKÚ

Naproti tomu si dovolím tvrdiť že komančovia oproti týmto demokratickým zverom a násilníkom boli doslovne len neškodnými svätými za dedinou

https://aragonit11.blogspot.com/2020/04/jen-blazni-se-raduji-otevreni-hranic.html

 

 


00