Pastor z USA dal 50 tisícům Uganďanům „zázračný lék“, který obsahuje průmyslové bělidlo
24. května 2019 Redakce AC24 Ze světa 8641 5
Americký pastor z New Jersey spolu s jeho spolupracovníky dal 50 000 Uganďanům „zázračný lék“, který obsahuje průmyslové bělidlo. Prohlásil, že po jeho požití dojde k vymýcení HIV, malárie a dalších nemocí z těla.
 

 
Loading...

Síť, která je vedená pastorem Robertem Baldwinem a částečně placená Samem Littlem z Arlesey z anglického hrabství Bedfordshire, má za cíl distribuovat „zázračný lék“, který je znám pod zkratkou MMS (miracle mineral solution), píše britský portál Guardian.

Podle novin se jedná o oxid chloričitý, který může být pro organizmus velmi nebezpečný. Ten byl podáván chudým Uganďanům, včetně dětí ve věku 14 měsíců.

Komponenty preparátu se do Ugandy vozí z Číny. Následně jsou mixovány, čímž vzniká oxid chloričitý. Jedná se o silné bělidlo používané v textilním průmyslu.

Americký pastor vytvořil síť asi 1200 ugandských kněží, kteří tento „zázračný lék“ vydávají. Každý z nich asi padesáti lidem ve svém okolí, obvykle po nedělní bohoslužbě, píše Guardian.

Církev říká, že „používá sílu všemohoucího Boha… aby silně zamezila ztrátě životů“ v Africe.

Baldwin si, podle novin, vybral Ugandu, protože se jedná o chudou zemi se slabou regulací. Pracuje v rozvojových zemích, neboť v Americe či Evropě existují přísné předpisy.

„Ti lidé v chudých zemích nemají možnosti, které máme my v bohatších zemích. Jsou daleko otevřenější k tomu, aby dostávali požehnání, které jim dává Bůh,“ prohlásil.

MMS je v několika zemích zakázán, a to včetně Kanady a Irska. Ve Velké Británii a ve Spojených státech se tento preparát striktně kontroluje.

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv vydal varování, aby lidé užívající MMS přestali tento prostředek okamžitě užívat. Úřad varoval, že MMS může způsobit vážné poškození organizmu. Preparát může způsobovat zvracení, život ohrožující nízkou úroveň nízkého krevního tlaku či dehydrataci.

Podle informací portálu avert.org, který se věnuje osvětě ohledně HIV a AIDS, žilo v roce 2017 v Ugandě 1,3 milionů lidí s HIV. HIV je v této zemi zasaženo 8,8 % dospělých žen a 4,3 % mužů.

Portál zdůrazňuje, že v roce 2016 se přibližně 33 % dospělých nakažených HIV a 53 % dětí s HIV nedostávalo žádné lékařské péče.

Zdroj: huffpost.com

 

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


V2
Vaclav 2
24. května 2019
odborník to nepsal...je to slátanina a lži...bože, zase další hnůj...
20
Josef Švehla
24. května 2019
Blbost, mám to vyzkoušené. Funguje skvěle a běží to již 7 let.
20
JA
Jan Abarth
24. května 2019
Nojo,jak to nevyrábí farmabyznis,tak je to špatný. O MMS je toho popsáno mraky.
10
VC
Vítězslav Crha
24. května 2019
Á farnagenocidní průmysl se ozval. Jak jinak. Najdnou je vidět, že i jiné vědecké výzkumy vedou jiným směrem, než ty naprosto zničující a neůnosné , které produkuje někým hojně palcený farmaceutický průmysl. Kolika lidem tato suspenze zachránila život a kolika lidem zničila život právě ta proklamovaná farmaceutická svinstva, o kterých ani samy nevědí co to je.Stačí se podívat na příbalový leták od neškodného léku, jakoby. Hrůza domyslet, kdyby se naplnilo to, co je v příbaláku popsáno.Jsou to vesměs smrtící látky, které jsou světovým tzv. velikánům ztakázány podávat. Jenomže já mám stejný život, stejné zažívací ústrojí a stejnou prdel, jakou má i kde co, pro koho je to zakázané, respektive neúřístupné. Systém je tdy zločinecký a trestuhodný. Nestačil jsem ne jen touto cestou zachránit život známému, ale o tovíc mě to nabudilo, abych pomohl jiným. RAKOVINA- lněný olej 1:3 smýchat v mixeru na suspenzi a tu jíst postupně po celý den ráno, v poledne a večer prokládat namixovanou mrkví s cibulí a česnekem a je po problému o životě a smrti. Sledká verze je banán, jahody, borůvky či hrušky a jablka. Slaná verze je cibule, česnek, feferonka sůl s minimem cukru. a Je po starosti po 3 týdnech. a to i přes to, že CVás posleli na smrt za 20 dníá. O TOM TO JE. TA PRAVDA JE ŠÍLENÁ CO??????
00
MM
Martes Martes
25. května 2019
Takový článek bych na AC24 nečekal! To jste se úplně zbláznili? Hrajete si na alternativu a neznáte MMS? Měli byste se pastorovi ihned omluvit!
00
V2
Vaclav 2
24. května 2019
odborník to nepsal...je to slátanina a lži...bože, zase další hnůj...
+ 2