Papež František kryl a chránil pedofilní kněze. Šokující informace i o jeho lžích, zjistil Michael Voris
27. května 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 10803 4
Michael Voris ve videu rozebírá, že celý summit, který se konal, byl zcela zbytečný a zinscenovaný pouze na zakrytí dalších případů zneužívání mladistvých. Shrnuje vše, co se stalo od výpovědi arcibiskupa Vigan a apeluje na papeže, aby odstoupil. (Foto: Wikimedia)
 

 

 

 

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JN
jarda nový
27. května 2019
A není náhodou Pap františek taky pedofilek? Vůbec bych se nedivil. Měli by tu zrůdu papežáckou poslat do vězení. Vobyčejnej hajzl je to...
10
V2
Vaclav 2
27. května 2019
jasně...lidskej zmetek
10
JJ
10
EP
Eduard Piovarči
28. května 2019

Pokiaľ má Vatikán takéto spojenia tak vieme ktorá bije:

Tento blízký vztah mezi Vatikánem a CIA dal vskutku vznik operaci Gladio, která byla zaměřena proti levicovým organizacím, jež hrozily, že odtrhnou Itálii od NATO, směrem k užším vztahům se Sovětským svazem. Abyste pochopili úlohu Vatikánu v operaci Gladio, vřele vám doporučuji knihu Paula Williamse „ Operation Gladio: The Unholy Alliance between the Vatican, the CIA, and the Mafia“ (tj. Operace Gladio: nesvatá aliance Vatikánu, CIA a mafie).

Súvisiaci obrázok

Tá audienčná sála Jána Paula VI je naozaj vypovedajúca

Nicméně QAnonovou nejzajímavější zmínkou byla ta o půjčce z roku 1832 od Rothschildů. QAnon zde naznačil, že ona půjčka z roku 1832 učinila Vatikán v té době závislým na financování Rothschildů, a že tato závislost pokračuje do moderní doby. Není to překvapující, protože v té době Vatikán zoufale usiloval o to, aby si udržel svou snižující se světskou autoritu po zbývajícím teritoriu papežského státu (754-1870), která byla stále více zpochybňována italskými sekulárními nacionalisty.

Každé náboženstvo sa napokon dostane do rúk mocných ktorí ho zneužijú pre nadobudnutie ešte väčšej moci. A tak nemožno dôverovať žiadnej hierarchii všetky sú prepletené s mocou a peniazmi.

Nemožno však zatracovať všetko náboženské v symbolike je ukrytá pravda. Podľa skutkou ich poznáte musí platiť predovšetkým

Títo cherubíni s Archou sa mi páčia ako umelecké dielo a prejav ducha. Nemožno odsúdiť všetko treba vedieť rozlišovať a poznať význam náboženskej symboliky a nehodnotiť ho povrchne ale v súvislostiach a v historických kontextoch. Až 300 rokov po svojom vzniku sa kresťanstvo stalo výhodným plášťom králov a vladárov a mocných ktorí ním šikovne manipulovali vo svoj prospech.


10
JN
jarda nový
27. května 2019
A není náhodou Pap františek taky pedofilek? Vůbec bych se nedivil. Měli by tu zrůdu papežáckou poslat do vězení. Vobyčejnej hajzl je to...
+ 1