Padající a mrtvé včely u 5G vysílačů. Jaké to bude mít důsledky pro lidské tělo?
11. září 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 29720 0
Níže uvedené video z Kalifornie poukazuje na smutnou skutečnost 5G vysílačů, které prakticky likvidující prolétávající včelstvo. Pokud včely umírají, určitě to nebude mít žádné negativní důsledky pro lidské zdraví, jak tvrdí "odborníci"?

 
 
loading...
 

Ještě než bylo navrženo 5G, desítky peticí a výzev mezinárodních vědců, včetně Freiburger Appealu podepsaného více než 3000 lékaři, vyzvalo k zastavení rozšiřování bezdrátové technologie a moratoria na nové bezdrátové stanice.

V roce 2015 sdělilo 215 vědců ze 41 zemí svůj poplach Organizaci spojených národů (OSN) a Světové zdravotnické organizaci (WHO). Uvedli, že „četné nedávné vědecké publikace ukázaly ( EMF-Portal: Soupis 28 519 publikací a 6 366 shrnutí jednotlivých vědeckých studií o účincích elektromagnetických polístudie 2016-2019 ), že EMF [elektromagnetická pole] ovlivňují živé organismy na úrovních, které jsou hluboko pod většinou mezinárodních a národních směrnic“. Více než 10 000 vědeckých studií prokázují poškození lidského zdraví vlivem vysokofrekvenčního záření.

Mezinárodní agentura WHO pro výzkum rakoviny (IARC) dospěla v roce 2011 k závěru, že RF záření o frekvencích 30 kHz – 300 GHz je pravděpodobně karcinogenní pro člověka (skupina 2B)

Nedávné důkazy, včetně nejnovějších studií o rizicích spojených s používáním mobilních telefonů a rakovinou mozku, však jasně ukazují, že radiofrekvenční záření je pro člověka karcinogenní a mělo by být nyní klasifikováno jako karcinogen skupiny 1 spolu s tabákovým kouřem a azbestem.

Myšlenka, že náš organismus bude tolerovat 10 x nebo až 100 x více záření na milimetrových vlnových délkách, je založena na chybném testování expozic na nedokonalém modelu lidské hlavy jako skořápky naplněné homogenní kapalinou.

Předpoklad, že milimetrové vlny neproniknou za kůži, zcela ignoruje nervy, krevní cévy a další elektricky vodivé struktury, které přenáší proudy indukované z okolního záření hluboko do těla.

Níže se podívejte, jak na toto záření reagují např. včely:

Zdroj: dailystar.co.uk

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor