Ozbrojte se! Předseda pražské muslimské obce vyzval k aktivní obraně
19. března 2019 Redakce AC24 Z domova neprehlednete videa 25685 6
Leonid Kušnarenko, jenž byl před měsícem zvolen novým předsedou pražské muslimské obce, natočil video, ve kterém v reakci na útok na mešity v Novém Zélandu vyzval členy k ozbrojování, uvedl to ve videu na svém profilu na Facebooku.

 
 
loading...
 

„Ve světle posledních tragických událostí informuji všechny naše členy, hlavně muže - všichni, kteří mají zájem si udělat zbrojní průkaz, ozbrojit se kvůli ochraně zdraví a majetku, obraťte se na mě a já vám s tím pomůžu,“ uvádí právník Kušnarenko.

„V tom bychom se měli inspirovat, protože jak je vidět, v islamofobní vlně jsou někteří lidé schopni vzít zbraň a jít střílet. Udělat ostrahu mešit je můj nápad, určitě se to některým bratrům a sestrám líbit nebude, protože mají jiný směr, ale já nechci být pasivní a čekat až terorista vtrhne do mešity,“ říká právník.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JZ
Jan Zika
19. března 2019
Cizincům byh zbrojní průkaz u nás nepovolil at si střílí doma
20
EP
Eduard Piovarči
19. března 2019

A toto bolo cielom tej akcie vzrast napätia ozbrojovanie, nenávisť a neistota nikde na ulici v západnej Európe.

 


20
EP
Eduard Piovarči
19. března 2019

No pozeral som konečne to video. Vypadá to že je to skutočné, ľudia jediné čo mi nejde do hlavy je že tie nábojnice leitajúce zo zbrane nedopadnú na dlažbu a myznú vo vzduchu ale na mieste činu nábojnice po zemi sú.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Tarrant

toto by bolo možné po zámernej dodatočnej úprave videa kvôli tomu aby vznikali takéto pochybnosti a konšpirácie kvôli psychologickému efektu a avšeobecnému zmeteniu. Povedal by som že je to robené v rámci toho aby informačné prúdy mimo maistrém mohli byť cielene spochybňované a zámerne dehonostované ako konšpiračné.

Podľa môjho dojmu Ide o skutočnú akciu a tan chlapík musel byť nejak spracovaný proste poriadny magor s nenávisťou voči muslimom, ale nie je vylúčené že bol súčasťou riadenej cielenej akcie že bol nejakým spôsobom zámerne programovaný pre tento šialený čin.

Tieto pochybnosti o všetkom sú tu preto že už vieme že nás médiá neustále klamú tak že sme si nie istý v ničom čo sa tíka elitami ovládaných médií. A najhoršie je to že niekto kto upravoval ten záznam toto chcel dosiahnúť.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Tarrant

Ciel je zrejmí spôsobovať neadekvátne reakcie nenávisť strach a chaos. Tým ľuďom na západe stále viac prepína a začalo sa to na Amerických školách a vôbec sektárstvo satanizmus a operácie PSIOPS sú V USA hlbokou tradíciou, takmer všetky zhubné a zvrátené sekty vzišli z tohoto územia kde sa všetko aj sektárstvo premieňa na zdroj veľkých príjmou a manipulácii s ľuďmi

To video je tu:

https://aeronet.cz/news/video-necenzurovane-zabery-masakru-muslimu-v-christchurch-vyvolavaji-podezreni-ze-se-jednalo-o-false-flag-operaci-s-krizovymi-herci-zadny-krik-obeti-zadne-diry-od-kulek-ve-zdech-zadna-krev/

comment image

Je to znamení sounáležitosti, satanského znamení, zednářského nebo esoterického symbolu s echatologickým rozsahem? Nebo je to signál? Ve všech případech není toto gesto rukou náhodou, protože je úmyslná touha skrýt ho před doprovodnou policií a zároveň ukazovat fotografům. Nyní víme, že Breivik, norský terorista, který zmasakroval desítky lidí na ostrově v Norsku, patřil a stále patří k satanské sektě a zednářské lóži. A co Tarrant? Reprodukovala rallye znamení některých rasistických extremistických skupin? Ve skutečnosti, Tarrant prošel stejným procesem, který vedl ostatní mladé lidi k organizacím jako Daesh. Tvrdí, že byl komunistickým, anarchistickým, fašistickým a rasistickým a islamofobním ekologem, což naznačuje ztrátu a zoufalý pokus o nalezení památek. To je ideální kořist pro sekty a jiné okultní organizace. pozn. strojový překlad

Ten znak používajú aj potápačí pod vodou a hovoria tým kolegom že sú v poriadku a že je všetko v poriadku žiadna závada teda OK.


20
JJ
Jiri Jiri
19. března 2019
Tohoto koz om rda okamžitě vyhostit
20
EP
Eduard Piovarči
19. března 2019

Z Venezuely aktuálne dianie:

Národní shromáždění schválilo 6 nových velvyslanců jmenovaných Guaidem

Bolívarská vláda odsuzuje nucenou a nelegální okupaci některých svých diplomatických zastupitelství v USA, což je jasným porušením Vídeňské úmluvy o diplomatických vztazích. Americká vláda musí tuto nelegální situaci okamžitě řešit.

Súvisiaci obrázok

Venezuelský ministr ropy Manuel Quevedo plánuje na začátku dubna přijet do Ruska, aby dojednal otevření kanceláře státní ropné společnosti PDVSA v Moskvě. http://tass.com/economy/1049046 Ruské ministerstvo zahraničí varovalo Spojené státy před „pokušením“ vyslat vojáky do Venezuely

Súvisiaci obrázok

Ruští diplomaté vyzvali své americké kolegy, aby se vzdali myšlenky na vojenskou intervenci ve Venezuele. Tato otázka byla projednána na diplomatických jednáních v Římě. Podle náměstka ministra zahraničí Sergeje Rjabkova musí být krize ve Venezuele vyřešena pomocí nástrojů, které nabízí mezinárodní právo a Charta OSN. Využívání vojenské síly cizích zemí je nepřijatelné. Náměstek ministra zdůraznil, že postoj Spojených států k venezuelské krizi je velmi odlišný od ruského a rozdíly mezi nimi jsou obrovské. Rjabkov zároveň poznamenal, že dialog s americkými kolegy v Římě je profesionální a čestný.

https://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire ... 1-bvgu.htm

https://aragonit11.blogspot.com/2018/06/sobota-9.html


20
JN
Jaromír Novák
20. března 2019
Kdyby nám nevládli vlastizrádci , tak by  si nemhli dovolit provolávat ke zbrojení zastánce politického agresivního islámu .
10
JZ
Jan Zika
19. března 2019
Cizincům byh zbrojní průkaz u nás nepovolil at si střílí doma
+ 2