OSN tlačí na Pařížskou dohodu „na steroidech“
11. května 2018 Redakce AC24 Ze světa 2629 1

 

Spojené národy budou tento týden hlasovat ve prospěch uzavření klimatické dohody „na steroidech“ – tj. daleko silnější, více vše-zahrnující a více právně závazné, než bylo ta churavějící Pařížská dohoda.

Fox News hlásí:

Návrh na zavedení mezinárodního ekologického zákona jakožto jediné pro všechny závazné dohody Spojených národů bude tento týden předmětem předběžného hlasování Valného shromáždění OSN. Velvyslankyně Spojených států v OSN Nikki Haley v prohlášení pro Fox News říká, že USA tato opatření nepodpoří.

Tento Globální pakt o životním prostředí podporuje hlavně francouzský prezident Emmanuel Macron a generální tajemník Spojených národů António Guterres a v tomto světovém orgánu jej sponzoruje Francie. Ten usiluje o konsolidaci toho, co nazývá „fragmentovaná povaha zákonů o životním prostředí“ a o „kodifikaci“ tohoto do jednoho celku, který bude k dispozici pro všechny lidi.

Haley v prohlášení pro Fox News řekla: „Jakmile se mezinárodní orgány pokouší Americe vnutit vágní ekologické závazky, tak je to s určitostí signál, že američtí občané a podniky budou zatíženi platbami ohromných účtů, aniž by z toho byly velké přínosy. Ten navrhovaný globální kompaktní zákon není v našem zájmu a my jsme proti.“

Podle Marca Morana, autora bestselleru Politicky nekorektní průvodce klimatickou změnou, je navrhovaná dohoda daleko nebezpečnější než Pařížská klimatická dohoda, z níž loni prezident Trump USA vymanil.

Ten Fox řekl:

„Tento nový globální ekologický pakt bude mít větší zuby a bude pokrývat více aspektů lidské civilizace než Pařížský klimatický pakt OSN. Tento nový ekologický pakt vypadá jako Pařížská dohoda OSN na steroidech, protože ho dělají jako závazný a vypadá, že by měl mít širší působnost.“

James Delingpole

Zdroj: breitbart.com

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Satan Atan Henoch
11. května 2018

To, co jste Mi smazali, již opakovat nebudu. Zeptejte se baby Vangy.

 

Henoch


01
Satan Atan Henoch
11. května 2018

To, co jste Mi smazali, již opakovat nebudu. Zeptejte se baby Vangy.

 

Henoch

- 1