Okamuru rozzuřily Hamáčkovy výroky o islámu: Prosazují konec svobody a suverenity Česka
20. ledna 2019 Redakce AC24 Z domova 6218 0
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura ve svém video příspěvku na stránce Facebook obviňuje předsedu strany ČSSD, Jana Hamáčka, z propagandy islámu. (Foto: Wikimedia)
 

Loading...
 
 
 
loading...

Politik odkazuje na Hamáčkova slova, která zazněla v Hospodářských novinách. Dělá tak závěry o moderní tváři ČSSD, která by mohla nepříznivě ovlivnit suverenitu a nezávislost České republiky.

„Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti," řekl předseda Jan Hamáček o islámu.

K tomu také dodal následující: „Islamofobie je odpudivá a nebezpečná, stejně jako rasismus a antisemitismus, a měla by být potlačována všemi zákonnými nástroji." Podle Hospodářských novin bylo velkým překvapením, že tato slova zazněla právě z úst Hamáčka.

Dne 16. ledna předseda ČSSD slíbil, že na budoucím sjezdu hodlá ukázat „moderní tvář strany".

K Hamáčkovým slovům pak Okamura dále dodal: „Tato moderní tvář bude pravděpodobně s plnovousem a s turbanem na hlavě. Není divu, když má ČSSD ve svém dlouhodobém (základním) programu podporu imigrace i multietnické a multikulturní společnosti. Sociální demokraté se též ve svém programu zasazují o politické sjednocení Evropy (tedy jinými slovy jeden evropský stát), globální vládnutí a nový světový řád. Prosazují tedy konec svobody a suverenity České republiky."

Podle hlavního dokumentu strany ČSSD, na který odkazuje i Okamura, může příchod imigrantů posílit aktivní složku populace a tím i zmírnit očekávané negativní důsledky populačního vývoje.

Jednu ze zásad moderní evropské kulturní politiky, podle programu ČSSD, tvoří „multikulturní integrace" a prosazování jedné ze zásad politiky OSM, jmenovitě „harmonického vztahu mezi příslušníky různých kultur".

Okamura cituje i další cíl stranického programu: „Boj proti xenofobii a za uchování kulturní rozmanitosti považuje ČSSD za významnou podmínku trvalé udržitelnosti kultury, a tím i života vůbec."

Poté předseda hnutí SPD ve svém projevu hodnotí následky, které z těchto stranických výroků ČSSD vyplývají pro Českou republiku.

„Takže multikulturalismus, nový světový řád, imigrace, islám a nadvláda Evropské unie, toto vše je moderní tvář ČSSD," konstatuje rozzuřeně závěrem Tomio Okamura.

 

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor