Okamuru rozzuřily Hamáčkovy výroky o islámu: Prosazují konec svobody a suverenity Česka
20. ledna 2019 Redakce AC24 Z domova 5982 0
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura ve svém video příspěvku na stránce Facebook obviňuje předsedu strany ČSSD, Jana Hamáčka, z propagandy islámu. (Foto: Wikimedia)
 

 
Loading...

Politik odkazuje na Hamáčkova slova, která zazněla v Hospodářských novinách. Dělá tak závěry o moderní tváři ČSSD, která by mohla nepříznivě ovlivnit suverenitu a nezávislost České republiky.

„Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti," řekl předseda Jan Hamáček o islámu.

K tomu také dodal následující: „Islamofobie je odpudivá a nebezpečná, stejně jako rasismus a antisemitismus, a měla by být potlačována všemi zákonnými nástroji." Podle Hospodářských novin bylo velkým překvapením, že tato slova zazněla právě z úst Hamáčka.

Dne 16. ledna předseda ČSSD slíbil, že na budoucím sjezdu hodlá ukázat „moderní tvář strany".

K Hamáčkovým slovům pak Okamura dále dodal: „Tato moderní tvář bude pravděpodobně s plnovousem a s turbanem na hlavě. Není divu, když má ČSSD ve svém dlouhodobém (základním) programu podporu imigrace i multietnické a multikulturní společnosti. Sociální demokraté se též ve svém programu zasazují o politické sjednocení Evropy (tedy jinými slovy jeden evropský stát), globální vládnutí a nový světový řád. Prosazují tedy konec svobody a suverenity České republiky."

Podle hlavního dokumentu strany ČSSD, na který odkazuje i Okamura, může příchod imigrantů posílit aktivní složku populace a tím i zmírnit očekávané negativní důsledky populačního vývoje.

Jednu ze zásad moderní evropské kulturní politiky, podle programu ČSSD, tvoří „multikulturní integrace" a prosazování jedné ze zásad politiky OSM, jmenovitě „harmonického vztahu mezi příslušníky různých kultur".

Okamura cituje i další cíl stranického programu: „Boj proti xenofobii a za uchování kulturní rozmanitosti považuje ČSSD za významnou podmínku trvalé udržitelnosti kultury, a tím i života vůbec."

Poté předseda hnutí SPD ve svém projevu hodnotí následky, které z těchto stranických výroků ČSSD vyplývají pro Českou republiku.

„Takže multikulturalismus, nový světový řád, imigrace, islám a nadvláda Evropské unie, toto vše je moderní tvář ČSSD," konstatuje rozzuřeně závěrem Tomio Okamura.

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor