Okamura zaútočil na Aeronet: Slouží globalistickým elitám. Vlastenectví jen předstírá
25. března 2019 Redakce AC24 Z domova 5638 7
Český politik a předseda hnutí SPD Tomio Okamura se na své stránce na Facebooku opět vyjádřil k další záležitosti. Tentokrát si vzal pod svůj drobnohled anonymně provozovaný zpravodajský internetový server Aeronet. Co si o něm Okamura myslí?

„Aeronet slouží nadnárodním globalistickým elitám. Jedná se o typickou operaci pod falešnou vlajkou, kdy Aeronet předstírá, že je vlastenecký, a tím si získává důvěru vlastenců, a pak útočí na vlastenecké hnutí SPD nepravdivými zprávami,“ píše v úvodu příspěvku Okamura.

Podle politika se totiž tento server dlouhodobě tváří jako vlastenecké a alternativní médium. Okamura však tvrdí, že to tak není. Argumentuje tím, že pokaždé, když o něco doopravdy jde (např. volby), tak se server snaží rozkládat vlastenecké hnutí. Dokonce lživě a podpásově útočí na SPD, dodává předseda strany.

A jiná situace podle Okamury nenastala ani nyní, tedy před klíčovými volbami do Evropského parlamentu:

„Skutečnou úlohou Aeronetu je tedy rozkládat vlastenecké hnutí. Jeho anonymita není obranou proti cenzuře. Je to nástroj toho, že se slušný člověk nemůže bránit proti jeho falešným nařčením občansko-právní žalobou a případné trestní oznámení činí jeho anonymita bezpředmětným, neboť nelze vypátrat, kdo tento web provozuje,“ dodal.

A komu vlastně slouží anonymita Aeronetu či fakt, že se server snaží rozkládat vlastenecké hnutí smyšlenými informacemi? Na to si dle Tomia Okamury má každý odpovědět sám. On má však na věc jasný názor.

„Činnost Aeronetu slouží nadnárodním globalistickým elitám budujícím sluníčkářský neomarxistický multikulturní Nový světový řád. Jedná se o typickou operaci pod falešnou vlajkou, kdy Aeronet předstírá, že je vlastenecký a tím si získává důvěru vlastenců, a pak útočí na vlastenecké hnutí SPD. Vlastenci by neměli jeho provokacím proto věřit,“ dodal závěrem český politik.

Pod příspěvkem politika se však okamžitě strhla diskuze. Někteří píší, že dnes již není možné věřit nikomu. Jiní se pozastovali nad tím, proč Okamura nyní na Aeronet útočí, když z něj dříve jeho hnutí samo citovalo.

Objevily se i kometáře, které s názorem politika souhlasí i nesouhlasí:

 

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Buzz Aldrin
25. března 2019

Vlastizrádní kremloidi se začínají likvidovat mezi sebou, to je super!

 

Klidně se, fašouni, zlikvidujte do posledního, a to včetně vašich dvojčat komoušů.


15
PJ
Premek J
25. března 2019
https://aeronet.cz/news/tomio-okamura-aeronet-slouzi-nadnarodnim-globalistickym-elitam-jedna-se-o-typickou-operaci-pod-falesnou-vlajkou-predseda-spd-neudrzel-nervy-na-uzde-a-zautocil-na-aeronet-pomluvami-a-diskreditacemi/
03
PJ
Premek J
25. března 2019
Tomiovi se začíná sypat jeho letadlo. Tolik chctěl vydělat na vlastenenckém postoji, že jiné skutečné vlastence, navíc znalé světového dění, po celou dobu výzev k integraci národních sil ignoroval, protože by se rychle ukázalo, které postoje jsou autentické a které hrané. Na rozdíl od Tomia my, skuteční čeští vlastenci, víme, že se nedá spolupracovat ani s EU ani s NATO, proto požadujeme návrat národní suverenity, neutralitu, možná volné členství v ESVO a postupnou slovanskou integraci. Jsme přátelští, spolupracující, s plným vědomím usilující o návrat lidské důstojnosti do každého domu, do každé rodiny. Ctíme národně sociální ideu, která nás společně vede k horizontu skutečného lidství, které někteří nazývají božím královstvím. Lidská důstojnost nám brání prodávat svou duši či tělo, hrbit se před kýmkoli a pro cokoli. Rádi podáme pomocnou ruku tam, kde je nezaviněná nouze, ale současně učíme, jak ji již nikdy nepřipustit. Nikdy se nezadlužujeme, byť by to znamenalo omezenou materiální spotřebu. Hledáme pravdu a toužíme žít v pravdě. Nechť nás následují všechny národní a sociální síly hledající ztracenou lidskou důstojnost. Společně jsme silní a naše ideje se stanou naší společnou budoucností.
12
VH
Vladimír Havlíček
25. března 2019
Píšete " My-jsme-naší,atp.", ale zapoměl jste napsat kdo vlastně jste ? Nebo jste stranou či hnutím Premka J ?
40
JN
Jaromír Novák
26. března 2019
Okamura si natáh do hnízda příliš profláklé kousky z řad zástěrek a čepiček .To nemůže dělat dobrotu ,bylo jen otázka času , kdy SPD rozloží sionbangster služebníčci zevnitř.
11
JS
Josef Spáčil
26. března 2019
Negativní reklama - taky reklama. Trolové by měli být spíše vyděšeni. Národ se uvědomuje.
10
HH
henok henokvit
26. března 2019

To, co pánové, typu Okamury předvádějí, je jenom zástěrka před tím, co je nachystàno v kuloárech. Nyní být politikem je velmi ziskové, protože se jedná o to, co máme v hoře Cínovec. Tesla a další automobilky ten poklad střeží, protože se jedná o jejich budoucnost. Politici  prodávají české poklady i s obyvateli. Nikdy žádný Čech nepotřeboval jejich vládu, nepotřeboval jejich šílenou správu země, nepotřeboval jejich sliby ani výběr daní. Oni ale vždy potřebovali Český národ, aby mu mohli vládnout. Zlato v národní bance již odevzdali prostřednictvím pana Tošovského do Německa. Tehdy přece to bylo spojeno s následnou aférou o napálení bankéře bezcennými drahými kameny, asi typu bižu. Teď se jedná o baterie do aut. Měna se dá podložit i jinou surovinou, než zlatem. Jenomže nám kdosi neustále chce vládnout. Jsme dospělí lidé a vládneme sami sobě. Celé prastaré Desatero je o sebeovládání. O tom, že dospělí Češi jsou nesvéprávní natolik, aby jim musel vládnout kdejaký politik, se v Zákoně nepíše. Nepokradeš musíme překládat do různých , aby vláda pochopila.

Henok


12
VH
Vladimír Havlíček
25. března 2019
Píšete " My-jsme-naší,atp.", ale zapoměl jste napsat kdo vlastně jste ? Nebo jste stranou či hnutím Premka J ?
+ 4

Buzz Aldrin
25. března 2019

Vlastizrádní kremloidi se začínají likvidovat mezi sebou, to je super!

 

Klidně se, fašouni, zlikvidujte do posledního, a to včetně vašich dvojčat komoušů.

- 5