Odhalení, že 5G je útočnou zbraní určenou k ničení lidstva. Informujte se!
25. května 2019 Redakce AC24 Ze světa 131160 5
Pokud se podíváte na hlavní titulky médií ve Spojených státech, budete přesvědčeni, že 5G je úžasná bezdrátová technologie příští generace, díky které bude vše rychlejší, jednodušší a úžasné. Ale to je všechno lež, protože 5G je opravdu pokročilá, vojenská útočná zbraň v přestrojení, která je realizována jako konečné řešení proti svobodnému lidstvu.

 
 
loading...
 

Ve filmu 5G Apokalypsa, film, který otvírá oči, uvidíte pravdu o 5G sítích v hrůzných detailech. Nejen, že 5G napadá všechny aspekty života lidí, odstraní veškeré soukromí, ale zároveň se stane technologií nejvíce ničící zdraví, jaká kdy byla vytvořena.

V rozporu s tvrzením těch, kteří prosazují implementaci 5G téměř všude, je tato zločinná technologie něco zcela jiného, jen ne bezpečná. Ve skutečnosti existuje v protikladu k samotnému životu. Frekvence, které „výbuchy“ poškozují biologickou funkci až na buněčnou úroveň.

„Je důležité pochopit, co dělá 5G, a co říkají, že to dělá,“ varuje jeden z řečníků ve filmu. V dokumentu IEEE vysílání (Beamforming) jsme řekli, že tato technologie vařila vaše oči jako vejce ve druhé světové válce.“

Pro některé by mohlo být jednodušší se přesvědčit, že 5G, navzdory „vedlejším účinkům“, je stále v náš prospěch. Jak však tento film odhaluje, 5G představuje nejhorší druh mikrovlnného záření, které lidstvo zná, a je naprosto použitelné jako zbraň proti lidstvu, aby se prosadil a udržel globalizmus.

„A vy všichni musíte pochopit, že se jedná o vojenské zbraně,“ uvádí film. „Jedná se o útočné frekvence.“ Pokud už nic jiného byste o tom neměli vědět. Je to prostě boj s mikrovlnným zářením.

Pokud ještě nejste přesvědčeni, vezměte v úvahu slova bývalého předsedy Federální komunikační komise (FCC / Federal Communications Commission) a lobbisty telekomunikačního průmyslu Toma Wheelera, který během projevu, který měl v Národním tiskovém klubu (National Press Club), pronesl úmyslně zlověstná slova o plném rozsahu 5G ve světě.

„Bezdrátová technologie první generace, 1G, byla hlasem,“ uvedl. „Druhá generace, 2G, dovolila hlas i text. Třetí generace, 3G, internet, v omezeném rozsahu. Dnešní technologie 4G / LTE dokončila tento digitální přenos. Pokud vám ale někdo řekne, že znají podrobnosti o tom, co způsobuje 5G, běžte jinou cestou. “

Mark Steele, hlavní expert na zbraňové systémy (lze navštívit web SaveUsNow.org.uk), varuje, že LED pouliční lampy, které jsou instalovány po celém Západě, již vyzařují 5G, nemluvě o škodlivém „modrém“ světle, které poškozuje oči a narušuje lidský biorytmus.

„Je tu spousta nejasností, co je to 5G,“ varuje Steele.

„5G je především zhuštění. Je to tedy mnohem více vysílačů v těsné blízkosti člověka a je to také sofistikovaný, nelegální, nezákonný vysílač. Chci tím říci, že se jedná o vysokorychlostní, dielektrickou čočkovou anténu a to, co umožňuje 5G vysílačům, je 3D mapování prostředí vaší domácnosti!“

„Frekvence 868 MHz je specifická pro oba systémy komunikace v terénu, takže gigahertz umožňuje, aby signál prošel lehkostí i betonovým zdivem, a může skutečně shromažďovat data,“ dodává. „Může vás konkrétně zacílit jako jednotlivce, takže např. soudce, který rozhoduje důležitý případ, anebo právník… každý, kdo dělá nějakou práci, která je potenciálně kontroverzní, by mohl být ohrožen na svém životě.“

5G je také stejná technologie používaná jako zbraň na rozptýlení davu, kterou bychom mohli vidět stále více, jak se svět rýsuje do jednoho globálního systému.

Zdroj: 1, 2

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
26. května 2019

Peťo Hric

tak napíš článok ako odborník prečo si myslíš že je to neškodné prečo je frekvencia 848 Megahercov neškodná a neohrozuje zdravie ľudí


10
--
10
EP
Eduard Piovarči
27. května 2019

Skvelá správa. Belgická ministerka vlády oznámila, že Brusel kvôli účinkom na zdravie zastavuje svoje plány na bezdrôtovú sieť 5G.

Vyhlásenie urobila Céline Fremaultová, ministerka vlády Regiónu hlavného mesta Brusel, zodpovedajúca za oblasť bývania, kvality života, životného prostredia a energie.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt 5g siet zdravie

Pani Fremaultová presne definovala, že pilotný projekt 5G siete nie je kompatibilný s belgickými normami na bezpečnosť žiarenia (9 V/m, alebo 95 mW/m2) a vyhlásila, že nehodlá robiť výnimku.

V stavebných smerniciach týkajúcich sa biológie je hranicou pre extrémne znepokojenie hodnota 1 mW/m2 (miliwatt na meter štvorcový). Mnohé vládne agentúry však stále berú do úvahy len termálne účinky, namiesto rastúceho množstva tisícok odborných vedeckých štúdií, ktoré poukazujú aj ďalšie účinky mikrovlnného žiarenia.

https://www.badatel.net/brusel-je-prve-mesto-ktore-pre-zdravotne-rizika-nepovoli-siete-5g/

Ještě než bylo navrženo 5G, desítky peticí a výzev [7] mezinárodních vědců, včetně Freiburger Appeal podepsaných více než 3000 lékaři, vyzvalo k zastavení rozšiřování bezdrátové technologie a moratoria na nové základnové stanice. [8]

V roce 2015 sdělilo  215 vědců ze 41 zemí svůj poplach Organizaci spojených národů (OSN) a Světové zdravotnické organizaci (WHO).[9] Uvedli, že „četné nedávné vědecké publikace ukázaly ( 10000 studií ), že EMF [elektromagnetická pole] ovlivňují živé organismy na úrovních, které jsou hluboko pod většinou mezinárodních a národních směrnic“. Více než 10 000 vědeckých studií prokázují poškození lidského zdraví vlivem vysokofrekvenčního záření. [10] [11] Účinky zahrnují:

Změna srdečního rytmu [12]

Změněná genová exprese [13]

Změněný metabolismus [14]

Změněný vývoj kmenových buněk [15]

Rakoviny [16]

Kardiovaskulární onemocnění [17]

Kognitivní porucha [18]

Poškození DNA [19]

Dopady na všeobecný blahobyt [20]

Zvýšené volné radikály [21]

Nedostatek učení a paměti [22]

Porucha funkce a kvalita spermií [23]

Potrat [24]

Neurologické poškození [25]

Obezita a diabetes [26]

Oxidační stres [27]

Účinky u dětí zahrnují autismus , poruchu pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) [29] [30] a astma . [31]

 

Při Haagském experimentu s 5G zemřely stovky ptáků.  originál:

https://jdreport.com/5g-experimenten-den-haag-honderden-vogels-vallen-massaal-dood-uit-de-bomen/ anglicky: https://www.facebook.com/notes/john-kuhles/hundreds-birds-dead-during-5g-experiment-in-the-hague-the-netherlands/10156899168369885/ předmluva: "Leda že by všichni dostali infarkt selhání se zdravým tělem? - jiank žádné známky viru, žádné bakteriální infekce, zdravá krev, žádné jedy, atd. Atd. Jediné rozumné vysvětlení, které zbývá, je, že mikrovlny mají účinek na srdíčka ptáků! ... Silně rezonuje s některými mikrovlnými pulsy (miliony za sekundu!), U kterých lze prokázat, že mají biologické účinky na orgány! ... Tady se nevy mluvíme! ... Někteří lidé předpokládají, že mikrovlnné trouby při nižším příkonu "nemohou ublížit", protože "to vás nevaří" ... to je velmi chybná "logika" - je to to, co někteří chtějí opakovat znovu a znovu! ... hledejte v google scholar biologické efekty neionizačních mikrovln a buďte připraveni, že budete šokováni, jak ohromně hloupé je skutečně věřit slepě tzv. "odborníkům" a "orgánům" FCC, Telecom & Wireless - průmyslové propagandě!"

a "Asi před týdnem se našlo mnoho mrtvých ptáků, kteří spontánně padli v parku v Haagu, všichni doufali, že to bude jednorázová událost. Bohužel ....Nyní znovu bylo nalezeno velké množství mrtvých špačků:Týden po posledních masivních smrtí ptáků v Huijgensparku v Haagu byly znovu nalezeny desítky mrtvých špačků. Zvířecí ambulance mluví o nejméně 150 nových ptácích. To dává dohromadyí počet obětí  297.Opět stejný příběh: nikdo netuší, co by mohlo být příčinou této náhlé smrti ptáků. Dokud neuvidíš, co se stalo minulý týden, když ti ptáci padli. Na rohu podkovy na střeše telecenteru HS je vidět nový stožár 5G, nízko na střeše. Byla provedena zkouška v souvislosti s nizozemskou železniční stanicí, aby se zjistila, jak velký rozsah je a zda na stanici a kolem ní nenastane žádné škodlivé zařízení. Okamžitě poté padli ptáci masivně ze stromů.

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/nebezpecna-bezdratova-5g-technologie

Vážne vplyvy na imunitný systém

V roku 2002 uskutočnili Rusi štúdiu [10] a skúmali, aké bude mať účinky vysoko-frekvenčná elektromagnetická radiácia (42GHz) na krv v zdravých myšiach a zistili, že bunečná aktivita v imunitnom systéme ako sú neutrofily sa drasticky znížila (až o 50%).

Prišli teda k záveru, že „vystavenie celého tela zdravých myší nízko-frekvenčnému EHF EMR  (extrémne vysokofrekvenčné elektromagnetické žiarenie) má vážny vplyv na znaky nešpecifikovanej imunity.“

Škodia aj srdcu

Výsledky štúdie z roku 1992 [11] poukázali na to, že frekvencie v rozsahu 53 – 78 GHz pôsobia na variabilitu srdcového tepu (ako indikátor stresu) u potkanov. Rusi zas vo svojej štúdii [12] experimentovali so žabami, kedy zistili, že vystavenie sa MMV vlnám, má až abnormálny vplyv na pravidelnosť srdcového tepu ( arytmia).

Nebezpečenstvo číha aj na oči

V roku 1994 [12] uskutočnili Poliaci štúdiu, aby vyhodnotili vplyv milimetrovej radiácie na prenos svetla cez šošovku oka. Ukázalo sa, že MMV radiácia na nízkej úrovni spôsobuje u potkanov nepriehľadnosť šošoviek, čo súvisí s rozvojom šedého zákalu.

https://www.niejetotak.sk/obcania-sa-buria-proti-5g-bezdrotovym-sietam-su-ich-obavy-opravnene/

 


00
EP
Eduard Piovarči
27. května 2019

Nová technológia sieť 5G sľubuje na prvý pohľad moc! Čas všetkých filmov k stiahnutiu raz dva. Druhá najmenšia a autá môžu "konečne" ísť úplne autonómne! Ale zdanie klame! Technológia sieť 5G je zlá pre naše zdravie! Lekári varujú svet pred jej zavedením! S frekvencie do 100 GHz technológie prevyšuje aj frekvenčného rozsahu mikrovlnných zbraní.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=jFx4AZs4Hyw

 


00
MM
Mickey Mouse
29. května 2019

https://mycbdforsale.com/

https://mycbdforsale.com/

https://mycbdforsale.com/

https://mycbdforsale.com/

https://mycbdforsale.com/

https://mycbdforsale.com/

CBD that is Cannabidiol is one of the nonpsychoactive chemical compounds found in the Cannabis Plant. The other mixture being the tetrahydrocannabinol (THC) which is psychoactive in can make you high. Since many years researchers have been studying the CBD and ve come up with many types of CBD oils and these oils have various therapeutic uses in treating some harmful health conditions. CBD oil has concentrations of CBD in it. The levels and applications of these oils are varied. In this article, we will discuss the various benefits of CBD oil and how it can help you in different ways.


00
EP
Eduard Piovarči
26. května 2019

Peťo Hric

tak napíš článok ako odborník prečo si myslíš že je to neškodné prečo je frekvencia 848 Megahercov neškodná a neohrozuje zdravie ľudí

+ 1