Obrovské spalování těl v Číně? Satelitní snímky ukazují alarmující úroveň emisí oxidu siřičitého
13. února 2020 Redakce AC24 Ze světa 20365 3
Satelitní mapy Číny v posledních dnech ukazují alarmující hladiny SO2 v okolí čínského města Wu-chan, kde vypukla infekce koronaviru. (Foto: Windy)
 

Loading...
 
loading...

Vysoké hladiny byly kromě toho i ve městě Čchung-čching, které je také v karanténě. Vědci říkají, že oxid siřičitý vzniká při spalování těl a zdravotnických odpadů.

Běžná povolená hodnota SO2 má hranici 80 µg/m³, nyní má však hodnotu až 1342 g/m³.

Jistý uživatel Twitteru, který prozkoumal satelitní mapy, si myslí, že na předměstích obou míst spalují mrtvá těla a vysoké hladiny oxidu siřičitého nad ohništěm koronaviru mohou být znakem hromadných kremací.

Čína prohlásila, že těla obětí by měla být zpopelněna najednou během jednoduchého obřadu, aby se zabránilo velkým veřejným shromážděním.

Národní zdravotní komise země začátkem tohoto měsíce uvedla, že by těla měla být "zpopelněna hned".

Kromě toho se opakovaně tvrdí, i když to není ověřeno, že úředníci tají skutečný počet obětí, proto má docházet k masovým kremaci.

 

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
13. února 2020

Tak rok 2020 sa začal doslovne KATASTROFÁLNE

https://aragonit11.blogspot.com/2020/01/a-jar-zautocila.html


10
AA
amna amnaseo
14. února 2020
 If so, then there is no need to worry anymore because in this article we will explain how to opt for a dissertation service that will guarantee your degree. healthyfalcon.com
00
LF
Larry Fistingfield
15. února 2020

Nikomu to neříkejte, nakažených je 1 milion lidí a mrtvých přes 100 000 !!!

Není důležité, co Číňan říká, ale jak to říká, protože je to stejně všechno sprostá lež. Čínská vláda nařídila spalovat 1000 mrtvol denně, jen tak pro srovnání Varšavské ghetto, jako továrna na smrt, zabíjelo 5000 lidí denně a stejně tak spalovalo, ani v Osvětimi nepřekračovali nacisti svou denní dávku 5000 lidí, všechna krematoria jela na plný výkon.

Čína se jim jistě přiblíží v řádech několika týdnů, a ani 20% úmrtností bych si nebyl tak jist, co se týče nakažlivosti, tak jeden nemocný během jediného pčiknutí nakazí 15 lidí,

A CO VLASTNĚ CHCETE OD ZEMĚ, KDE POHLED DO OČÍ SE POSUZUJE JAKO VRCHOL NESLUŠNOSTI, KDYŽ NEMŮŽETE SKUTEČNĚ ZJISTIT, KOHO MÁTE PŘED SEBOU, KDYŽ BARVA SVĚTLA- BÍLÁ- SE NOSÍ V ČÍNĚ NA POHŘBY, BÍLÉ ROUCHO JE ROUCHEM SMUTEČNÍM A ČERNÁ -SYMBOL TEMNOTY-  ROUCHEM OSLAV ??? KDYŽ SYMBOLEM ZÁBAVY V ČÍNĚ JE DRAK, PŘÍŠERA, KTERÁ VŠECHNY SPALUJE OHNĚM A PŮSOBÍ JEN ZKÁZU???

ALE KDEŽ, CHCETE VĚŘIT DRAKU??? CHCETE JUANY, DOLLARY, EURA???

A CO VLASTNĚ CHCETE???


00