Objevuje se u nás stále větší počet osob zahalených v nikábech?
10. září 2019 Redakce AC24 Z domova 7901 0
Bývalý poslanec za ANO Bohuslav Chalupa vyděsil čtenáře svého facebookového profilu žádostí směřující na poslance, aby se věnovali faktu, že se má u nás objevovat větší počet osob zahalených v nikábech? Strhla se k tomu hned početná diskuse. (Foto: Wikimedia)

 
 
loading...
 

„Žádám poslance parlamentu ČR, své zástupce, zejména těch co pracuji ve Výborech souvisejících s obranou a bezpečností, aby mne - nás všechny - veřejně informovali o poznatcích a prohlášeních odpovědných funkcionářů státu, keré v tomto smyslu budou konkrétním způsobem dotazovat," napsal Chalupa úvodem své poznámky.

„POKUD SE NEDEJ BOŽE PROKÁŽE,

že premiér, vláda, ministr vnitra a další osoby odpovídající za naši bezpečnost podporovali, věděli, nebo se nazajímali či jednom mlčeli k faktu, že se v ČR prokazatelně objevuje stále větší a větší a větší počet osob zahalených v nikábech (snad jsou to opravdu všechno jen ženy a nikoliv zahalení teroristé) doprovázejících své, pravděpodobně manžely a houf dětí, osob evidentně pocházejících z muslimských zemí, pak budu první, kdo bude požadovat demisi celé zrádcovské vlády a parlamentu, případně vyzvu spoluobčany k občanské neposlušnosti....., " pokračoval dál ve své zprávě Chalupa.


„Bohužel musím konstatovat, že i jako důvěřivý člověk, respektující demokracii a demokratickou vládu, vnímám, že se v mém okolí dějí konkrétní, značně nepochopitelné věci, k jejichž realizaci občané nikomu nedali mandát!!!" uzavřel svůj komentář Bohuslav Chalupa.

„Česko není ani Amsterdam. Mluvím a budu mluvit za ty občany, kteří nestojí o teroristické útoky, o násilné projevy nesnášenlivosti, o NO GO-ZONY, jako npř. ve městech Birmingham, Londýn, Liverpool, Stockholm, Malmo, Goteborg, Amiens, Aubervilliers, Avignon, Béziers, Bordeaux, Clermont-Ferrand, Grenoble, Lille, Lyon, Marseille, Montpellier, Mulhouse, Nantes, Nice, Paříž, Perpignan, Štrasburk, Toulouse, Cologne.... v sousedním Německu je cca 2 700 mešit, Německo povoluje pedofilní polygamní manželství, do politických reprezentací "západních zemí" proniká stále více uctívačů Islámu, akceptují se prvky práva Šáárija atd. Ve svých zemích nečht si dělají co jim libo, ALE NE TADY!   Z mnoha míst prchají před nepřizpůsobivým Islámem původní obyvatelé a raději se stěhují jinam...," přidal ještě další komentář Chalupa k diskusi, která se značně zmnožila po  poznámkách některých čtenářů.

Zdroj: pz.cz

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor