Novinář promluvil o tom, jak USA testují biologické zbraně v Pobaltí
12. srpna 2018 Redakce AC24 Ze světa 8934 3
Ohnisko afrického moru prasat (ASF) ve východní Evropě zapadá do celkového systému, ve kterém USA používá biologické zbraňě pro třetí světovou válku, píše zpravodaj Sputniku Lotyšska Alexandr Chrolenko.

Podle jeho názoru USA v tomto systému udělují zvláštní roli pobaltským zemím, které působí jako hlavní zkušební místo.

Aby potvrdil svůj výrok, cituje novinář několik faktů.

V červnu bylo zjištěno ASF u 165 prasat v Lotyšsku a poté bylo zabito dvacet tisíc zvířat, což vedlo k obrovským ztrátám zemědělců. Navíc v Litvě nabízejí farmám, aby úplně ukončily produkci prasat, protože bylo v zemi zaznamenáno 41 výskytů ASF.

Podle něj jsou taková ohniska velmi paradoxní, protože virus ASF se neliší svou odolností v podmínkách severních zeměpisných šířek. Tato vlastnost se nemohla objevit jen v krátkodobém období, mohou být vytvořeny pouze v laboratoři.

Ohniska ASF se téměř současně objevily v mnoha státech. Gruzii, Ukrajině, Moldavsku, Polsku a pobaltských zemích. Novinář spojuje tento paradox s příchodem rozsáhlé sítě biologických laboratoří Pentagonu v těchto zemích východní Evropy. Podle jeho názoru USA vyvíjejí a studují dopad nejnovějších typů virů na lidi v různých regionech. Přímo nebo nepřímo tak prostřednictvím ASF narušují bezpečnost potravin.

Současně však orgány těchto zemí nemohou odhadnout konečné výsledky biologického vývoje Pentagonu. Výsledná zpráva o výzkumu v rámci nebezpečných projektů rozšířených v různých laboratořích a zemích je vytvářena v centru biologického výzkumu v Pentagonu (ve Fort Detricku) ve Spojených státech, píše Chrolenko.

Kromě toho dodává, že v zemích SNS a v pobaltských zemích jsou národní systémy epidemiologického dozoru převáděny do amerických norem. Elektronické systémy pro shromažďování, zpracování, uchovávání a přenos informací zasílají zprávu o každém podezřelém případu onemocnění z laboratoří do USA.

Chrolenko se také domnívá, že časem se frekvence a riziko biologických nehod bude zvyšovat, protože takové biotechnologie umožní snížit cenu procesu očištění životního prostoru, zjednodušit boj o přírodní zdroje planety a také přinese obrovský zisk tvůrci viru.

 
 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

JN
Jaromír Novák
13. srpna 2018
uSSa fašouni jsou fšeho schopní sajrajti a ten kdo to nechápe ,tak fšechno zachrápe , neboť začne jít do tuhýho a satanisti vsadí fše na jednu kartu a půjdou do totální genocidy lidstva ale trestu se tentokráte nevyhnou .
60
JM
John Maxwell *
13. srpna 2018

V tom máš naprosto pravdu ... ono kdo vlastní třeba výrobní patent na Ebolu ? Ziku ? atd ... jen ovce nechce vidět co vidět je , koukni do minulosti ....

Nemoc šílených krav ... ptačí chřipka ... teď zase prasečí mor ... jen naivní blbec si nenajde souvyslosti co se po výskytu techto a podobných chorob a nemocí zavedlo jaké mělo hospodářské a politické dopady na státy , stačí jen hledat informace ... kdy už konečně lidi pochopí, že je to jen hra na demokracii a ve skutečnosti jsme jen "pokusný" a "nahraditelný" póvl ve hře na liberální demokracii pod pozlátkem politiků kteří myslí vesměs jen na svoje konta a blaho svých nejbližších ...


20
Satan Atan Henoch
13. srpna 2018

Problém je ten systém, který financuje tyto činy asociálů. Země, které se tomu vzepřely, jako Lybie, Irán, Irák, Sýrie...,co se tam událo je každému jasné. Japonsko se pokusilo, tak nasadili atomové podmořské výbuchy u nestabilních míst. Zemětřesení a následně tsunami..., příklady jsou jasné, krátká historie také. Systémy vládnutí od soukromého FEDu, přes soukromé národní banky mnoha zemí, těch, které nebyly srovnány se zemí, jsou těmi, které způsobují řízenou celosvětovou inflaci, a tak mizení jak úspor, tak důchodů obyvatel. Státní systémy mající své zákony usilují o to, aby jejich zákony, mnohdy obalené do lží, obyvatelé dodržovali. Protichůdnost novel zákonů stupňuje možnost vykládat zákon úředníkům tak, jak šéf nařídí. Šéfové jsou obvykle vyškolení "volení" politici, jejichž jména se na kandidátkách objevují podle jak stupně zasvěcení, tak míře utajení toho, kdo ve skutečnosti vládne. LOAJALITA ZASVĚCENCŮ ALE PADLA, JEJICH ZÁVIST ZPŮSOBILA BOJ O CELOSVĚTOVÉ VLÁDNUTÍ. Proto nyní vidíme zasvěcence v plné zbroji a plně v pohotovosti se utkat za peníze daňových poplatníků, které již dříve ztratily veškerou cenu, protože nejsou podloženy již ani lžemi o jejich hodnotě, neboť jsou to pouhá čísla, která znamenají nakonec cennou informaci. A to je ta, kterou sami spočítali i přes eet pokladny. Ta informace je o tom, kolik obyvatelstvu tito zasvěcenci dluží a jak jejich dluh narůstá. Tudíž dalším utrácením těchto čísel zvyšují dluh sami sobě. Nyní se počítá "má dáti, dal, nedal, tak dá i s úroky". Domy, které byly financovány čísílky z bank, nemohou být propláceny jinak, než stejnou hodnotou čísílek, jakou ta čísílka byla podložená. To znamená, že za práci na postavení těchto domů a bytů, musí zaplatit samy banky tím, co tvrdily, že tyto peníze znamenají. Jedná se o energii života, to znamená životní energii dlužníků, kteří podle bank mají to nic naplnit hodnotou. Pak ale co nabídly banky ? Lži o tom, co jsou čísla na účtu ? Přemýšlejte prosím alespoň o naší koruně a doufám, že přijdete na její hodnotu, euro a dolar je dávno v mínusu. Kde je koruna ?

Vít


12