Nová forma války. Maduro uvedl, čemu čelí Venezuela
4. dubna 2019 Redakce AC24 Ze světa 26569 9
Venezuela se stala výcvikovým prostorem pro novou formu války s použitím elektromagnetických a kybernetických zbraní zaměřených na systémy podpory života v zemi, uvedl venezuelský prezident Nicolás Maduro.
 

 
Loading...

„Venezuela ukázala světu, že se stala výcvikovým prostorem pro nové kybernetické a elektromagnetické zbraně, stejně jako pro testování nové válečné strategie - a to už není přímé obsazení, nikoliv bombardování raketami, ale „bombardování“ základních a životně důležitých služeb,“ prohlásil Maduro.

Maduro také řekl, že ho opozice plánuje zabít, stejně jako hlavu Národního ustavujícího shromáždění Diosdada Cabella a jiné vládní úředníky. V tomto ohledu uvedl, že k tomu, aby se postavil proti plánům opozice, nařídil, aby služby rozvědky a kontrarozvědky byly velice ostražité.

„Oni (opozice) jsou hlavními spolupachateli tohoto typu války,“ řekl venezuelský prezident.

Na konci minulého týdne došlo k rozsáhlým výpadkům elektřiny v celé Venezuele, úřady to vysvětlily novými útoky na zařízení pro dodávky elektřiny. První hlavní výpadek ve Venezuele proběhl 7. března.

 

Vážení čtenáři, přispět na provoz vašeho nezávislého zpravodajství můžete na:

2000597440 / 2010
IBAN: CZ1120100000002000597440
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
4. dubna 2019

A je niekto s Čaputovej slniečkárov tak naivný že si skutočne myslí že tá El. sieť tam kolabuje len preto že to v komunizme el. sieť pravidelne takto padá je na veľkom omyle.

Aj my sme žili v komunizme a siete takto nikdy nepadali občas po búrke alebo počas nej boli dodávky prúdu na chvíľu prerušené ale len veľmi lokálne čo sa často stáva aj dnes.

Je to otvorená záškodnícka vojna USa proti Venezuele

 

Ruský náměstek ministra zahraničí Sergej Rjabkov a náměstek ministra zahraničí Venezuely Felix Plasencia zopakovali výzvu všem zemím, aby respektovali suverenitu Venezuely, informovalo ruské ministerstvo zahraničí.

https://sptnkne.ws/meBy

"Pokud se mě režim odváží unést, přikáži pokračovat v mobilizaci v ulicích až do ukončení uzurpace."

Guaido sa obáva že bude za záškodnícku činnosť voči Venezuele zaistení a odovzdaní spravodlivosti. Takýchto nebezpečných politických zločincov je nutné izolovať ak by to opozícia takto robila napríklad u nás dostali by sa jej predstavitelia rovnako do basy

 

Viceprezidentka Delcy Rodríguez zřizuje Elektrický generální štáb, který bude řešit ochranu národního elektrického systému a suverenity před teroristickými útoky.

štáb tvoří šest pracovních komisí.

Situácia je tam vážna no napriek tomu sa Guaidovi nedarí získať armádu na svoju stranu. Je to tam na pokrajo občianskej vojny ktorú by USA radi rozpútali aby potom mohli razantne zasiahnúť.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/04/zraz-otuzilcov-na-jazere-31-marec-2019.html


20
EP
Eduard Piovarči
4. dubna 2019

Venezuela

Válka v Sýrii má mnoho společného s politickou krizí Venezuely, kde se vnější hráči pokoušejí vměšovat do vnitřních záležitostí a podkopat její suverenitu, řekl syrský prezident Bašár Asad venezuelskému ministrovi zahraničí v Damašku. https://www.rt.com/news/455550-events-i ... ilar-syria

Venezuelský ministr zdravotnictví Carlos Alvarado: Venezuela bude dostávat průměrně 99 kontejnerů léků měsíčně od Ruska a Číny až do konce roku navzdory americké blokádě proti bolivarskému národu.

Venezuela počítá s podporou Ruska při zajištění obnovy spolehlivých dodávek energie v jihoamerické zemi, řekl novinářům viceprezident Venezuely pro plánování Ricardo Menendez.

http://tass.com/economy/1052026

An-124 RA-82038 s vypnutým odpovídačem, co v 27.3 letěl z ruské let. základny v Baranavičy/Bělorusku do Moskvy, kde strávil 3h a odsud odletěl do Egypta.. Opět odletěla z Baranavičy přes Moskvu po 4h do Káhiry a pravděp. bude směřovat opět do Venezuely s vypnutým odpovídačem jak minule a zas se objeví až za 4-5 dní nad Tunisem letící na východ.

https://www.flightradar24.com/data/airc ... 8#200a68f7

Včera Venezuelský ministr zahraničí Jorge Arreaza navštívil Libanon. https://www.islamtimes.org/id/news/7867 ... -nasrallah

Dnes by měl být v Sýrii http://www.english.almanar.com.lb/710228

Obrázek

Tak sa prišiel poradiť do Sýrie ako to musia urobiť vo Venezuele aby to uhrali na víťazstvo tak ako v Sýrii

https://aragonit11.blogspot.com/2019/01/normal-0-21-false-false-false.html

USA majú 14 vojenských základní v Sýrii a pindajú do Rusov že sú vo Venezuele

Vojenská Situácia V Sýrii 4. Apríla 2019 (Aktualizácia Máp)

Situácia v sýrii sa podstatne nemení. USa odtiaľ zrejme neodítu a budú chcieť Rusov držať v sýrii v šachu


10
EP
Eduard Piovarči
4. dubna 2019

Washington Post: Ruský faktor ve Venezuele zamotal USA všechny plány!

John Bolton, poradce pro národní bezpečnost

-kou- 4. 4. 2019 Washingtonpost a PrvníZprávy V posledních měsících musely Spojené státy zmírnit nadšení pro nevyhnutelnost a rychlost příchodu nové vlády, která by ve Venezuele převzala moc, vedenou opozičním vůdcem Juanem Guaidóem, napsal The Washington Post. Jak noviny uvedly, Rusko, vedené finančními a geopolitickými zájmy, aktivně podporuje venezuelského prezidenta Nicolase Madura v jeho snaze zachovat si moc. Před několika měsíci vláda amerického prezidenta Donalda Trumpa ujišťovala, že kolaps režimu prezidenta Venezuely Nicholase Madura, je nevyhnutelný a blízký, ale nyní už tak sebevědomě nemluví o situaci v zemi, napsal The Washington Post. Bez ohledu na závažnost ekonomické situace, která vyvolala skutečnou migrační krizi, prezident Maduro se nepřiblížil ke ztrátě moci, poznamenal deník. Faktem je, že ačkoli opoziční vůdce Juan Guaido byl více než 50 zeměmi uznán za prozatímního prezidenta Venezuely, Maduro má podporu Číny, Turecka a především Ruska. „A zatím ho Kreml nezklamal," konstatoval Washington Post. Moskva se proto snaží kompenzovat ztráty země kvůli americkým sankcím a pomoci při zpracování těžké ropy.  

Kromě toho Rusko zvyšuje dodávky pšenice a léků. A tento týden ruský diplomat v Caracasu potvrdil, že venezuelská delegace přijde do Moskvy, aby projednala investice do venezuelské těžby, zemědělství a dopravy.

http://www.novarepublika.cz/2019/04/washington-post-rusky-faktor-ve.html


10
EP
Eduard Piovarči
5. dubna 2019

Guaidó bez imunity

Jan Kubeša 3. 4. 2019 Ústavní národní shromáždění Venezuely na žádost Nejvyššího soudního tribunálu zbavilo včera na mimořádném zasedání Juana Guaidó parlamentní imunity. Důvodem bylo očividné pohrdání předchozími rozhodnutími Nejvyššího soudního tribunálu, ústavou země, a zpronevěra více než USD 100.000 na jeho soukromé zahraniční cesty. Juan Guaidó má zakázáno opustit Venezuelu až do skončení vyšetřování, dále nesmí prodávat třetím osobám nic ze svého majetku, má zablokované účty a byla mu vyměřena pokuty 200 tributárních jednotek. Ke kritice jednání Guaidó se přidal i vůdce opozice Enrique Ochoa Antich, který vyzval lídry ostatních opozičních stran, aby odsoudili volání Guaidó po občanské válce a zahraniční intervenci. Žádá, aby jeho postoj netolerovali. Po dalších teroristických útocích na rozvody elektřiny vláda dostává situaci pod kontrolu a je již zajištěny z 50 % dodávky vody. K pomoci v oblasti léků se k pomoci Ruska přidala i Čína. Již dorazily první zásilky a v roce 2019 Venezuela dostane od těchto dvou zemí průměrně 99 kontejnerů léků měsíčně. Pomoc nabízí také Indie a Turecko.

http://www.novarepublika.cz/2019/04/guaido-bez-imunity.html

http://aragonit9.blogspot.com/2016/10/goliatus-otcova-zbierka-chrobakov.html


10
EP
Eduard Piovarči
5. dubna 2019

Zástupci venezuelské a ruské vlády pracují na nových způsobech, jak obejít americkou blokádu, která se snaží izolovat Venezuelu, a to jak finančně, tak ekonomicky.

Tak že situácia vo Venezuele sa postupne normalizuje a zúrivého Guaida už toľko nie je počuť.


10
Wiloni .
5. dubna 2019

Pro Madura teď nastává asi to nejtěžší období.

Musí zajistit, že se "mladýmu" až do jeho legitimního odsouzení nic nestane.

Pro americkou elitu už je bezcenný, tak se ho budou snažit zlikvidovat, a pokusit se přes tuto vraždu rozpoutat ve Venezuele peklo.

Prostě "mladej" je teď neco jako Kuciak, abych použil tobě blízké reálie.

Použili ho, a když přes něj ničeho nedosáhli, tak se pokusí použit alespoň jeho mrtvolu.


10
EP
Eduard Piovarči
5. dubna 2019

Ahoj

Apráve preto, už som to tu písal, by ho mali strážiť v domácom väzení najlepšie v nejakej velkej ville s bazénom obohnanej poriadnými múrmi a dobrým zabezpečením a ochrankou na úrovni prezidenta. A tú vilu by mali zabezpečiť PVO aj proti raketovému úderu. Všade v oblokoch neprestrielné sklá atď. Skrátka strážiť ho ako oko v hlave.

Už teraz by mu mal Maduro ponúknuť ochranu na najvyššej úrovni vlastnými bodiguárdami a oddôvodniť to tým že majú informácie od tajných služieb že sa ho budú chcieť USA zabaviť a obetovať ho aby vo Venezuele prepukli ešte väčšie nepokoje. Ako by sa Guaido asi zatváril:-)


00
EP
Eduard Piovarči
5. dubna 2019

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


10
EP
Eduard Piovarči
6. dubna 2019

Guaidova záškodnícka činnosť už k ničomu nepomôže. Sú to zúfalé pokusy zvrhnúť vládu terorom a zámerným vytváraním chaosu

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Dolár

Rusko a Venezuela přestanou používat dolar ve svých transakcích

 

Rusko poskytlo měsíční odklad Venezuele na splátku dluhu http://www.el-nacional.com/noticias/mun ... uda_277851


10
EP
Eduard Piovarči
4. dubna 2019

A je niekto s Čaputovej slniečkárov tak naivný že si skutočne myslí že tá El. sieť tam kolabuje len preto že to v komunizme el. sieť pravidelne takto padá je na veľkom omyle.

Aj my sme žili v komunizme a siete takto nikdy nepadali občas po búrke alebo počas nej boli dodávky prúdu na chvíľu prerušené ale len veľmi lokálne čo sa často stáva aj dnes.

Je to otvorená záškodnícka vojna USa proti Venezuele

 

Ruský náměstek ministra zahraničí Sergej Rjabkov a náměstek ministra zahraničí Venezuely Felix Plasencia zopakovali výzvu všem zemím, aby respektovali suverenitu Venezuely, informovalo ruské ministerstvo zahraničí.

https://sptnkne.ws/meBy

"Pokud se mě režim odváží unést, přikáži pokračovat v mobilizaci v ulicích až do ukončení uzurpace."

Guaido sa obáva že bude za záškodnícku činnosť voči Venezuele zaistení a odovzdaní spravodlivosti. Takýchto nebezpečných politických zločincov je nutné izolovať ak by to opozícia takto robila napríklad u nás dostali by sa jej predstavitelia rovnako do basy

 

Viceprezidentka Delcy Rodríguez zřizuje Elektrický generální štáb, který bude řešit ochranu národního elektrického systému a suverenity před teroristickými útoky.

štáb tvoří šest pracovních komisí.

Situácia je tam vážna no napriek tomu sa Guaidovi nedarí získať armádu na svoju stranu. Je to tam na pokrajo občianskej vojny ktorú by USA radi rozpútali aby potom mohli razantne zasiahnúť.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/04/zraz-otuzilcov-na-jazere-31-marec-2019.html

+ 2