Nitrožilní vitamín C pro léčbu rakoviny: levný, efektivní a bezpečný
3. ledna 2019 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce 2644718 3
Centrum Hoffman využívá ve svých podpůrných protokolech proti rakovině již více než 20 let vysoké dávky vitamínu C. Počáteční impuls přišel od Linuse Paulinga, který byl v šedesátých letech společně s Ewanem Cameronem průkopníkem používání vysokých dávek vitamínu C proti rakovině. (Foto: Wikipedia)

 
 
loading...
 

Nyní se znovu zvedá zájem o tento způsob boje proti rakovině díky novému, velmi slibnému výzkumu probíhajícím v Národním ústavu zdraví.

Cameron a Pauling zjistili, že vitamín C pomáhá pacientům s rakovinou žít přibližně čtyřikrát déle, než pacientům s rakovinou, kteří vitamín C nedostali. Při léčbě více než 1 000 pacientů s rakovinou, podávali ústně a nitrožilně vysoké dávky vitamínu C ve formě askorbátu sodného.

Krok zpět pro léčbu rakoviny vitamínem C ovšem nastal, když se doktor Charles Moertel z kliniky Mayo, úhlavní nepřítel nutričních terapií proti rakovině, snažil vyvrátit Paulingovu tezi. Ale nedodržel Paulingovy / Cameronovy pokyny nebo postupy.

Moertel si vybral skupinu pacientů v konečném stádiu rakoviny tlustého střeva, na které nezabíraly žádné formy konvenční léčby, včetně operativního zákroku, chemoterapie a ozařování, a podával jim ústně 10 gramů vitamínu C. Když se ve studii u pacientů nepodařilo prokázat lepší přežití v porovnání s těmi, kteří nedostali vitamin C, Moertel prohlásil selhání hypotézy vitamínu C jako účinné látky pro léčbu rakoviny.

Moertel opomenul zmínit, že přínos dosažený u Paulingových a Cameronových pacientů byl dosažen jak nitrožilním, tak ústně podávaným vitamínem C. Nakonec i on sám později podlehl rakovině.

Alternativní lékaři se mezitím snažili oživit nitrožilní podávání vitamínu C jako nástroje v léčbě rakoviny, ale teprve nedávno se objevil zásadní akademický výzkum.

Zesnulý Dr. Hugh Riordan z Kansasu léčil stovky pacientů s rakovinou pomocí dávek infuzí vitamínu C, v množství až 200 000 mg denně (200 g), které byly podávány několikrát týdně a trvaly 4 až 12 hodin. Vypracoval řadu anamnéz, které dokumentují působivé pokroky, ale jeho nedávná smrt přišla předtím, než byla jeho práce všeobecně uznána.

Dr. Jeanne Drisko, ředitelka KU Integrativní medicíny, jejímž mentorem byl právě Dr. Riordan, provedla řadu klinických studií, za účelem potvrzení přínosu nitrožilního vitamínu C při léčbě rakoviny. Zkoušky schválené FDA jsou nyní v plném proudu.

Výzkum v Národním ústavu zdraví začíná naznačovat, že vitamín C si zaslouží další šanci nalézt své místo jako součást arzenálu protinádorových terapií. Studie nyní naznačují, že i vysoká dávka vitamínu C podávaná ústy se špatně vstřebává. Hladina v krvi dosáhne „maxima” při dávkách 500 mg, které se podávají několikrát během dne.

Ale vitamín C podávaný nitrožilně je něco zcela jiného. Při podání v „kapačce” mohou být dosaženy mnohem vyšší koncentrace vitamínu C. Při těchto vyšších koncentracích má vitamín C odlišné vlastnosti, než když je podáván ústně. Zatímco ústně podávaný vitamín C zvyšuje imunitu a napomáhá opravě tkáně, je příliš slabý na to, aby zabíjel nebo inhiboval rakovinné buňky. Ale při vysokých dávkách přímo do krevního oběhu může působit k navýšení hladiny peroxidu vodíku hluboko v tkáních, kde se skrývají rakovinné buňky. Ničení s pomocí peroxidu patří mezi jeden z klíčových mechanismů, kterým bílé krvinky bojují s infekcí a rakovinou.

Výzkum, který právě probíhá, ukázal, že vysoké koncentrace vitamínu C mohou zastavit růst nebo dokonce zabít širokou škálu rakovinných buněk. Pouze nitrožilně podávaný vitamín C může zajistit vysoké dávky, které jsou účinné proti rakovině.

Nitrožilní vitamín C, je-li podáván vyškoleným, zkušeným lékařem, je bezpečný a dobře snášen, a to i v množství až 100 000 mg (100 gramů) denně. Musí být provedeny řádné krevní testy, aby bylo zajištěno, že je dobře tolerován a pacient musí být sledován. Dávky musí být postupně zvyšovány. Ne všichni pacienti jsou vhodnými kandidáty na nitrožilní vitamín C. Vitamín C může být bezpečně podáván i v případech, kdy pacienti podstupují chemoterapii a ozařování; ve skutečnosti studie schválená FDA na Univerzitě v kansaském Medical Center výslovně dovoluje souběžné podávání vitamínu C s konvenčními léčbami.

Nitrožilní vitamín C je jedním z klíčových postupů, které Hoffmanovo centrum využívá k podpoře léčby rakoviny, a doufáme, že další výzkum, který nyní probíhá, bude dále dokládat jeho přínosy.

Komentář: Není příliš překvapující, že léčebné postupy, jako je nitrožilní aplikace vitamínu C, jsou zcela nepřípustné pro mainstreamová zdravotnická zařízení – i když mnoho důkazů ukazuje na skutečnost, že to skutečně funguje. „Výzkum v oblasti rakoviny” se zaměřuje pouze na farmaceutika a chemické látky, nikdy na opravdu bezpečné a účinné léčby. Je to téměř jako by nechtěli, aby se lidé vyléčili … Viz též:

Dr. Ronald Hoffman

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


LB
little boy
4. ledna 2019

Vemi dôležité je nezamieňť si askorbát sodný, alebo askorbát vápenatý s kyselinou askorbovou.

Čistý vitamín C spôsobuje pri takých veľkých dávkach prekyslenie organizmu.

Askorbát sodný, alebo vápenatý môžeme papať bez obmedzenia.

Pri rakovine je potrebné podávať ľanový olej rozmixovaný v tvarohu, 10g vitamínu C, 10 000 jednotiek vitamínu D3, vylúčiť karbohydráty a mäso.

Vyliečili sme takto člena rodiny  z rakoviny. Lekár nechápal. Povedal, že to ešte v živote nevidel. Mám lekárske správy z času pred aj po.

Môjho známeho čakala komplikovaná operácia, ktorá by ho nenávratne zmrzačila na celý život. Rozhodol sa ísť nutričnou cestou a v súčasnosti behá zdravý po svete a užíva si život. 

Ale to je na dlhú debatu.


30
AZ
Antonín Zelenka
4. ledna 2019

Studium a Léčba

 

https://www.youtube.com/watch?v=a4fv-BtzNmY

 

Česnek

 

Jedním z nejlepších přírodních antibiotik na světě, použitelným proti plísním i všeobecnému pročištění je česnek. Užívejte jej tak často, jak jen můžete. Česnek je pro každého, kdo chce opět získat své zdraví nebo si je udržet, ať už trpí artritidou, cukrovkou, srdeční chorobou atd. Nezapomínejte, že účinnou látkou je česnekový olej, česneková sůl nebo česnekové tabletky vám pomohou jen stěží.

 

Když někdo ve starém Rusku dostal chřipku nebo angínu, měl problémy s játry, prostatou, vysokým krevním tlakem nebo rakovinou, pak pil vodku s česnekem a paprikou, někdy ochucenou několika plátky cibule, šel do sauny a odpočíval. Mnozí lidé, mezi nimi i bohatí a slavní, doporučovali přátelům:

 

Když ji budete pít denně, nikdy nebudete nemocní.”

 

Západní výzkumníci v posledních deseti letech zjistili, že lidské tělo neumí přijmout všech známých 400 léčivých substancí z česneku – absorbuje z nich jen okolo 25-30%. Je-li ovšem česnek vyluhován ve 40% alkoholu, může jich tento extrakt dodat tělu přes 65%. Je potvrzenou skutečností, že česnek je velmi účinný zabiják bakterií, virů i plísní.

 

Recept na česnekovou vodku

 

Krok 1: vodka

 

Volba vhodné vodky je pro výron efektivního výluhu naprosto klíčová. Vyberte proto „ledovou“ vodku (prémium), která byla nejméně třikrát destilovaná!

 

Krok 2: přísady a pomůcky

 

1 středně velká palice běžného bílého česneku

 

1 malá 2-3 cm čili paprička (habenero)

 

1 750 ml láhev výběrové vodky

 

1 litrová zavařovací sklenice s dobře utěsnitelným víkem

 

1 polévková lžíce krystalového cukru (10 g)

 

1 hodinky nebo stopky

 

Krok 3: příprava

 

Vezměte tuhou palici sněhobílého česneku a rozdělte ji na stroužky. Stroužky Když začnete krájet stroužky na malé kousky, začněte měřit čas. Krájejte či rozsekejte je velmi rychle. Nakrájené stroužky posléze musí zůstat 14 minut na vzduchu, ale ani o minutu déle! Při 14 minutě shrňte všechny nakrájené kousky včetně slupky do sklenice, v níž už máte nalito 750 ml vodky.

 

Z důvodů, které nejsou dostatečně jasné, ale dobře ověřené, dojde po krájení na asi 30 sekund k rapidní tvorbě allicinu, pak tvorba ustane, a zopakuje se znovu v 30. sekundových cyklech po 6 a 1/4 minutě. Během těchto 14 minut stroužky uvolní nejen velké množství allicinu, ale tento allicin se na vzduchu změní na nové, velmi důležité složky. Jedna z těchto složek je rozpustná v tucích, a působí tedy prostřednictvím lymfatického systému, zatímco další je rozpustná ve vodě a působí prostřednictvím krve. Protože některé rakovinové buňky putují vodou (krví) a jiné v tucích (lymfou), chrání vás tyto složky doslova od hlavy k patě. Tím, že vyčkáte zmíněných 14 minut, získáte velmi mocný prostředek schopný zahubit veškeré formy patogenů.

 

Omyjte čili papričku (habanero) abyste ji zbavili nežádoucích chemických postřiků. Odstraňte všechna semínka. Můžete ji použít celou nebo rozkrojenou na dva, tři díly.

 

Přidejte papričku do láhve k česneku.

 

Přidejte do vodky ve sklenici polévkovou lžíci (10 g) krystalového cukru.

 

Uzavřete víčko a obsah ve sklenici dobře protřeste.

 

Uložte sklenici se směsí na 4 dny na temné místo při pokojové teplotě 18-20°C a denně ji dvakrát dobře protřepte.

 

Po 4 dnech přeceďte výluh kávovým filtrem do normální láhve.

 

Výluh můžete uložit jako jakoukoli jinou vodku.

 

Krok 5: užívání

 

Poslední výzkumy přinášejí stále více důkazů, že už lidé žijící tisíce let před námi věděli, že česnek je velmi účinný antikarcinogen, a to nejen jako prevence, ale také jako lék, který vyléčí.

 

Začněte pomalu, nespěchejte a užívejte kapky na prázdný žaludek 2x denně (ráno a večer). Napoprvé dejte 2 kapky česnekové vodky do malé sklenice vody a vypijte. Pokračujte v tom 3-5 dnů. Pak každých 3-5 dnů postupně zvyšujte po 2 kapkách až do 16-20 kapek. V případě negativních reakcí snižte počet kapek na přijatelnou úroveň a pokračujte, jak dlouho chcete nebo potřebujete.

 

Při chronických onemocněních a rakovině se česneková vodka připraví stejným způsobem, ale musí se nechat vyluhovat ne méně a ne déle než plných 21 dnů. Tento koncentrovaný extrakt zastaví a rozpustí všechny formy rakovinových nádorů.

 

Začněte opět pomalu, nespěchejte a užívejte kapky na prázdný žaludek 2x denně (ráno a večer). První den vezměte 2 kapky česnekové vodky ve sklence vody. Pokračujte po 3-4 dny. Pak každý druhý den postupně zvyšujte dávku o 2 kapky až do 16-20 kapek. Pokud je to pro vaše tělo příliš zatěžující, snižte počet kapek na přijatelnou úroveň a pokračujte, jak dlouho chcete nebo potřebujete. Obecně vzato, po 4 měsících by ve vašem těle neměl být žádný tumor ani rakovina.

 

Prevence: Jak všichni víme, rakovina má tendenci kdykoli se vrátit, takže je velmi důležité každý třetí měsíc zopakovat následující proces:

 

Po sedm dnů berte na prázdný žaludek skleničku vody s 10-15 kapkami, pak dva dny vynechejte, pokračujte dalších sedm dnů s předchozí dávkou atd. Opakujte tento proces po 34 kalendářních dnů čtyřikrát do roka, přinejmenším dva roky po prvotním vyléčení.

 

Česnekový čaj s cibulí

 

Krok 1: příprava:

 

1. Vezměte dvě tuhé palice bílého česneku a středně velkou hnědou cibuli. Rozdělte česnek na stroužky, neloupejte je a rozřežte na malé kousky. Z cibule oloupejte jen vnější suchou slupku a zbytek rozkrájejte na 8 dílů.

 

2. Dejte vše do většího smaltovaného hrnce, přidejte 4 litry vody a uveďte krátce do prudkého varu, pak vařte na mírném plameni ne méně a ne více, než 20 minut. POZOR – toto mírné vaření je velmi důležité, nezkracujte ani neprodlužujte! Nechte vychladnout pod pokličkou. Ponechte zeleninu v hrnci a dejte jej do chladničky.

 

Krok 2: použití:

 

3. Každý den si tímto čajem (scezeným) naplňte kávový hrnek (250 ml) a usrkávejte nebo popíjejte v malých dávkách denně, nejlépe vždy na prázdný žaludek. Po dvou týdnech s jedním šálkem denně pomalu zvyšujte na dva šálky za den. Po měsíci, kdykoli pocítíte žízeň, zažeňte ji šálky tohoto čaje; budete tedy pít více než dva šálky denně. Obecně vzato by po 4 měsících ve vašem těle neměl být žádný tumor ani rakovina.

 

Prevence: Jak všichni víme, rakovina má tendenci kdykoli se vrátit, a proto je velmi důležité každý třetí měsíc zopakovat následující proces: Po sedm dnů pijte 1⁄2 kávového hrnku (125 ml) na prázdný žaludek, pak na dva dny vynechejte, pak opět po 7 dnů 1⁄2 kávového hrnku na prázdný žaludek, opět dvoudenní pauzu a tak dále. Opakujte tento proces po 34 kalendářních dnů čtyřikrát do roka, přinejmenším dva roky po prvotním vyléčení.

 

Upozornění: Berete-li tyto kapky nebo pijete česnekový čaj, pokud možno přestaňte brát veškeré medikamenty. Česnek zvyšuje riziko krvácení, pokud berete antikoagulanty, jako je například warfarin (Coumadin), nebo antiplateletní léky, jako Clopidogrel (Plavix).

 

Cvičení a pobyt v přírodě

 

Velmi důležité je cvičení. Tělo má v první řadě prospěch z dodatečné porce přijatého kyslíku. Kyslík likviduje infekce, a také rakovina jej opravdu nemiluje. Posílíte si svaly, protože tukové buňky nahradí svalovina. Při cvičení rovněž vzniká více krevních buněk, to znamená více imunitních i červených krvinek. Zlepší se i látková výměna atd. Lidé většinou neradi cvičí, ale určitě si najdete něco, co vám udělá potěšení. Třeba každodenní dlouhá procházka, tanec, Tai či, karate, jóga nebo cokoli jiného. Tělocvična není jediné místo ke každodennímu cvičení. Snažte se několikrát týdně zapotit – třeba s použitím švihadla. Když budete cvičit rádi, budete mít šťastný pocit, a to je dobře, protože je nemožné být nahněvaný a šťastný současně.

 

Měli byste trávit přinejmenším půl hodiny venku – pokud možno na slunci. Sluneční světlo je pro tělo velmi důležité, protože mu umožňuje produkovat vitamín D. Většina lidí má velký nedostatek vitamínu D.

 

Máme dnes obavy zdržovat se na slunci, abychom nedostali rakovinu kůže, jenže dnes je mnohem více lidí nemocných kvůli nedostatku slunce, než je těch, kteří dostali rakovinu kůže. Užijte si na slunci půlhodinku denně, mezi 10 – 11 hodinou dopoledne nebo 15 – 16 hodinou odpoledne (v letním období, a v zimním období si režim slunce vypozorujte), bez slunečních brýlí, a vystavte mu tolik pokožky jak je jen možné. V zemích s dlouhými zimami obohaťte svou stravu o rybí tuk a mořské řasy.

 

Musíte pro své zdraví začít něco dělat

 

K zajištění správné funkce vašeho těla denně potřebujete okolo devadesáti látek. Je to 60 minerálů, 16 vitamínů, 12 aminokyselin a 3 mastné kyseliny. Většina lidí si kupuje vitamín C a o dalších nutných prvcích nemá ani ponětí. Myslíte-li to se svým zdravím vážně, potřebujete denně všech devadesát.

 

V dnešní době jsou lékaři příliš zaměstnáni chemoterapiemi, operacemi a transplantacemi, než aby jim zbyl čas nám říct, jak tomu všemu předejít. Novináři sice vědí, že lidé mají zájem o zdraví a občas je někde podle nejnovějších výzkumů popsán vliv vitamínů na lidské zdraví. Například šest velmi pozitivních stránek, ukončených názorem odborníka, Dr. Victora Herberta, profesora lékařství na univerzitě Mount Sinai v New Yorku, který byl požádán o komentář. Dr. Herbert konstatoval, že krmit se vitamíny je k ničemu. Výsledkem přijímání minerálů a vitamínů je prý pouze drahá moč. Jinými slovy, řekl, že lidé povídající cosi o výživě jsou podvodníci, kteří z vás jen tahají peníze. Zřejmě to tak bude, říká to přece profesor medicíny a vyšlo to tiskem. Nebo je to přece jen jinak?

 

Investujte do svého zdraví

 

Něco vám povím. Z různích zkušeností ze 17 000 pitev je denní moč za 50 centů to nejlevnější pojištění jaké je známo, a pokud neinvestujete do svého zdraví, investujete do příjmu nějakého lékaře. Ani cent z jeho výdělku nepůjde na výzkum, jak předcházet nemocem sužujícím lidstvo. Kdyby to bylo jinak, lékaři by brzy neměli koho léčit a jejich lukrativní profese by byla minulostí. A pak tu přece máme politiky nabízející bezplatnou lékařskou péči, pokud je ovšem budeme volit, nebo to je alespoň to, co chtějí, abychom si mysleli – a pak se divili proč platíme tak vysoké daně. Jak je to vůbec možné? Je. A je tomu tak proto, že jsme odevzdali zodpovědnost za vlastní zdraví lékařům a vládě!

 

Podařilo se jim nás totiž na úrovni podvědomí přesvědčit, že na to sami nestačíme, a že bez nich jsme prostě ztraceni. Jen se někdy pozorujte, když jednáte s lékařem. Velice zřídka jako rovný s rovným. Lékaři sice znají tisíce faktů o nejrůznějších nemocech, ale jen někteří vědí, jak opravdu léčit. Myslím, že nám lékaři něco dluží, a že by řadu věcí měli uvést na správnou míru. Chci se zde proto zmínit o několika falešných mýtech.

 

Žaludeční vředy

 

Každý z vás pravděpodobně slyšel, že žaludeční vředy způsobuje stres. Veterináři ovšem už před třiceti lety věděli, že vředy (alespoň u vepřů) způsobuje bakterie Heliobacter pylori. Léčba je vlastně velmi jednoduchá a spočívá v podávání minerálu vizmutu společně s antibiotikem tetracyklin. Lékaři na to už také přišli, neboť Národní institut zdraví v jedné zprávě z roku 1994 uvádí: „Žaludeční vředy způsobuje bakterie Heliobacter pylori a mohou být vyléčeny podáváním tetracyklinu a vizmutu.

 

Dalším mýtem je rakovina

 

Rakovina je nejen ve Spojených Státech na druhém místě mezi příčinami smrti. Harvardská universita společně s Národním Institutem zdraví v září roku 1993 zveřejnila výsledky pětileté studie prevence rakoviny prováděné v Číně. Čína byla zvolena proto, že v jedné tamní provincii byl vůbec nejvyšší výskyt rakoviny na světě. Experimentu se zúčastnilo 29 000 lidí a spočíval v tom, že byli rozděleni do několika menších skupin, z nichž každé byly podávány určité živiny, minerály či vitamíny nebo kombinace několika živin, ve výši dvojnásobku doporučené denní dávky. A výsledky?

 

U skupin, jimž byl podáván pouze jeden vitamín či minerál statisticky nedošlo k žádnému zlepšení. Ve skupině, které byl podáván vitamín E, beta karoten a selén došlo k poklesu úmrtí na rakovinu žaludku o 21 %, poklesu úmrtí na ostatní druhy rakoviny o 13 % a poklesu jiných úmrtí o 9 %. Uvědomte si, že k tomuto zlepšení došlo v důsledku podávání pouhých tří z celkového počtu devadesáti živin!

 

Zánět kloubů

 

Další oblastí, kde lékaři dluží informace, je operativní léčení kloubů. V roce 1993 zveřejnila Harvardská universita ve spolupráci s tamní vojenskou nemocnicí výsledky experimentu týkajícího se léčení zánětu kloubů. Při tomto experimentu byla vybrána skupina lidí, kteří nevykazovali žádný pokrok při tradiční léčbě. Ta sestávala z injekcí, podávání kortizonu, pregnizonu a jiných léčiv a fyzikální terapie – s jediným výsledkem: nutná operativní výměna kloubů. Lékař pověřený vedením experimentu shromáždil pacienty a oznámil jim, že vojenská nemocnice hledá dobrovolníky, kteří by byli ochotni po dalších maximálně devadesát dnů snášet bolest a jsou ochotni podrobit se novému druhu léčby. K pokusu se přihlásilo 29 dobrovolníků. Léčba spočívala v podávání lžíce sušených kuřecích chrupavek každé ráno se snídaní. Podle závěrečné zprávy záněty a bolesti ustoupily už po deseti dnech a do tří měsíců došlo k úplnému obnovení funkce kloubů.

 

Alzheimerova choroba

 

Další mýtus se týká Alzheimerovy nemoci. Přestože před padesáti lety byla u lidí neznámá, trpí jí dnes nejen každý druhý Američan starší 70 let. Za doby dávných studií veteřiny studenty učili, že tuto nemoc u vepřů lze vyléčit zvýšenými dávkami vitamínu E a rostlinným olejem. V červenci roku 1992 publikovala Kalifornská universita v San Diegu zprávu, kde mimo jiné uvádí, že vliv Alzheimerovy nemoci u lidí je možné zmírnit zvýšenými dávkami vitamínu E. Na vyléčení pak máte devadesát živin.

 

Ledvinové kameny

 

Pokud trpíte ledvinovými kameny, patrně prvním, co vám lékař poradí, bude omezit mléčné výrobky a příjem vápníku. Lékaři totiž mají zafixovanou představu, že vápník v ledvinových kamenech pochází z vápníku, který se dostává do těla s potravou. Vápník, který se usazuje v ledvinách ovšem pochází z vašich vlastních kostí, protože si ho v nich tělo nedokáže udržet. Tuto neschopnost způsobuje nedostatek bóru, v jehož důsledku trpíte vážným nedostatkem vápníku. Studenti veteřiny se učí, že pokud chtějí u dobytka předejít ledvinovým kamenům, musí mu podávat vápník, hořčík a bór. V dokumentu z roku 1993, opět zveřejněném Harvardskou universitou, mimo jiné stojí: „Ve studii stavící na hlavu veškerou dosavadní lékařskou praxi výzkumníci zjistili, že příjem vápníku snižuje riziko utváření ledvinových kamenů. Z pěti skupin po 9000 dobrovolnících měla skupina s největším příjmem vápníku nejmenší výskyt ledvinových kamenů.

 

Něco z úmrtních listů lékařů a právníků

 

Tak například Dr. Stuart Cartwright se doma zhroutil ve věku 38 let – praskla mu srdeční tepna v důsledku zeslabení a ztráty elasticity. Někdy okolo roku 1957 se jeden člověk jako veterinář dozvěděl, že ztrátu elasticity, a to nejen u tepen, způsobuje nedostatek mědi. Tehdy byly zveřejněny výsledky experimentu s 25 000 krocany, který jednoznačně prokázal spojitost mezi nedostatkem mědi a úmrtím v důsledku prasklé srdečnice. Stejný pokus byl opakován i s jinými druhy zvířat (myši, vepři atd.) a tato spojitost se vždy potvrdila. Nedostatek mědi způsobuje i mnoho jiných problémů. Prvním příznakem nedostatku mědi jsou šedivé vlasy. Vrásky způsobuje ztráta elasticity kůže stejně tak, jako ztráta elasticity stěn tepen křečové žíly.

 

Stejný osud si přivodil i Dr. Martin Carter, jež zemřel ve věku 57 let rovněž v důsledku prasklé srdeční tepny. Dr. Carter vystudoval lékařství na prestižním Harvardu a navštěvoval postgraduální kurzy na universitě v Yalle. Dále je to např. Dr. Stuart Burder. Napsal pět knih o správné výživě a zemřel ve věku 40 let na srdeční meopatidu, což je nedostatek selenu. Jeho knihy zahrnují tituly jako:

 

Věčně mlád

 

Průvodce redukční dietou

 

20 let mladší během 20 týdnů

 

Jak určit správnou stravu

 

Máte zájem následovat jeho rady? Prosím.

 

Přitom stačí užívat přípravek se selénem za pár haléřů denně, který vyléčí jakýkoliv druh meopatidy. Pokud to neuděláte, pak se jedná o něco, co nazývám „zhoubnou hloupostí“ a hazardujete se svým životem. Klasický způsob léčení této nemoci spočívá v transplantaci srdce s patřičným účtem na 750 000 dolarů. Zamyslete se nad tím. Srdce je zdarma od dárce, nitě na šití přijdou na 10 dolarů a za výkon zaplatíte 749 990 dolarů...

 

Projevy nedostatku minerálů

 

Něco o přehnané chuti na sladkosti, která je projevem nedostatku některých minerálů. Jiným projevem nedostatku minerálů je, když těhotná žena jde v noci do ledničky a zajídá kyselé okurky zmrzlinou. Podobně v živočišné výrobě – kde farmáři vědí, že když dobytek začne okusovat vybavení stodoly nebo uvidí krávu s kostí v hubě, jedná se o jasnou známku nedostatku minerálů.

 

Například prvotní známky nedostatku selénu se projeví jako tzv. stařecké skvrny. Pokud v tomto stavu začnete užívat koloidní minerály obsahující selén, skvrny během 4 až 6 měsíců zmizí. Uvědomte si, že nedostatek selénu poškozuje vnitřní orgány, i když pro oko je toto poškození samozřejmě neviditelné. Chci tím říci, že pokud zmizí skvrny na kůži, zmizí i vnitřní poškození a vaše srdce, ledviny, mozek a játra budou funkční jako dřív.

 

Pokud máte nedostatek chrómu a vanadu, projeví se to neuhasitelnou chutí na sladké, protože máte nízký obsah cukru v krvi. Trvá-li tento stav dlouho, může se změnit na cukrovku. Problémy s cukrem jsou vždy ve spojení s nedostatkem chrómu a vanadu.

 

Prvopočátky nedostatku cínu se projeví u mužů částečnou holohlavostí. Značné procento mužského osazenstva trpí nedostatkem cínu. Necháte-li tento stav setrvat, začne se vám zhoršovat sluch, až přestanete slyšet úplně.

 

Při nedostatku bóru ztratí tělo schopnost udržet vápník v kostech a kosti se začnou odvápňovat. Bór pomáhá udržovat také správnou hladinu estrogenu u žen a testosteronu u mužů. Pokud tedy jako žena trpíte nedostatkem bóru, budete v období menopausy procházet peklem a pokud jste muž, nebudete si jist, zda máte partnerku na tanečním parketu vést či následovat…

 

První známkou nedostatku zinku je ztráta chuti a čichu. Jídla vám prostě nebudou chutnat tak jako dřív. Při pokusech na laboratorních zvířatech se prokázalo, že prvky vzácných zemin jako je lanthan, praseodym, neodym, samarium, europium, yttrium a thulium, jim prodlužují život na dvojnásobek. Osobně nečekám, až tento poznatek vědecky odsouhlasí lékaři, protože ti se stále ještě nemohou shodnout ani na vitamínu C, a užívám všechny tyto prvky vzácných zemin.

 

Pokud ještě stále pochybujete o důležitosti minerálů, čtěte, co se stane, když v těle scházejí.

 

Nedostatek vápníku

 

Například nedostatek vápníku se projevuje zhruba 147 druhy onemocnění. Z těch nejběžnějších zde zmíním odvápnění kostí, obnažené dásně, odvápnění kloubů, vysoký krevní tlak, nespavost, ledvinové kameny, ostruhy, křeče, PMS u žen a bolesti zad. Trpíte-li ustupováním dásní, dentista vám patrně doporučí dvakrát denně flosovat. Z mých zkušeností se zvířaty vím, že zvířata ustupováním dásní netrpí, přestože si zuby nečistí ani neflosují. Tím nechci říct, že jim není cítit z tlamy. Nicméně zvířata ustupováním dásní netrpí, neboť farmáři přidávají do potravy minerály. Ustupování dásní je způsobeno odvápněním čelistí a máte-li tento problém, pak máte osteoporózu v pokročilém stádiu.

 

Vysoký krevní tlak

 

Při vysokém krevním tlaku vám lékař zakáže sůl a mléčné výrobky, protože mléko obsahuje vápník. Před nedávnem se uskutečnil experiment s 10 000 dobrovolníky za 35 milionů daňových dolarů. Tato skupina byla rozdělena na dvě podskupiny po 5 000 lidech. Lidé v první podskupině se vzdali veškerých léčiv a přešli na dietu s nízkým obsahem soli. Ve druhé podskupině lidem zvýšili doporučenou denní dávku vápníku na dvojnásobek. Výsledky: V první podskupině došlo k poklesu tlaku u 0,3 % lidí. Tento výsledek nebyl považován za statisticky významný a závěr byl, že příjem soli ve vztahu k vysokému krevnímu tlaku patrně nehraje roli. Ve druhé podskupině byl pokus přerušen už po třech týdnech, jednoduše proto, že u 95 % lidí došlo k návratu tlaku na normální hodnotu.

 

Nespavost

 

Nespavost se řeší prášky na spaní. V důsledku předávkování však v USA přijde ročně o život okolo 10 000 lidí. Nikdo se však proti tomu nebouří, jedná se přece o schválené léky.

 

Ledvinové kameny a ostruhy

 

Při ledvinových kamenech nebo ostruhách vám lékař přikáže omezit příjem vápníku. Lékaři jsou přesvědčeni, že tento vápník pochází ze stravy. Ve skutečnosti však jde o vápník, který si tělo nedokáže udržet v kostech. Podle výzkumu university v San Diegu se zdvojnásobením doporučené denní dávky sníží emociální a tělesný dopad PMS u žen 85 %.

 

Bolesti v kříži

 

Bolesti v kříži nejsou nic jiného, než odvápnění obratlů, protože pokud destičky nemají na čem držet, hádejte jak se vám bude shýbat? Pokud k tomu navíc trpíte i nedostatkem mědi a chybí vám tím elastická vlákna, jsou i vaše destičky ty tam.

 

Je velmi zajímavé si povšimnout, kolik lékařských oborů se zabývá nemocemi způsobenými nedostatkem vápníku a v důsledku dané tendence se lékaři snaží léčit následky, místo odstranění jejich příčin!

 

ortopéd – bolesti v kříži

 

gynekolog – PMS

 

internista – neurolog – křeče

 

revmatolog – ortoped – chirurg – ostruhy

 

urolog – internista – chirurg – ledvinové kameny

 

internista – nespavost

 

kardiolog, internista – vysoký tlak

 

revmatolog – ortopéd – artritida

 

zubní lékař – ustupující dásně

 

Cukrovka

 

Cukrovka je nejen ve Spojených Státech na třetím místě mezi příčinami úmrtí. S cukrovkou je spojena řada komplikací, jako různé druhy zhoršení zraku, selhání ledvin, kardiovaskulární onemocnění, amputace apod. Ve veterinářství je od roku 1957 známa možnost, jak cukrovce u zvířat předejít a vyléčit ji pomocí dvou stopových prvků. Zpráva byla publikována v časopise amerických vědců „Federation Procedings“. Těmito prvky jsou chróm a vanad. Podle nedávných výzkumů Vancouverské university v Britské Kolumbii je vanad sám o sobě schopen během 4 až 6 měsíců postupně nahradit potřebu užívání inzulínu.

 

Druhy minerálů

 

Pokud tedy začínáte poznávat, jak jsou minerály důležité, musím vám také něco říci o nich samotných a o tom, jak je nejlépe užívat. K dostání jsou tři druhy minerálů. Jsou to:

 

minerály anorganické (elementární)

 

minerály chelátované

 

minerály koloidní

 

Anorganické minerály

 

Anorganické minerály nejsou v podstatě nic jiného, než rozdrcená skála. Vstřebatelnost pro tělo je 5 až 10 % a po 35 roce klesá na 3 % až 5 %. Vezmeme-li například sloučeninu vápníku a laktózy, pak je v 1000 mg této látky 250 mg vápníku a 750 mg laktózy. To znamená, že z jedné takové tablety dostaneme do těla při 5 % vstřebatelnosti 12,5 mg vápníku. Chceme-li tedy vstřebat denní dávku 1000 mg vápníku, musíme zkonzumovat 80 tablet. A to nedělejte. Čtěte dál.

 

Chelátované minerály

 

Chelátované minerály byly vyvinuty v šedesátých letech v konkurenci při zásobování farmářů minerály pro dobytek. Tyto minerály znamenaly významné zlepšení vstřebatelnosti a tím i zlepšení zdravotního stavu dobytka s následným zlevněním chovu. Chelátovaný minerál je prvek navázaný na aminokyselinu, enzym nebo protein. Tím, že minerály jsou navázány na látku, jež je tělu vlastní, vzrostla vstřebatelnost až na 40 %.

 

Koloidní minerály

 

Koloidní minerály jsou jednotlivé molekuly určité látky rozptýlené ve vodě. Nejedná se tedy o tablety, ale o tekutinu. Rozptýlené částice mají záporný elektrický náboj, zatímco střevní stěna má náboj kladný. To má za následek, že tyto minerály jsou vstřebatelné až z 98 %.

 

Voda a dlouhověkost

 

Vraťme se nyní k místům, kde se lidé běžné dožívají vysokého věku. Když začnete hledat, co mají tyto oblasti společného, zjistíte, že jsou v nadmořské výšce 2 800 metrů a výše, s méně než 50 milimetry srážek ročně. Jedná se tedy o velmi suché a chladné oblasti. Lidé tam získávají vodu tak, že odstraní vrstvu patnácti až dvaceti centimetrů kamení přikrývající ledovec a zachytávají do připravených nádob vodu z tajícího ledu. Není čirá, ale zakalená, se zbarvením od bílé až po hnědou, podle toho jaký minerál převládá. Takto získaná voda obsahuje koloidní minerály a lidé ji používají jak k pití, tak k závlaze políček.

 

Díky tomu je hornatá půda velmi bohatá na živiny, které v „civilizovaném světě“ postrádáme. Neexistuje tam cukrovka, rakovina, odvápnění kostí, vysoký krevní tlak, srdeční nemoci, šedý zákal, nerodí se postižené děti a nemají tam lékaře. Přesto se dožívají 120 až 140 let. Většina lidí ovšem nebude chtít žít v takových místech, protože tam nemají vytápěné domy s televizí, ani auta a nákupní střediska. Zato tam mají dostatek minerálů v koloidní formě, a pokud je neužíváte, zkracujete si život každý den o několik hodin.

 

Ů ryvek z příběhů z hlubokého časoprostoru jiných světů transmutace zastření nad informačním polem na samu existenci daru vědění a schopnosti tvořit

 

Nespavost a Nesmrtelnost

 

Co všechno nám zůstává utajeno (v prostoru energie těžiště těla) a kam se ztrácejí obrovské realizační prostředky?

 

Jednoho dne se mistra chopilo slitování a po několikadenním přemýšlení se vytasil s tajemstvím vnitřního zření. Pravil:

 

„Tajemství zní: K léčení existuje akupunktura, mokša, odvary. Ale těmito třemi prostředky se těžké nemoci přece nedají vyléčit. A tady právě tryská tajemství. Kdo je chce vyzkoušet, musí nejprve přestat s přemýšlením o všech paradoxech.

 

Takže: Nejprve se jednou pořádně vyspat. Než ale usnete, než zavřete oči: Obě nohy přímo a rovnoměrně natáhnout a duchovní sílu celého těla shromáždit pod pupkem (v kikai tandenu - těžiště těla rovnováhy, vnitřní okolí spodní části trupu) a ve slabinách a v nohou ve středu chodidel a učinit ji ,sytou‘! A nyní se odevzdejte tomuto podivuhodnému zření:

 

Můj kikai tanden, mé slabiny a nohy a chodidla — to je skutečná tvář mého já. Má tato tvář nosní dírky?

 

Můj kikai tanden, mé slabiny, mé nohy a středy mých chodidel jsou čistou zemí mé mysli (mé duše - tělem rozprostřená hyperkomunikační síť), domov — a jaké zprávy přicházejí z tohoto domova?

 

Můj kikai tanden, mé slabiny, mé nohy a středy chodidel jsou čistou zemí mé mysli (mé duše). Jaká je nádhera a úchvatnost této čisté země?

 

Můj kikai tanden, mé slabiny, mé nohy a středy chodidel jsou mým vlastním Realizovaná Takovost Probuzení (léčící ducha - zastření nad informačním polem zadání vyvážení základních sil obchodní bilance využití tvořivosti neuvědomených energií), kterého si pro sebe představuji. A jaké nauky káže tato Realizovaná Takovost Probuzení?

 

Tyto otázky má člověk opakovat a pohlížet stále dál a dotazovat se pořád sám sebe. A pak — když se nashromáždí výsledek tohoto pokračujícího zření, pak se, nevědomě, všechny duchovní síly plně shromáždí v kikai tandenu (těžiště těla rovnováhy, vnitřní okolí spodní části trupu), ve slabinách a nohou a středech chodidel až po oblast pod pupkem.

 

Hara (být (v prostoru energie těžiště těla)) se právě tak plně vypne jako kožený míč, který ještě není změkčen tlučením. Když tímto způsobem pěstujete a opakujete zření 5 dní, týden až 21 dní, pak budou dosavadní zármutek, únava a nemoc beze zbytku vyléčeny — a jestli nebudou vyléčeny, pak tomuto zastření nad informačním polem zadání vyvážení základních sil obchodní bilance využití tvořivosti neuvědomených energií věnujte právě toto lpění na pocitech „já“ a „moje“ aby nezbylo jen jasné zření prázdnoty zastření!“

 

Žáci, kteří to slyšeli, se nekonečně těšili, spojili se a cvičili, přesně jak jim mistr doporučil. A všichni pak dosáhli neuvěřitelných výsledků. Zda to šlo rychleji či pomalu, to záviselo na správném cvičení. Ale téměř všichni se úplně vyléčili. A každý překypoval chválou nad výsledky tohoto cvičení „vnitřního zření”.

 

Pak ale mistr dodal: „Nespokojujte se s vyléčením nemoci, ale jděte o kus dál! Když vyléčíte nemoc, cvičte dál! A když dosáhnete satori (vyvážení základních sil obchodní bilance využití tvořivosti neuvědomených energií) - cvičte dál! Já, starý vědec, vám říkám: Když jsem ještě byl na začátku svého života žáka soustředění zrcadlení silových vektorů klidu v obrovském prostoru vhledu prázdnoty sil, sám jsem těžce onemocněl a měl jsem starost a soužení desetkrát větší než vy.

 

Tak jsem se ocitl na pokraji zoufalství. A říkal jsem si: Radši bych umřel! Raději tento špinavý kožený pytel zahodit, než muset živý nést tyto starosti a trápení. A pak jsem se díky tajemství vnitřního zření úplně vyléčil, jak se to stane i vám.”

 

Být úplně ponořen v prostoru energie těžiště těla „Jsem, který jsem“.

 

________________________

 

Vitamín C a megaskorbická liečba – zabudnutý poklad.pdf

http://www.natural-products.cz/fotky19750/pdf/Vitamin_C_a_megaskorbicka_lieba__zabudnut_poklad.pdf

http://rizikaockovania.sk/dok/Vitamin_C-liecba.pdf

http://badatel.mysteria.cz/texty/kniha-vitamin-C-liecba.pdf

 

Krev pacienta před a po užití goji (CZ titulky)

https://www.youtube.com/watch?v=3X9PiZUBcs0

 

Goji - kustovnice čínská - Lucium Chinense

https://www.youtube.com/watch?v=i9b_-3IDewY

________________________

 

Pokud vás zajímá „ Akce Odvrácená strana měsíce“, pak je tu článek „ V blízkosti vojenské základny ve Spojených státech opět viděli UFO “ ze dne 31. prosince 2018, na stránkách https://ac24.cz


30
TL
tivukiz larjem
29. ledna 2019

The Home Depot Inc. or Home Depot is an American home improvement supplies retailing company that sells tools, construction products, and services.

homedepot survey  | home depot survey   | www.homedepot.com/survey


00
LB
little boy
4. ledna 2019

Vemi dôležité je nezamieňť si askorbát sodný, alebo askorbát vápenatý s kyselinou askorbovou.

Čistý vitamín C spôsobuje pri takých veľkých dávkach prekyslenie organizmu.

Askorbát sodný, alebo vápenatý môžeme papať bez obmedzenia.

Pri rakovine je potrebné podávať ľanový olej rozmixovaný v tvarohu, 10g vitamínu C, 10 000 jednotiek vitamínu D3, vylúčiť karbohydráty a mäso.

Vyliečili sme takto člena rodiny  z rakoviny. Lekár nechápal. Povedal, že to ešte v živote nevidel. Mám lekárske správy z času pred aj po.

Môjho známeho čakala komplikovaná operácia, ktorá by ho nenávratne zmrzačila na celý život. Rozhodol sa ísť nutričnou cestou a v súčasnosti behá zdravý po svete a užíva si život. 

Ale to je na dlhú debatu.

+ 3