Nestrašte a raději se věnujte obnově ekonomiky, vzkazují lékaři v petici. Prymula tvrdě reaguje
5. října 2020 Redakce AC24 Z domova 7795 10
Někteří lékaři jsou znepokojeni s obnovou nouzového stavu v zemi a vyzývají vládu, aby přestala strašit lidi. Podle ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) je jejich petice projevem nezodpovědnosti a nevzdělanosti. (Foto: Pixabay)

 
 
loading...
 

Mezi autory petice jsou například kardiochirurg Jan Pirk, prezident České stomatologické komory Roman Šmucler nebo psychiatr Radkin Honzák.

„Jsme si plně vědomi vážnosti situace i zdravotních rizik, která s sebou nemoc přináší. Mnohem větší nebezpečí ohrožení celkového zdraví lidu však vidíme v drastických vládních opatřeních, než v nemoci covid-19 jako takové,“ píší autoři v otevřeném dopise.

Podle nich není nutné zavádět další omezující opatření a vláda by místo nich měla raději uklidnit obyvatelstvo a přestat strašit občany počtem nakažených. Povinné nošení roušek by zavedli pouze tam, kde to jednoznačně vyžaduje epidemiologická situace.

„Nikdy v minulosti nebylo obyvatelstvo informováno o jedné konkrétní nemoci tak dlouho, tak detailně a všemi médii naráz. Veřejnost je následkem toho nebývalým způsobem vystrašena,“ tvrdí.

Kromě toho autoři petice chtějí, aby vláda neuváděla „narychlo připravené vakcíny na trh a nezaváděla vakcinaci jako povinnou“. Úsilí by pak měla soustředit na obnovu hospodářství země.

Podle lékařů nový typ koronaviru nepředstavuje pro většinu obyvatel zásadní hrozbu. Přiznávají, že covid-19 může sice představovat nebezpečí pro starší a chronicky nemocné občany. Nicméně tvrdí, že pouze ve stejné míře jako jiné koronavirové, chřipkové a další virové infekce. Naopak existuje řada jiných mnohem závažnějších onemocnění, než je covid-19.

S touto peticí, kterou podepsalo přes 25 tisíc lidí, ale rozhodně nesouhlasí ministr zdravotnictví, který tuto iniciativu označil za nezodpovědnou.

„Jsem velice znepokojen naprosto nezodpovědným přístupem signatářů této petice. Nikdo z nich nerozumí epidemiologii a překvapivě nechápe ani základní fakta. Za poslední měsíc počet zemřelých denně 10krát vzrostl ze 2 na 20,“ uvedl Prymula na Twitteru.

Ministr varoval, že pokud nebudou přijatá další opatření, příští měsíc „bude umírat 200 lidí denně v příznivém scénáři“. Kromě toho Prymula zdůraznil, že se neplánuje žádné povinné očkování občanů.

„Podobně nesmyslné jsou informace o vakcíně, ta povinná nebude,“ dodal.

V neděli v pořadu ČT Otázky Václava Moravce Prymula avizoval, že v pátek 9. října představí dlouhodobý plán opatření proti covidu-19. Některá z nich budou platit po delší dobu.

V sobotu bylo v naší zemi odhaleno celkem 2556 nových případů nákazy kronavirem. Jedná se o nejvyšší nárůst o víkendovém dni od začátku epidemie. Aktuálně je tak nakaženo 40 821 osob. Od začátku epidemie v Česku covidem -19 onemocnělo 80 605 osob a 39 073 lidí se uzdravilo. Na nemoc zemřelo celkem 711 lidí.

Nouzový stav začal platit od 5. října, a to na 30 dnů.

Zdroj: snews.com

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Edwin Eugene Aldrin
5. října 2020

Česká republika nakoupí tři miliony dávek vakcíny proti koronaviru, kterou vyvíjí firma Astra Zeneca. „Tři miliony dávek znamenají, že pokryjeme 1,5 milionu osob,“ řekl Prymula. Vláda rozhodla, že na to uvolní 150 milionů korun. Část vakcín by do Česka mohla dorazit ještě do konce roku.

Vakcíny má s firmou nasmlouvaná Evropská unie a Česká republika měla nárok na 7 milionů dávek. Rozhodla se ale koupit necelou polovinu, aby měla rezervu i na nákup od jiných výrobců, oznámil po jednání vlády ministr zdravotnictví.

 

Zde nezbývá než zvolat: Bůh žehnej Evropské unii!!!


11
V2
Vaclav 2
5. října 2020
jasně... bůh žehnej tomu diktátorskému molochu, ať žehná taky tomu zaměstnanci WHO, čekateli na vrchního diktátora... taky všem co devastují stát včetně duševního zdraví dětí a prostých lidí...
10
Edwin Eugene Aldrin
5. října 2020
Na tvém duševním zdraví již není co devastovat, prostý Venco, nemáš se čeho obávat. 
01
V2
Vaclav 2
5. října 2020

díky!...no konečně vím, jak na tom jsem... to jsem se uklidnil...

ale jedno by jste mi mohl sdělit, kdo vyhraje volby ve státech, to by mě strašně zajímalo


10
Edwin Eugene Aldrin
5. října 2020
O tom budou probíhat soudy celé týdny, Vašíku, těžko předjímat. Možná i občanská válčička bude.
00
V2
Vaclav 2
6. října 2020
no to jsem si oddechl...nějak si netroufáte trochu přesněji, no, ale takhle mluví ta demo pedofilní pobočka, komu tedy vlastně provoláváte slávu?
00
SI
s0lari iral0s
6. října 2020
Celá "druhá vlna" je len hra so štatistikami. Na jednej strane zatajujú počty nakazených a zomrelých na chrípku či iné choroby minulý rok (napr. v ČR umrelo 800 ľudí, a napr. v SR umrie denne 150 ľudí, z toho 60 na srdcové choroby a 35 na rakovinu, ale núdzový stav kvôli tomu nevyhlasuje nikto) a na druhej strane sa vyzdvihujú len štatistiky kovidu. A aj tie sú falošné, pretože PCR test sa dá nastaviť tak, aby vždy vyšiel pozitívny, ak si to testujúci želá. A v nemocniciach každý onkologický, srdcový či dokonca napr. postrelený pacienti, ak boli pozitívne testovaní na kovid a zomrú hoci aj na to strelné poranenie, tak príčina úmrtia je vždy kovid. Ďalšia vec je, že aj keby tie počty boli naozaj reálne, tak nemožno hovoriť ani o epidémii, nieto ešte o pandémii. Je to proste psy-op na ľudí, aby si vláda mohla robiť čo chce a obchádzať zákon, v permanentnom núdzovom stave. Najprv 30 dní sem, 30 dní tam, a potom permanent. Komu treba parlament? Minister zdravotníctva nariadi a armáda/polícia zariadi.
10
V2
Vaclav 2
6. října 2020

máš pravdu...a proč to tak je na celém světě?

 

https://www.arfa.cz/kolik-bere-prymula-tady-to-je-sumy-nad-nimiz-se-taji-dech-milionove-diry-v-jeho-majetkovem-priznani-mel-vetsi-plat-nez-vojtech/?utm_source=mailpoet&utm_medium=email&utm_campaign=arfa-cz-nejnovejsi-prispevky_1#.X3zG6e1CS70


00
LF
Larry Fistingfield
7. října 2020

Milý Václave!

Je tomu tak, protože vše se vším souvisí. Ať to vezmeš z jakékoliv strany, výsledkem je nerovnice, kterou nemůžeš usmlouvat, "přečůrat" nebo jinak obejít, ikdyž jsou v tom Češi mimořádně vynalézaví, totiž na straně pravé MY VŠICHNI, TJ. 10 MILIARD LIDÍ MÍNUS 913 a na straně levé 911 PLUS ROTHSCHILD-ROCKEFELLER. NEW WORLD ORDER A PROVÁDĚCÍ "DEEP STATE" NEMÁ SLITOVÁNÍ, BUĎ MY NEBO ONI !!! COVID-19 SEM A COVID-19 TAM A KDO TO VLASTNĚ ŘÍDÍ??? Uprostřed pavoučí sítě sedí GAVI, GAVI = BILL GATES = DEEP STATE =  COVAX = WHO = 913 = ČÍNA = ROTHSCHILD-ROCKEFELLER = NWO = TOTÁLNÍ VYHLAZENÍ

Zatímco REVERSNÍ CHOLSTOMĚR požírá nezadržitelně zevnitř ROTHSCHILD-ROCKEFELLEROVO finanční panství BANKOVNÍM KOMUNISMEM, který již nelze zastavit, došlo to moc daleko, překročili spolehlivě všechny nevratné křižovatky dějů, VŠUDE SE V RÁMCI NWO DĚJE TO STEJNÉ, PROTOŽE TA MOŽNOST ZLA EXISTUJE A NIKDO JI DOSUD NEZABRÁNIL. Ředitel CIA Angleton kdysi řekl: " Ne ta nejsilnější, ale ta nejklamavější orchidea přežívá, a to je umění kontrašpionáže, nalézat neviditelné nitky a přediva vzájemných souvislostí, člověk musí mít trpělivost světce. ", přesto se nechal stejně jako velitel KGB ŽILOV oklamat Rotschildem, právě Rotschild vymyslel Socialismus a Kapitalismus, falešnou hru dvou stran jedné mince, které se navzájem doplňovaly a naoko zabíjely, jedna bez druhé nemohla existovat, nakonec, protože téměř 200 let porušoval Rotschild pravidla Fyzické Ekonomie, obětoval raději socialismus, což dalo kapitalismu maximálně dalších 50 let, nakonec obětoval lidstvo podle programu NWO, GLOBALIZACE A BEZNÁKLADOVÉHO KAPITALISMU, TO MU MÁ ZARUČIT VĚČNOU VLÁDU A ŽÁDNÉ DALŠÍ STAROSTI. Ne Lenin s Džeržinským, ale Rotschild vymyslel STRATEGICKÝ SYSTÉM DETAN, systém využití slabin konvenčního myšlení a jeho rozvratu vytvořením světů zdání, "ZDÁNÍ JE ZRCADLOVÁ SÍŇ, UVIDÍŠ TOLIK A TAKOVÝCH OBRAZŮ, JAKÉ SÁM CHCEŠ VIDĚT", SYSTÉM ZDÁNÍ A KLAMAVÝCH SKRYTÝCH SVĚTŮ V PODOBĚ NEKONEČNÉ MATRJOŠKY, TAK, ŽE NEPŘÍTEL MÁ PRAVDU PŘÍMO PŘED OČIMA A PROTO JI NEVIDÍ, PROTO SE V MATRJOŠCE ZTRATÍ. ROTSCHILD SÁM JE ZOBRAZOVÁN JAKO TROJITÝ AGENT - KAPITALISMUS, SOCIALISMUS A ON SÁM, TRIGLAV - TROJJEDINÁ VLÁDA NA ZEMI. Když pak propíchl bublinu socialismu, vyfoukl tím zároveň kapitalismus, je si toho vědom a CHCE ZŮSTAT JEN ON SÁM, HRA SKONČILA, POVĚŘIL ÚKLIDOVÉ ČETY, ABY PROVEDLY, CO NAŘÍDIL, PAK JE SÁM ZLIKVIDUJE (VIZ DOHODA S REPTILY).

Nyní, když víš, jak funguje DETAN, lehce pochopíš systém  R-R - Bill Gates - GAVI - (WHO) - Prymula - Vojtěch, pravý hybatel děje je vždy skryt, nebo v povzdálí. Stějně jako duo státní tajemník Lazar Kaganovič-Stalin, vše řídil Lazar Kaganovič, Stalin jen vykonával rozkazy s tím rozdílem, že nakonec Vojtěch neměl žaludek na to, aby zabil nebo doživotně zmrzačil 7 milionů lidí, občanů České Republiky, tak na rozzuřený rozkaz GATESE byl odvolán alias podal rezignaci, hlavní figura v pozadí Prymula se musel zviditelnit, musel to přímo převzít sám a sám na to dohlédnout až do konce. Samozřejmě,že nemusel, slouží však temnotě, dostal a dostane dobře zaplaceno, svědomí už dávno v sobě ubil.

Stejně pochopíš i další nitku:  Rockefellerova nadace - Greta Thunberg (poselství elitám: "Očistěte svět, konejte!") - DAVOS bez GAVI to nepůjde, GAVI splní, co slíbila - VYHLADÍME VÁS - NWO - OČISTÍME OD VÁS SVĚT JEDNOU PROVŽDY!

Pro nečinnost ostatních mohou taková monstra a psychopati nadále zabíjet, když Prymula slíbil, že se nebude povinně očkovat indemními vakcínami, už dávno připravil opak, co ho vzít jednou za slovo. Jeho slovo je otázkou života a smrti, když později otočí, způsobí tim holokaust českého národa, tak by měl být okamžitě popraven, stejně jako jeden každý poslanec a senátor, který bude pro vakcinaci hlasovat.


00
LF
Larry Fistingfield
8. října 2020

No pozrime sa!  PARNÍ VÁLEC PRYMULA pokračuje dál a zvedá lat´ku ještě o jeden level výš, pro pořádek, co znamená celoplošné testování:

1, je to testování, avšak jiného druhu, je to přípravná rampa pro spuštění nuceného očkování (vše podle odporu, nebo svolení veřejnosti)

2, Prymula chce dokázat Gatesovi svou akčnost, Babiš tak nebude moci dál svého všehoschopného a výkonného podřízeného ukrývat, stejně jako svého času admirál Canaris a Himmler  REINHARDA HEYDRICHA. PRYMULA tak bude moci stoupat dál v hodnostním žebříčku zla a pobírat další provize NWO systému.

3, ČESKÁ REPUBLIKA se stane vzorem, že to jde, všechny "úklidové čety" GAVI, čili  NWO budou poukazovat na "český případ", stejně jako Kalousek v roce 2011 dostal z EU titul "nejlepší ministr financí" za to, že zvedl důchody o 50 Kč ročně, pak je zmrazil a vymyslel nový nástroj okrádání, který mu prošel bez odporu, tj. SUPERHRUBOU MZDU, umělé navýšení základu, tak, aby plátce daně platil o nejméně 15% víc, nyní se ukázalo, že si stát tímto přijde na STAMILIARDY KORUN ČESKÝCH.

a z toho důvodu se nenechám testovat:

1, Odmítám jakékoliv tělesné a psychické porušování mé duchovní a fyzické integrity, tím méně testy o jejichž složení nemám žádné informace a už vůbec si nenechám poškozovat důležitou imunitní membránu mezi mozkem a nosní sliznicí, natož ji infikovat neznámými látkami, je to moje nezadatelné právo VÝHRADY SVĚDOMÍ a přes to nejede vlak !!!

2, Pokud náhodou onemocním, podrobím se desetidenní karanténě, pokud to zdravotně nebudu zvládat, pak se obrátím na lékaře. ODMÍTÁM VŠAK PLATIT ZE SVÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ TESTY, JEJICHŽ VYPOVÍDACÍ HODNOTA JE JAKO, KDYŽ VYJDU Z ORDINACE COVID NEGATIVNÍ A NĚKDO NA MĚ ZAKAŠLE COVID POZITIVNÍ

3, ODMÍTÁM SE ÚČASTNIT HROMADNÉHO SBĚRU DNA V RÁMCI PROGRAMU NWO a platit mnohamilionové provize, které PRYMULA jako ministr zdravotnictví dostane od výrobců testů, PROTOŽE NÁS JIŽ DÁVNO ZAPRODAL

KAŽDÝ SE ZAŘID´TE PODLE SVÉHO, SPOLEČNĚ TO DOKÁŽEME, SPOLEČNĚ MŮŽEME !!!

 


00
Edwin Eugene Aldrin
5. října 2020

Česká republika nakoupí tři miliony dávek vakcíny proti koronaviru, kterou vyvíjí firma Astra Zeneca. „Tři miliony dávek znamenají, že pokryjeme 1,5 milionu osob,“ řekl Prymula. Vláda rozhodla, že na to uvolní 150 milionů korun. Část vakcín by do Česka mohla dorazit ještě do konce roku.

Vakcíny má s firmou nasmlouvaná Evropská unie a Česká republika měla nárok na 7 milionů dávek. Rozhodla se ale koupit necelou polovinu, aby měla rezervu i na nákup od jiných výrobců, oznámil po jednání vlády ministr zdravotnictví.

 

Zde nezbývá než zvolat: Bůh žehnej Evropské unii!!!

+ 1

Edwin Eugene Aldrin
5. října 2020

Česká republika nakoupí tři miliony dávek vakcíny proti koronaviru, kterou vyvíjí firma Astra Zeneca. „Tři miliony dávek znamenají, že pokryjeme 1,5 milionu osob,“ řekl Prymula. Vláda rozhodla, že na to uvolní 150 milionů korun. Část vakcín by do Česka mohla dorazit ještě do konce roku.

Vakcíny má s firmou nasmlouvaná Evropská unie a Česká republika měla nárok na 7 milionů dávek. Rozhodla se ale koupit necelou polovinu, aby měla rezervu i na nákup od jiných výrobců, oznámil po jednání vlády ministr zdravotnictví.

 

Zde nezbývá než zvolat: Bůh žehnej Evropské unii!!!

- 1