Německý deník porovnal situaci v Německu a Rusku, následovalo pozoruhodné zjištění
10. ledna 2019 Redakce AC24 Ze světa 11862 4
Rusko, které je na západě považováno za zaostalou zemi, by mohlo v některých případech sloužit jako příklad Německu. Píše to německý deník Handelsblatt. (Foto: Wikimedia)

V Německu kvůli technickým problémům nelze od roku 2006 otevřít nové letiště Berlin-Brandenburg, připomínají noviny. V Moskvě jsou čtyři plnohodnotná letiště, v nichž neexistují žádné problémy s výdejem zavazadel, ani cestou do města, cituje materiál agentura RT.

V 9 z 10 případů přijíždějí ruské vlaky včas i za sněžení. Německé železnice by takovou přesnost záviděly, píše deník.

Moskevské metro se rozvíjí intenzivněji než to berlínské. V uplynulém desetiletí se v ruském hlavním městě otevřelo téměř 50 nových stanic, v německém metru pouze tři.

Také článek upozornil na vývoj internetové sítě. Průměrná rychlost internetu v Rusku je pětkrát vyšší než v Německu a na mnoha veřejných místech je k dispozici bezplatná Wi-Fi.

Na začátku ledna došlo ke zveřejnění údajů z průzkumu německého výzkumného institutu Forsa, během něhož se zjistilo, že Němci považují Rusko a Spojené státy za nejnebezpečnější země pro světovou bezpečnost.

Zdroj: handelsblatt.com

 
 
 
Loading...
 
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


SW
Stanislas Wener
10. ledna 2019
Bude hůř, mnonem hůř: https://bit.ly/2647Tcc
02
PA
Piovarči Aragonit
10. ledna 2019

Blomberg predsa predpovedal že Rusko sa stane do roku 2030 najväčšou Európskou ekonomikou. A bude vôsmou najväčšou ekonomikou sveta. A prečo nie? Napokon majú na viac a môžu obsadiť aj lepšiu priečku. Môžu sa dovtedy posunú aj na priečku číslo 6.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/10/pieskova-sonda-sme-na-konci-12.html


20
JM
John Maxwell *
10. ledna 2019

Zravím Pio , tak tak ... jeden a dost důležitý fakt kterej je rozdílnej mezi demo "západu" a demo "východu" je lidský faktor ...východ se snaží potenciál člověka  rozvíjet či na tom pracuje na rozdíl ...

Západ potenciál degraduje už od předškolního věku vymejváním mozku nesmysly typu islám a hadry přes xicht a během školní docházky nesmyslama typu inkluze vnucením, že i největšímu dementovi s IQ 10 se musí žáci podrobit aby nebyl smutný pač má na to právo ... hovadina na n-tou ,napříč západem se bude IQ timto snižovat nikoli rozvíjet.

To celé je defakto zabaleno do humanitárně měkké síly jak si korporace  vytváří ze západní populace debilní otroky neschopné samostatně myslet.

PS: Když se člověk na to koukne nezaujatě jakoby z dálky ,dojde faktu že západ kdysi kamarádil s SSSR a tak se západ rozvíjel ... Od dob nepřátelství nemá kde západ krást technologie a lidi a tudíž je čím dál víc vidět úpadek ....


20
PA
Piovarči Aragonit
11. ledna 2019

Ahoj Johne

Úpadok západu spočíva v prílišnem rozpačmanosti. Hamburgerožrúti sú moc pohodlní.

Po nedávnej série preddavky Hayat Tahrir al-Sham v západnej Aleppo, severozápadnej Hama a južnej Idlib, teroristická skupina zaviedla kontrolu nad hlavnou časťou Idlib demilitarizovaná zóna. Tento vývoj môže znamenať koniec demilitarizovanej zóny riešiť dohode, pretože Hayat Tahir al-Sham je pravdepodobné, že nebude rešpektovať dohodu a podmienky: prímeria a ťažké zbrane odstúpenie od zmluvy.

Súčasná situácia vytvára oporu pre novú úroveň eskalácie v tejto časti Sýrie, pretože vojenskej možnosť sa zdá byť jediným riešením pre neutralizáciu teroristov ovládanie Idlib a okolitých oblastí.

Inými slovami Sýrska armáda je pripravená začať s operáciou proti Idlíbu. Mali by však počkať kým sa USA stauhnu s Al Tanf a obsadiť to najsôr tam. V Idlíbe by mali postupovať opatrne len malými operáciami postupne orezávajúcimi územie teroristických skupín. Vytlačiť by ich mali hlavne od Aleppa aby nemohli útočiť na mesto chemickými zbraňami. To by mali urobiť ako prvé.


20
PA
Piovarči Aragonit
10. ledna 2019

Blomberg predsa predpovedal že Rusko sa stane do roku 2030 najväčšou Európskou ekonomikou. A bude vôsmou najväčšou ekonomikou sveta. A prečo nie? Napokon majú na viac a môžu obsadiť aj lepšiu priečku. Môžu sa dovtedy posunú aj na priečku číslo 6.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/10/pieskova-sonda-sme-na-konci-12.html

+ 2