Německo protlačuje celoevropskou daň z transakcí
13. června 2018 Redakce AC24 Ze světa 3245 3
Německý ministr financí naléhá na přijetí odvážnějších kroků k posílení evropské měnové unie přes zřízení fondů na pomoc zemím těžce postiženým nezaměstnaností, které by zároveň znamenaly pokládání základů pro celo-evropský daňový systém.

 

 

Merkelové Německo protlačuje celo-evropskou daň z transakcí

Tyto své návrhy Olaf Scholz přednesl v interview s magazínem Der Spiegel ve vydání, které vyšlo v sobotu.

Tyto nápady přichází v patách krokům francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, který vyzval k rozsáhlým aktivitám na posílení Evropské unie – a ty překonávají i návrhy německé kancléřky Angely Merkel, které jsou přeci jen o něco umírněnější.

Scholz prosazuje celo-evropský fond „pře-pojištění“, který by půjčoval peníze zemím, které byly postiženy ekonomickou krizí a mají vyšší náklady na podpory v nezaměstnanosti.

Rovněž vyzýval ke zdanění všech finančních transakcí, které by začalo fungovat jako začátek celo-evropského systému vybírání daní.

Zdroj: breitbart.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PE
Pátý Element
13. června 2018

JE V ISREALI NACISMUS ? >>

https://www.youtube.com/watch?v=Ygk0MLj1Irw


00
Satan Atan Henoch
13. června 2018

Vybírání daní Systémem je plánováno od začátku vzniku EU. Protože jde o moc a bohatství tvůrců Systému, je jasné, že se o ždímání lidí v Evropě žijících pokusí. Nyní je to zde a podmaněné vlády musí souhlasit. Je to ale věc, která nebude akceptována již nikým z okrádaných, protože okrádající nyní končí. Pokud jste si mohli všimnout množství stromových šneků, hnědých plžů a nových druhů hmyzu, pak vězte, že takto dopadli ti, kteří si zvolili za cíl moc nad vámi a vaše bohatství. Nyní vám tedy ožírají pouze listy na stromech a zeleninu. Dovolte jim to, vytvářejí poměrně kvalitní humus, který zas rostliny upotřebí. To, že budou žrát to, co je jim dovoleno, znamená, že jejich původní existence byla právě v této podobě. Do lidských těl se však tito ubozí mloci a podobná havěť dostala na základě modliteb církví všeho druhu. Moc a bohatství v životech v podobě lidí, bylo pro ně prioritou. Je to trochu nepochopitelné, ale musíte vědět, že pokud obživne kartáček na zuby a rozkazuje vám jako vip "velké zvíře" v lidském těle, pak jeho kroky jsou naprosto asociální. Takových mafiánů s manýry hladového slimáka máte kolem sebe mnoho. To, že prvotním hříchem bylo zajetí Henocha, způsobilo, že vám nyní vládnou smradlavé ponožky v lidských tělech a diktují vám podmínky. Toto je ale již u konce a lidská těla budou zas navrácena Duším lidí. 

 

Otec Petros


10