Německo protlačuje celoevropskou daň z transakcí
13. června 2018 Redakce AC24 Ze světa 3351 3
Německý ministr financí naléhá na přijetí odvážnějších kroků k posílení evropské měnové unie přes zřízení fondů na pomoc zemím těžce postiženým nezaměstnaností, které by zároveň znamenaly pokládání základů pro celo-evropský daňový systém.

Merkelové Německo protlačuje celo-evropskou daň z transakcí

Tyto své návrhy Olaf Scholz přednesl v interview s magazínem Der Spiegel ve vydání, které vyšlo v sobotu.

Tyto nápady přichází v patách krokům francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, který vyzval k rozsáhlým aktivitám na posílení Evropské unie – a ty překonávají i návrhy německé kancléřky Angely Merkel, které jsou přeci jen o něco umírněnější.

Scholz prosazuje celo-evropský fond „pře-pojištění“, který by půjčoval peníze zemím, které byly postiženy ekonomickou krizí a mají vyšší náklady na podpory v nezaměstnanosti.

Rovněž vyzýval ke zdanění všech finančních transakcí, které by začalo fungovat jako začátek celo-evropského systému vybírání daní.

Zdroj: breitbart.com

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PE
Pátý Element
13. června 2018

JE V ISREALI NACISMUS ? >>

https://www.youtube.com/watch?v=Ygk0MLj1Irw


00
Satan Atan Henoch
13. června 2018

Vybírání daní Systémem je plánováno od začátku vzniku EU. Protože jde o moc a bohatství tvůrců Systému, je jasné, že se o ždímání lidí v Evropě žijících pokusí. Nyní je to zde a podmaněné vlády musí souhlasit. Je to ale věc, která nebude akceptována již nikým z okrádaných, protože okrádající nyní končí. Pokud jste si mohli všimnout množství stromových šneků, hnědých plžů a nových druhů hmyzu, pak vězte, že takto dopadli ti, kteří si zvolili za cíl moc nad vámi a vaše bohatství. Nyní vám tedy ožírají pouze listy na stromech a zeleninu. Dovolte jim to, vytvářejí poměrně kvalitní humus, který zas rostliny upotřebí. To, že budou žrát to, co je jim dovoleno, znamená, že jejich původní existence byla právě v této podobě. Do lidských těl se však tito ubozí mloci a podobná havěť dostala na základě modliteb církví všeho druhu. Moc a bohatství v životech v podobě lidí, bylo pro ně prioritou. Je to trochu nepochopitelné, ale musíte vědět, že pokud obživne kartáček na zuby a rozkazuje vám jako vip "velké zvíře" v lidském těle, pak jeho kroky jsou naprosto asociální. Takových mafiánů s manýry hladového slimáka máte kolem sebe mnoho. To, že prvotním hříchem bylo zajetí Henocha, způsobilo, že vám nyní vládnou smradlavé ponožky v lidských tělech a diktují vám podmínky. Toto je ale již u konce a lidská těla budou zas navrácena Duším lidí. 

 

Otec Petros


10