Nelegální přistěhovalci s kreditní kartou UNHCR jsou na cestě do EU
7. listopadu 2018 Redakce AC24 Ze světa 15366 2
Mnozí občané EU si jistě všimli, že drtivá většina migrantů je dobře živená, dobře oblečená a vybavená alespoň chytrými telefony a to i přes dlouhé cesty, kdy museli překonat mnoho hranic.

Často jsme se divili, že ilegální muslimští migranti v Bosně a Hercegovině, kde čekají, aby pokračovali v cestě směrem do Evropské unie, mají  kapsy plné peněz a nejnovější smartphony. Teď jsme našli odpověď! Píše se na slovinském webu Nova24tv.

Uživatelé sociálních sítí nás upozornili, že nelegální migranti při čekání na povolení pokračovat v jejich cestě do západní Evropy jsou financováni   pomocí bankovních karet společnosti MasterCard s logem Evropské unie a agentury pro uprchlíky Organizace spojených národů UNHCR. Co je znepokojující,  je skutečnost, že na bankovních kartách nejsou žádná jména a příjmení. Financuje tak EU přímo penězi daňových poplatníků násilí, které islámská invaze s sebou přináší do evropských zemí?

Podle policejních úředníků, tito přistěhovalci jsou dobře vybaveni novými,  vysoce kvalitními botami a turistickým oblečením, chytrými telefony a dokonce i zbraněmi. Během zastávek ve východní Evropě si vybírají  hotovost v bankomatech a hromadí další zásoby.

Na webových stránkách společnosti MasterCard lze vysledovat projekt karet UNHCR, které jsou  poskytnuty nelegálním migrantům v rámci Světového potravinového programu WFP, MasterCard zajistila pouze technickou  pomoc při řešení problému, jak migrantům dodat hotovost. V Libanonu jsou například syrští uprchlíci, kteří  každý měsíc dostanou na kartu finanční prostředky ve výši 27 amerických dolarů pro každého člena rodiny, podle údajů z roku 2013 je v rámci tohoto programu připraveno 192 milionů amerických dolarů, které mají být vynaloženy v Libanonu, Jordánsku, Iráku a Egyptu. Na webových stránkách MasterCard je uvedeno, že ke konci roku 2013 karty obdrželo 300 tisíc lidí, do konce roku 2014 dalších 2,5 milionů karet, které mají být použity v Egyptě, Iráku, Jordánsku, Libanonu a Turecku.

Slovinský TV editor Ninoslav Vucetic nedávno zveřejnil kartu MasterCard karty s logem EU a UNHCR na Twitteru. V tweetu se Vucetic mimo jiné ptá, kdo tyto bankovní karty rozdělil migrantům. „Tyto bankovní karty jsou důkazem toho, jak EU ničí evropskou kulturu,“ napsal Vucetic. „Kdo je i s penězi  pozval k vyvolání násilí? Kdo je zodpovědný za bankovní karty pro migranty, kteří mají přístup k hotovosti bez jména a příjmení?

Jen není jasné, zda účty na těchto kartách Money MasterCard  proplácí Soros nebo zda představují jsou financovány z rozpočtu podpory UNHCR . Pro rok 2018 má v rozpočtu UNHCR na pomoc uprchlíkům v Řecku určeno 155 milionů euro.

Podle EU by mohlo žít v Česku až 68 milionů lidí, v Německu 274 milionů 

Již v roce 2016, společnost MasterCard oznámila, že vydala předplacené platební karty, protože tak je umožněna „azylantům mobilita a důstojnost.“ V tiskové zprávě v minulém roce, společnost MasterCard rovněž oznámila spolupráci s Georgem Sorosem v projektu  „hospodářského a sociálního rozvoje pro znevýhodněné skupiny ve světě, zejména uprchlíky a migranty“ .

Zdroj: pz.czjournalistenwatch.com

 

 

 

Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


glossy diamond
7. listopadu 2018

Necháme se podřezávat a ještě si to sami zaplatíme... indecision

Absurdita této doby dohnaná do dokonalosti.


30
PA
Piovarči Aragonit
8. listopadu 2018

Je to teda poriadne svinstvo

MasterCard rovněž oznámila spolupráci s Georgem Sorosem v projektu  „hospodářského a sociálního rozvoje pro znevýhodněné skupiny ve světě, zejména uprchlíky a migranty“.

Financujú doslova migračnú vlnu do EU. Je to teraz jasne potvrdené a dokázané. Celé to zastrešuje jeho svatosť Soros ktorého nemožno ani len spomínať v nejakom zlom svetle, ako to robil v poslednej dobe Fico kým ho zámerne neodpísali

V Sýrii:

Stručný Pohľad Na Vojenskú Situáciu V Sýrii Novembra 6-7, 2018 (Aktualizácia Máp)

Jednotky ruských Špeciálnych Síl dorazil do juhovýchodnej governie al-Suwayda na podporu Sýrskej Arabskej Armády (DSP) v operácii proti zostávajúcim ISIS bojovníkom v oblasti al-Saf.

Tak že ISIL v AL SAF končia. Ruské špeciálne jednotky budú navádzať letecké útoky na bunkre a opevnenia militantov. Konečne sa to ide riešiť. ISIL neprijali dohodu o presune na východný breh Eufratu

https://aragonit11.blogspot.com/2018/11/uz-stvrty-atak-na-uzaver-jaskyne.html

 

 


30
glossy diamond
7. listopadu 2018

Necháme se podřezávat a ještě si to sami zaplatíme... indecision

Absurdita této doby dohnaná do dokonalosti.

+ 3