Některé ženy tvrdí, že přestanou rodit děti pro záchranu planety. Češi vtipně reagují
12. března 2019 Redakce AC24 Ze světa 12457 2
thumbnail
Na internetu se začalo mluvit o hnutí BirthStrike. Ženy, které podepsaly deklaraci, se zavazují, že nebudou mít děti do doby, dokud svět změnu klimatu nevezme vážně. Češi na Facebooku na tuto zprávu zuřivě reagovali. (Foto: Wikimedia)
 

Loading...
 
 
 
loading...

Klimatických aktivistů je stále více a více, ale nové způsoby řešení problémů klimatických změn někdy překvapují a způsobují rezonanci. Portál Lidovky publikoval článek o hnutí BirthStrike.

Zakladatelka hnuti Blyth Pepinová uvádí, že chtěla mít děti, ale když si přečetla zprávu Mezinárodního panelu pro klimatické změny (IPCC), uvědomila si, že  přivést potomka do světa na pokraji možné katastrofy nemůže. 

„Jsem vystrašená. Planeta a příroda kolabují. A děje se to právě teď. Jsem velmi zklamaná a vyděšená reakcí vlád na tuto krizi,“ řekla Pepinová.

„Blízká kamarádka mi nedávno řekla, že je těhotná. Měla jsem tolik smíšených pocitů. Jsem za ni šťastná a zároveň vystrašená za to dítě,“ uvedla.

Petici již podepsalo 60 žen a několik mužů. Uživatelé Facebooku na takové řešení problému globálního oteplování zareagovali.

 

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


VC
Vítězslav Crha
12. března 2019
Pokud je někdo takto tupý, musí si vzít robertka a s ním žít a sám zestárnout. Za blbost se holt platí. Blbost lidí nezná mezí.
10
EP
Eduard Piovarči
13. března 2019

Ženy už vôbec nechcú mať deti lebo pohodlie a kariéra. Podnikateľky a modelky už tobôž nie, ale aj bežné baby si chcú čo najdlhšie užívať.

 

Ešte k Venezuele ktorú krvilačná šelma nesmie dostať do spárov

Operačně strategický velitel CEOFANB na inspekci a jeho popis posilněných bezpečnostních opatření okolo Guri Nasazeny jsou trvale i vrtulníky a nějaké lodě proti případným sabotážním skupinám v okolí.

Rusko vyzyva USA, aby spolocne hladali riesenia v krize vo Venezuele namiesto ukladania "nezmyselnych sankcii" https://tass.ru/politika/6211219 Zda sa, ze Rusom sa do konfliktu s USA vobec nechce. Toto Americanov len povzbudi

To je stará Ruska taktika diplomaticky povedali že sankcie sú nezmyselné, ale svojich ľudí už vo Venezuele majú, vozia tam pomoc a nakupujú ropu.

Americká GORILA Guaido: Všechny možnosti jsou na stole

Šéf venezuelského parlamentu Juan Guaido připravuje průlomový zvrat v energetickém průmyslu znárodněném za presidenta Hugo Chaveze

HŇUP John Bolton:

Spojené státy činí venezuelské bezpečnostní síly zodpovědné za bezpečnost prezidenta Guaida a Národního shromáždění. Jakékoli násilí proti nim nebo jejich rodinám se setká s výraznou reakcí. Svět se dívá.

No veď práve svet sa pozerá ako USA organizuje teroristické akcie proti elektrickej sieti vo Venezuele

A do toho rozumná reč Číny:

/Heiko Maas nejdřív Krymský most teď Venezuela Čína je připravena pomoci Venezuele při obnově jejího systému zásobování energií, řekl ve středu oficiální mluvčí čínského ministerstva zahraničí Lu Kang. https://cz.sputniknews.com/svet/2019031 ... -systemu-/

A v rámci Ruskej diplomatickej taktiky hovorí Maduro o snahe spolupracovať s USA:

Maduro: Venezuela je ochotna vést dialog s USA o otevření úřadů pro vzájemné zájmy

„Potvrzuji ještě jednou svůj zájem a své přání pokračovat v dialogu v New Yorku v rámci činnosti našich zástupců v OSN, chci, aby americký úřad pro konzulární, obchodní a energetické zájmy fungoval v Caracasu a venezuelský úřad ve Washingtonu… Chci, abychom měli s USA vztahy vzájemné úcty a spolupráce v rámci mezinárodních práv,“ řekl venezuelský prezident.

https://cz.sputniknews.com/svet/2019031 ... mne-zajmy/

Do toho v noci explodoval v Maracaibo  transformátor v rozvodně

Zadržený novinář Luis Carlos byl propuštěn: má zákaz vycestovat ze země, každých 8 dní se musí hlásit na soudu, a zákaz veřejně publikovat. Obvinění „podněcování ke spáchání trestného činu“.

Místní rozhlasová stanice hlásí, že za posledních 24 hodin bylo v Maracaibo vyrabováno 550 obchodů

V Maracaibo ukradli včera leoparda ze Zoo, nechali na místě jen jeho hlavu

Tam by mala vláda okamžite zaviesť stanné právo

Maduro: S podporou Číny, Ruska a OSN jsem ustanovil Mezinárodní komisi, aby prozkoumala, co se přesně stalo, a stanovila odpovědnost. Svět musí znát celou pravdu o útoku, a špičkových technologiích, které byly použity proti našemu Národnímu elektrickému systému.

Rozhodl jsem se jmenovat prezidentskou komisi pro vyšetřování kybernetického útoku na Národní elektrický systém. A požádal jsem o mezinárodní podporu OSN, Čínu, Rusko, Írán a Kubu. Bude jí předsedat viceprezidentka Delcy Rodríguezová. Navzdory zvráceným záměrům uvrhnout Venezuelu do stavu chaosu zůstává 99% občanů v této zemi klidných, až na několik výjimek a zločinců placených některými politickými stranami za účelem násilí. Venezuela chce mír a suverenitu!

Ricardo Hausmann: Venezuela potřebuje otevřít ropný průmysl nováčkům, bez státní ropné firmy PDVSA v některých oblastech.

A čo tak pustiť tam nejakú ruskú spoločnosť Amerických obchodníkov s petrolejom je už po svete dosť.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/06/prva-tohorocna-kopacska-akcia-na-istrii.html

 


00
VC
Vítězslav Crha
12. března 2019
Pokud je někdo takto tupý, musí si vzít robertka a s ním žít a sám zestárnout. Za blbost se holt platí. Blbost lidí nezná mezí.
+ 1