Nejvíce šokující nahrávky Kočnera. Důkazy o provizích ve státních obchodech na Slovensku?
16. října 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 13262 3
Marian Kočner v nahrávce vyslýchá Dobroslava Trnku, proč s kamarády vydírali šéfa Penty Jaroslava Haščáka nahrávkou Gorily. Kočner říká, že jemu už Haščák za Gorilu zaplatil a že nyní kvůli vydírání přijde o milion eur a možná i o celý majetek. Hrozí Trnkovi, že ho zabijí. Kočner tvrdí, že s Haščákem dali každý milion na korumpování poslanců při volbě generálního prokurátora. Hovoří také o tom, jak Trnka pustil Gorilu Jaromíru Ciznar a od té doby ho Robert Fico nesnáší. (Foto: Youtube)

 

 
 
 

Redakce slovenské zpravodajské televize TV JOJ na svých stránkách informuje, že včera ve večerních hodinách obdržela e-mail s odkazem na stažení souboru ve formátu mp3 s názvem Gorila. Pravost zatím nebyla ověřena, ale celkově jde o 39 hodin zvukového záznamu.

Televize uvádí, že nahrávka měla vzniknout v bratislavském bytě poté, co příslušník SIS Peter Holúbek zaznamenal zvýšený pohyb vysoce postavených osob v blízkosti jeho soukromého bytu. Slovenská informační služba po obdržení informací vybavila byt odposlouchávacím vybavením. Už několik dní se ve slovenských kuloárech mluví o zveřejnění nahrávky kauzy, které v roce 2012 do ulic dostala tisíce lidí na celonárodní protesty.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
16. října 2019

"Ale oni budú s gulou v hlave..."

Tak to sú lídri mafiánsky

"Lebo keď nie zabijeme ho..."

Kočner samozrejme kryje Haščáka aj vo veci vraždy novinára

Kam sme sa to dostali s touto kapitalistickou pliagov.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/01/blog-post.html


00
EP
Eduard Piovarči
16. října 2019
00
EP
Eduard Piovarči
16. října 2019
00