Nejhorší nacistický válečný zločinec pomáhal USA. Kdo stojí za úspěchy amerických raketových programů?
8. listopadu 2019 Redakce AC24 Ze světa 7921 1
Spojené státy spolupracovaly s „nejhorším nacistickým válečným zločincem, o kterém jste nikdy neslyšeli“, aby zvítězily v souboji se Sovětským svazem. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

Píše ve své knize „The Hidden Nazi: The Untold Story of America’s Deal with the Devil“ Dean Reuter, ředitel praktických skupin americké Federální společnosti pro práva a veřejnou politiku.

Trumf ve studené válce

Podle Reutera Spojené státy měly velkou výhodu ze spolupráce s generálem Hansem Kammlerem, který v nacistickém Německu dohlížel na vývoj raketových zbraní. Autor knihy tvrdí, že má důkazy existence dohody o získání Washingtonem nacistických technologií, které byly použity pro předstihnutí SSSR.

Když bylo zřejmé, že nacisté prohrají 2. světovou válku, předpokládalo se, že začne „šílená rvačka“ o raketové technologie, tvrdí Reuter. Autor uvádí, že výsledky práce německých vědců měli zvláštní význam, protože jejich raketové technologie byly špičkové. Podle něj země, která by získala většinu z 4 500 vědců Kammlerovy skupiny, by ovládla svět.

„Jako první jsme vstoupili na Měsíc, vypracovali mezikontinentální balistickou raketu a myslím si, že jsme i zvítězili ve studené válce, protože jsme měli raketovou skupinu (z nacistického Německa),“ uvedl Reuter pro Breitbart News Daily.

„Nejhorší nacistický válečný zločinec“

Autor trvá na tom, že disponuje důkazy o dohodě USA s nacistickým generálem, kterého popsal ve své knize jako „nejhoršího nacistického válečného zločince, o kterém jste nikdy neslyšeli“.  Tato dohoda podle něj byla uzavřena ještě před koncem 2. světové války. Reuter poukazuje na projekt Hermes z roku 1944 pro vybudování rakety typu V-2, na němž pro americkou vládu pracoval průmyslový gigant General Electric. Podle autora knihy se vyslanci Hanse Kammlera setkali se zástupci General Electric a amerických úřadů v americkém velvyslanectví v Portugalsku, tam se domluvili na spolupráci.

Reuter také poukazuje na to, že Kammler podnikl určité kroky, aby se on sám a jeho tým neocitl v rukou Rudé armády. Když sovětská vojska postupovala k severnímu Německu, kde raketový tým pracoval, generál nařídil přesunutí do tajného podzemního zařízení v centrální části země. Když však po Jaltské konferenci nový štáb vědců spadl do zóny sovětské kontroly, generál nařídil další přesunutí – do místa v Bavorsku, „doslova do vzdálenosti týdenního pochodu amerických jednotek“. 

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JM
John Maxwell *
8. listopadu 2019
No to že takzvaní "spojenci" spolupracovali jak s Německem či mafií atd... je známá věc ,ale především nehorázně na válce vydělali kde takzvaná "pomoc" od spojenců nebyla pomoc, ale prach sprostej byznys ... podporovali obě strany konfliktu tak jak to baganče předvedlo ve 40 letech m.s. tak tu samou zahraniční politiku předvádí po celým světě po skončení II.WW.
00