Nejdůležitější video: Americké CDC oficiálně přiznává, že covid-19 nikdy neizolovali, proč na něj dělají testy?
14. října 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 11639 2
Americká organizace CDC ve svém oficiálním dokumentu podle všeho přiznává, že covid-19 nikdy nebyl izolovaný a přesto se na něj dělají testy. Jak je to možné? (Foto: Pixabay)

 
 
loading...
 

Přepis:

Toto je jedno z nejdůležitějších videí, které můžete právě teď sdílet s každým na světě. Protože naprosto každý byl ovlivněn tím, o čem budu povídat. Protože tohle video obsahuje ohromující přiznání organizace, která je kompletně zodpovědná za zruinování a zničení bezpočet desítek milionů životů, plýtvání finančními náklady ve výši bilionů dolarů, a za vytvoření největšího přesunu moci a bohatství, jaký tento svět ještě neviděl.

A když vám řeknu, že ta organizace se jmenuje „Charlie Delta Charlie“ organizace (CDC), tak víte naprosto přesně, o které teď mluvím. Oni společně se svými spolupachateli „Whisky Hotel Oscar“ korporace (WHO) spolupracují s bankovními a korporátními oligarchy, a to vše jen proto, aby mohli kontrolovat úplně každého člověka na této planetě. Dokument se jmenuje CDC 2019-nový koronavirus (2019-nCoV), diagnostický panel RT-PCR v reálném čase.

Píšou, že byl vytvořen 13. 7. 2020. A pod horou zbytečných slov se na straně 39 nachází podtitul Charakteristika výkonu a Analytický výkon. V posledním odstavci na stránce v druhé větě se píše: „Jelikož momentálně není dostupný žádný kvantifikovaný izolovaný virus 2019-nCoV, byly testovány testy určené k detekci RNA 2019-nCoV s charakterizovanými zásobami in vitro transkribované plné délky RNA.”

Přečtu to znovu. Momentálně není dostupný žádný kvantifikovaný izolovaný virus 2019-nCoV, ale navrhli test k detekování něčeho, co nebylo izolováno a není dostupné pro testování. Jde o tohle… Vše, co víme, že existuje, lze kvantifikovat nebo měřit. CDC organizace tady přiznává, že nemá měřitelné množství viru covidu-19, který každý psychopatický autoritář používá k opodstatnění uzavření světové ekonomiky. Tady píšou, že je nedostupný. Tvrdí, že ho nemají. Nemohou prokázat jeho existenci.

Také používají slovo „izolát”, což znamená, že žádný izolovaný virus není dostupný. Také lze říct, že nikdo nemá izolovaný vzorek této věci, kvůli které máte nosit roušku, udržovat rozestupy, 50x denně si umývat dlaně rakovinotvornými chemikáliemi, kvůli které se zavádí karantény a kvůli které musíte stát v řadě do potravinové banky. Tvrdí tady, že nikdo neizoloval tento virus. Podle této logiky, nikdo neprokázal a ani nemůže prokázat, že vůbec existuje.

Položte si otázku… znáte někoho, kdo přišel o práci? Musel zavřít svůj podnik? Nemohl vidět svého blízkého, co umíral? Byl obviněn a odsouzen za blázna, kdo nedodržuje pravidla a nemá žádný soucit? Znáte rodiny, co jsou v ohrožení, protože jejich chlebodárci byli finančně zdevastováni jménem udržení lidí v bezpečí před něčím, co korporace CDC říká, že není ani měřitelné, dostupné nebo že vůbec existuje? Kolik lidí už zbankrotovalo a zbankrotuje? Kolik lidí přišlo a přijde o svůj domov?

Kolik lidí přišlo o vše? Kolik lidí spáchalo a spáchá sebevraždu? Kolik lidí je považováno za postradatelné? Kolik lidí nemohli jít na životně důležitou operaci kvůli covidu? Pokud to, co tady čteme v dokumentu od CDC, je pravdivé, desítky milionů životů byly naprosto zničeny. Svobody byly narušeny, bohatství bylo přesunuto a na obzoru číhá větší devastace způsobená narušením zásobovacích tras. Pokud tohle odhalení nestačí k tomu, aby šokovalo svět, CDC dále píše, že představují diagnostický PCR test k detekci viru, který ani nebyl izolován. Test hledá RNA, o kterém se předpokládá, že pochází z viru, jehož existence nebyla ani prokázaná. Korporace CDC a všechny ostatní světové zdravotnické agentury na základě tohoto testu počítají případy a úmrtí covidu. Vády zavedly lock-down a ničí ekonomiku vše na základě těch úmrtí a počtu případů.

Také plánují, že ta čísla použijí k opodstatnění zásahu do těla každého člověka na světě píchnutím „konečného řešení” Billa Gatese, světového spasitele. Ti, kteří po vás dnes chtějí, abyste nosili roušku, mohou být ti stejní, kteří po vás zítra budou chtít, abyste se nechali očkovat. Zde je háček… Mainstreamová média má stejný přístup k těmto informacím jako vy a já. Přesto o tom vůbec nemluví. Jen nadále mluví o falešných počtech případů.

Proč to tak je? Vše, co dnes vidíte v souvislosti s covidem, je přesvědčení. To, co jim říkají mainstreamová média, farmaceutický průmyslu a Bill Gates, je založené na něčem, co CDC přiznává, že nebylo izolováno a není dostupné. Přesto nadále testují něco, co přiznávají, že neexistuje. Vše jsou lži postavené na lžích.

Bohužel lež se po světě šíří rychleji než pravda. Pravda bude vždy velezradou v impériu lží. Propaganda, kterou neustále prosazují, je: „Máme 50 bilionů dolarů, které jsou někde uloženy v našich mnoha účtech. Jen nevíme, kde jsou.” Pokud nevíte, kde, tak nevíte, že ty peníze máte. Tím říkají, že „covid-19 je někde v materiálu, který máme, ale jen jsme ho z toho materiálu neodstranili, neizolovali ho, nevyčistili ho a neověřili ho a ani nevizualizovali. Ale víme, co to je. Identifikovali jsme ho a známe jeho strukturu!”

Ne, neznáte. To předpokládáte. A věda nejsou předpoklady. Skutečností je, že věda svoji chybu prokazuje mnohem častěji, než že by prokazovala svoji správnost. Nechte si to vstřebat a popřemýšlejte nad naší současnou situací, která na nás byla uvalena jménem převážně chybné vědy. Žádná věda není imunní vůči infekci politiky a korupci moci. Věda, která se používá k tomu, aby vás kontrolovala pod záminkou „udržení vás v bezpečí”, je věda, kterou stojí za to odmítnout. Sdílejte tohle video se všemi, které znáte a kdekoliv může. Uvidíme se v příštím cenzurovaném videu.

Originál dokumentu: ZDE

Zdroj: otevrisvoumysl.cz

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
15. října 2020

Treba si to asi prejsť celé od začiatku a pozrieť sa bližšie na Wuhanské udalosti ako to tam prebiehalo existujú stovky vídeí a záznamou keď ludia v číne padali z ničoho nič rovno s chôdze na zem, keď umierali v čakárňach a keď vynášlai z bytov na ulice pred svoje domy svojich mŕtvych zabalených do plácht, bola to všetko len inscenácia?

A čo prípady u nás a v čechách keď umierali na respiračný problém zdravotné sestry, čo tie záznamy čiernych plúc v nemocniciach. Prípad za všetky je Irán ktorý bol napadnutý výrusom hneď po Cíne a Taliansku a prvý pacienti a umierajúci sa vyskytli priamo vo vládnych a parlamentných postoch tohoto pre západ nepriatelského štátu.

Prečo nemá Vietnam ani Kuba výrazný problém, ale Venezuela rovnako ideologicky nepriateľ USA je v tom až po uši

https://aragonit11.blogspot.com/2020/09/takto-skvelo-vypada-clovek-otraveny.html


00
V2
Vaclav 2
16. října 2020

Co jako chceš na Wuhanských událostech? viděli jsme dva - tři záznamy a ne stovky...když v domech kde je půl tisícovky lidí někdo zemře, tak ho vystrčí tajně na ulici...no a jak jinak, všechno bylo nahráno na svět, existovaly scénáře na všechny případy, tady scénář "C" Jak víš, že ti vystrčení za domovní dveře a padlí na ulici měli tak silnou Coronu, že je okamžitě porazila? Znova se ptám... jak víš a oni věděli, že mají coronu? kde vzali testy? my máme po půl roce 3 typy testů na poznávání corony a žádný není spolehlivý...

teď se vyšetřují zpětně italské případy a víš co se zjišťuje? Asi ne. Pacienti s podezřením se dotovali v nemocnicích 10ti násobnými dávkami Chlordioxyny a k tomu 3 až 7 dalších antibiotik a pro jistotu ještě navrh kortikoidy... co k tomu dodat, primitivismus a ještě hrubé porušení lékařských předpisů, jinak zabíjení lidí...

samozřejmě jim to v Číně uniklo, ale na to byli připraveni, scénářů bylo asi 10. A výsledek? Zatím co my se slabým hospodářstvím rujnujeme všechy života schopné díly a devastujeme duši národa, tak Čína dobývá svět nepředstavitelnou rychlostí. A že spálili několik set lidí? Opravdu měli smrtící coronu? Odpovědět si musí každý sám...


00