NASA zaregistrovala UFO létající kolem Slunce, které bylo větší než Země
7. března 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 23497 1
Vývoj situace přichází týdny poté, co kamera na Mezinárodní vesmírné stanici zaregistrovala neznámý kuželovitý předmět, který létal směrem vzhůru. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

Pozorovatelská stanice NASA STEREO zaregistrovala to, o čem fanoušci konspiračních teorií říkají: „Gigantické UFO letí kolem Slunce“.

Samotná událost se stala 29. února, ale její záběry byly vysílány nedávno na kanále „Hidden Underbelly 2.0“, který se věnuje tajemným událostem a pozorováním.

Podle moderátora natáčela stereo kamera obrovský objekt po dobu čtyř vteřin, poté se vypnula a začala fungovat až poté, co UFO zmizelo.

„Velikánský objekt“ se zdá být větší než Merkur, Venuše a Země.

„Můžete říci, že tahle věc nevypadá jako naše vesmírná stanice. V žádném případě to nevypadá jako žádný satelit, který jsem viděl. Abych byl upřímný, když jsem poprvé viděl záběry, napadlo mě: Ezechielova kola! Je to velmi podobné - kruh s křížem v něm,“ prohlásil moderátor.

NASA dosud nevydala odpověď na danou záležitost.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
7. března 2020

No neviem odkiaľ sú presne tie zábery ak z medzinárodnej kozmickej stanice prečo je tam tá terra

a potom to by musela byť giga mega civilizácia ktorá by mala nejakú loď niekoľkonásobne väčšiu ako je naša planéta skôr mi to príde ako nejaké ďalšie fake prinajlepšom holohram alebo nejaký iný jav, ten objekt sa zdá byť čiastočne priehladný a tep povrchu slnka cez to presvitá ako keby to bolo čiasročne priehladné skrátka môže to byť zámerne vyrobené fake, ale i niečo iné, ale pochybujem že sa v našej Slnečnej sústave skrýva nejaká giga mega civilizácia

https://aragonit11.blogspot.com/2020/01/sprava-o-skupiny-aragonit-v-2019-eduard.html


00