Tají něco veřejnosti? Národní sluneční observatoř u Roswellu byla záhadně uzavřena. FBI evakuuje personál
12. září 2018 Redakce AC24 Ze světa 18258 8
Národní sluneční observatoř v americkém Novém Mexiku byla minulý čtvrtek za záhadných okolnostní uzavřena. Úřady, aniž by vysvětlily příčinu, provádějí evakuaci, na místě je i FBI.

O podivném dění kolem Národní sluneční observatoře v oblasti Sunspot ve státě Nové Mexiko informovala televize ABC-7. Té se podařilo spojit s Shari Lifsonovou ze společnosti AURA, která spolu se Státní univerzitou Nového Mexika řídí observatoř. Ta pouze potvrdila, že se z bezpečnostních důvodů observatoř evakuuje.

„Asociace univerzit pro astronomický výzkum, která spravuje tento objekt, se teď zabývá otázkou bezpečnosti. Rozhodli jsme se, že preventivně objekt evakuujeme. Bylo to naše rozhodnutí evakuovat objekt," uvedla Lifsonová.

Místní policie potvrdila, že provádí evakuaci. Na místě jsou i agenti FBI. Podrobnosti však neví ani policie. „FBI nám odmítá říct, co se děje. Máme tam své lidi (na Sunspot), kteří tam budou, dokud trvá evakuace. Nikdo nám neřekl, proč evakuace probíhá," cituje šerifa Benny House portál Alamogordo Daily News.

„Je tam FBI. Nikdo nám neřekne proč. Nicméně tak rychlá akce FBI a za tak utajených podmínek znamená, že se tam děje hodně věcí. Krouží tam vrtulník Black Hawk, kolem antén je skupina lidí a dělníci jsou na věži. Nikdo nám však nic neříká," uvedl šerif.

Observatoř se nachází pouze 200 km od Roswellu, kde byl v roce 1947 zadokumentován nejslavnější případ pozorování UFO, a 140 km od raketové střelnice White Sands Missile Range.

Spolu s tím podle některých novinářů může být záhada spojena se vznikem koronální díry na Slunci, která předznamenává blížící se geomagnetickou bouři. Národní úřad pro oceán a atmosféru 11. září varoval, že se k Zemi blíží sluneční vítr, který způsobí geomagnetickou bouři o stupni G2, přičemž stupeň G5 se považuje za bouři s největší intenzitou. Tyto bouře mohou způsobit problémy s fungováním elektronických přístrojů.

Nicméně varování přišlo toto úterý, zatímco observatoř byla uzavřena již minulý čtvrtek.

Zdroj: alamogordonews.com

 
 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Satan Atan Henoch
12. září 2018

Tak to tady máte, Já jsem vám říkal hned, že vám ty umělý koule, co jednak šmírujou Mne a jednak šmírujou lidi na Zemi sestřelím. Dobře mířeným úderem se poroučí vaše pýcha k zemi. Nechám si jen dva objekty, ostatní si chytejte v atmosféře, hlupáci. Jenom se omlouvám těm lidem na Pardubicku, prolítl jim kousek střechou. No aspoň si můžete zdokumentovat, z které družice to je. Nehodlám vám ustupovat. Vy budete ustupovat Mně. Další pokyny vám sdělím, až bude vidět Saturn víc. 

 

Henoch

https://soho.nascom.nasa.gov/data/LATEST/current_c3.gif


36
PA
Piovarči Aragonit
13. září 2018

Henochu oni to tam evakuujú preto že tam našli Ruský Novičok

http://aragonit11.blogspot.com/2018/08/pieskova-sonda-bude-jaskynou-akcie-12-15.html


50
Satan Atan Henoch
13. září 2018

Ahoj Pio,

 

Ta observatoř, která byla vyklizena, informovala veřejnost pravdivě o tom, co vidí a co naměřili. Všichni tedy museli pryč a tohle je důvod. Veřejnost se nesměla dozvědět o tom, že ekliptika se zhoupla tak, jak jsem vám to říkal. Protože astronomové mají přísný zákaz novinky sdělit, tak se nic nedozvíte od nich, ale pouze od těch, kteří nejsou ve státních systémech. Amatérští astronomové ale jsou pronásledováni taktéž. Hvězdy nad vámi zaujaly jiná postavení, to, co jste viděli ještě loni, nyní nevidíte. Lidé ve městech kvůli přesvětlení si vlastně ničeho nevšimli. Teď se to ale změní. Sledujte oblohu a proměřujte úhly, vy kteří víte, co myslím, se dovtípíte, na co se máte zaměřit. Ostatní stejně neuvěří dokud se nerosvítí Jupiter naplno. 

 

Henoch


33
JN
Jiří Novák
13. září 2018
V podstatě jen strašící věty bez obsahu. Ani jedna podložená informace, jen spekulace a dojmy pisálků. Vítejte v Hromu a AHA.
30
PA
Piovarči Aragonit
13. září 2018

Samozrejme robím si srandu:-)

Jeto zaujímavé prečo sa to deje.

So Slnečnou búrkou to asi nebude mať nič spoločné. Observatórium uzatvorili ešte pred varovaním o tejtu prichádzajúcej udalosti.

Neodohral sa tam nejaký zločin či pokus o zločin a nebezpečie pretrvávalo tak to evakuovali?


30
Satan Atan Henoch
13. září 2018

Nejde o Sluneční bouřku, Pio. Na sundání družic není potřeba. Jde o změny, o kterých jsem vás informoval. Oni změřili, jaké jsou změny náklonu osy Země. Spočítali, že je to výrazný posun o 20° k rovníku. Proto začali pochybovat o globálním oteplení, ale začali mluvit o posunu pólů. Pak ně vtrhli tajní. 

 

Henoch


22
PA
Piovarči Aragonit
14. září 2018

Fokt tu dal odkaz dal som si to preložiť do prekladača vraj sa uzatvárajú aj iné slnečné observatória preto že cez ne boli pozorované nejaké údajné útvary. UFO

Vraj aj hvezdáreň v Žiline:-)))) To sú mi teda koniny:-)  

Gina napísal na jej Facebook: September 11, 2018 8:02AM Salem, Indiana. "To je to, čo sa prejavilo v mojom fotoaparáte potom, čo som sa obraz slnka vo východnej oblohe ráno. iphone 8 s kamerou adaptér objektívu."  

"Zelená kruhové dvere-ako objekt je v centre vortex/červ diera a had had v pravom hornom rohu nad to, kruhový disk. Som si istý, že to má symbolický význam s hadom a disk - obrázky a videá sú na mojej časovej osi " Gina povedal. Okrem toho, v dvoch videí, tu a tu Gina hovorí o masívne UFO disky a flotila menšie Ufo.  

Ak objektov v obraze nie sú objektív svetlice alebo objekty odrážajúce v objektíve fotoaparátu, ale masívne matka lode a flotilu menšie Ufo, pozri obrázky vyššie, potom to môže byť dôvod, pre náhle vypnutie 7 slnečné observatóriá?

 

Tie fotky nevypadajú presvedčivo skôr pôjde o nejaké odlesky v optike. Fotografovia to poznajú

 


20
VW
Vaclav Fokt
13. září 2018
Těch observatoří bylo uzavřeno více a další se závírají: https://ufosightingshotspot.blogspot.com/2018/09/6-more-solar-observatories-closed-and.html
10