Náhoda? Bill Gates „předpověděl“ čínský koronavirus, ve které má zemřít 33 milionů lidí za 6 měsíců
25. ledna 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 221512 19
Bill Gates předpovídal zhruba před rokem čínský koronavírus se simulací, podle níž za prvních šest měsíců může zemřít 33 miliónů lidí. (Foto: Twitter)

 

 
 
 

Miliardář Bill Gates varoval, že již v příštím desetiletí lidstvo možná bude muset čelit nové smrtelné nemoci, která se rychle rozšíří po celé planetě. Tvrdil, že dokáže zabít až 30 milionů lidí během šesti měsíců, dle Business Insider.

S růstem světové populace vznikají i nové patogeny. Nestátní aktéři získávají schopnost vytvářet umělé choroby, které budou moci používat jako zbraně, a díky globalizaci se nákaza bude šířit po planetě jako lavina. 

Pandemie, která by svým rozsahem byla srovnatelná se španělskou chřipkou v letech 1918 až 1920, by podle něj mohla vypuknout již v příštím desetiletí.

Španělská chřipka tehdy zabila kolem 50 milionů lidí. Dnes by podobná nemoc mohla již během šesti měsíců usmrtit až 30 milionů osob. Ve svých závěrech se Gates odvolává na simulaci, kterou provedl Ústav pro modelování nemocí.

„Svět se musí připravovat na pandemii stejně vážně jako na válku," vyzval Gates.

Časosběrné video vysvětluje, jak by se potenciální ohnisko v Číně mohlo rychle rozšířit po celé planetě a nakonec zabít 33 milionů lidí. Zajímavé, že?

Zdroj: thesun.co.uk

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PP
paja paja
25. ledna 2020
Bill se vyzná. Je to přední odborník na snižování stavu lidské populace. S dlouholetou praxí.
40
EP
Eduard Piovarči
25. ledna 2020

Oni majú skutočne v pláne populáciu ponížiť a takáto cesta by im najviac vyhovovala nie je vylúčené že na to využili obchodnú vojnu

https://aragonit11.blogspot.com/2020/01/novorocny-vylet-na-dedov-vrch-v-turskej.html


20
S࿘
s0lari ࿘☯࿗
26. ledna 2020

Ani by som sa nedivil keby za výrobou tohoto viru bola Bill Gates Foundation.

 


10
RR
radim rulik
27. ledna 2020
jsou, na koronavirus mají i patent
00
VM
Vladimír Molík
5. února 2020
Když nebudeš žrát živý netopýry pane radime, tak snížíš rychlost rozšiřování nákazy. - To je lék na ten ,,patent". A nos respirátor, když lovíš ty pejry pro kšeft do Číny! 
00
EP
Eduard Piovarči
26. ledna 2020

Dnes je možné naozaj všetko Solari

Je to desive podľa oficiálnych správ zatial zomrelo v Číne na koronavírus 57 ľudí, ale bude to zrejme viac

Predovšetkým to kosí ľudí nad 60

Koronavírus sa dostane do tela aj cez oči očné sliznice

Vydrží mimo hostitela aj pár hodín

jeho nákazlivosť je 14:1

Pri chrípke je to 2:1

jeden nakazí dvoch pri koronavíruse jeden nakazí 14 ľudí

Inkubačná doba je takmer 2 týždne

Ale celkom isto to bude oveľa viac. Na diskusiách je akýsi podivný klud. Je k tejto téme málo príspevkou.

 

Sýrskej Arabskej Armády (DSP) pokračovala v predstihu v outskirt mesta Ma'arat al-Nu'man. DSP jednotky oslobodili mesto Ma'ar Shoreen z al-Kajdy prepojených Seno'at Tahrir al-Sham (HTS) a ich spojenci.

Armáda vojakov zaútočila na mesto pod kryt intenzívne Sýrii a ruskej nálety. Radikáli neukázalo žiadne vážny odpor.

Pro-vládne zdroje uviedli, že dohody o stabilizácii a pridružení rozšírené ďalej, zachytenie neďalekej Alza'lanah a blokovanie M5 diaľnici. Strategické diaľnice, ktorá prechádza Ma'arat al-Nu'man, odkazy Sýrskej kapitálu, Damask, s severné mesto Aleppo.

Sýrska Armáda sa Uvoľňuje Iného Mesta v Blízkosti Ma'arat al-Nu'man, Údajne Bloky M5 Diaľnici

V Sýrii armáda pekne postúpila a blokuje už dialnicu M5

 


00
EP
Eduard Piovarči
27. ledna 2020

Vědci úmyslně vytvořili virus, který může zničit celé lidstvo

V americké laboratoři vznikl virus, který zcela obchází lidský imunitní systém.

Smrtící virus

Nově vyrobený virus je výsledkem práce profesora Jošihira Kawaoky z University of Wisconsin-Madison. Ten zde vytvořil virus založený na kmeni H1N1 – ale je v mnohém „vylepšený“.

Bizarní je, že virus vznikl v laboratoři s velmi nízkým bio-zabezpečením. Má pouze úroveň dva, na škále 1–4, kde čtyřka je nejvíc… Samotný H1N1 už moc škodlivý není, lidé si za léta jeho existence vybudovali dostatek protilátek. Jenže Kawaokův virus celý náš imunitní systém dokáže obejít.

To znamená jediné: protilátky v našem těle by vůbec netušily, jak mají na virus reagovat, a lidská populace by byla proti němu úplně bezbranná. Původním účelem Kawaokova výzkumu bylo prozkoumat, jak vypadal virus N1H1 v době předtím, než před pěti lety vypukla jeho epidemie. A současně dokonale prozkoumat jeho genetickou strukturu i to, jak virus reaguje na různé vakcíny. Tak by se mohly snadněji připravit nové a účinnější vakcíny…

Vědci z Kawaokova výzkumu doufají, že jejich práce by mohla odhalit rizika, která pro lidstvo představují viry a jejich mutace. Je paradoxem, že právě tento výzkum by mohl sám obrovské riziko představovat… Více informací o tomto rizikovém výzkumu najdete TADY.

https://zoommagazin.iprima.cz/historie/vedci-umyslne-vytvorili-virus-ktery-muze-znicit-cele-lidstvo

https://aragonit11.blogspot.com/2019/12/voda-den-pred-silvestrom-mala-3-stupne.html


00
TL
tivukiz larjem
27. ledna 2020

NJMCDirect is an online portal where you need to pay the fines. It takes only a few minutes of time to pay for the ticket. This is the easy way to pay the fine compared to paying the fine manually in the court.

njmcdirect    | www.njmcdirect.com


00
EP
Eduard Piovarči
27. ledna 2020

Postup sýrskej armády v Idlíbe je excelentný

 

 


00
EP
Eduard Piovarči
27. ledna 2020

Táto pozemná operácia je naozaj rýchla

 

 

Jednotky Sýrskej Armády sú obopínajúce militantné hrádok Maarat al-Numan v provincii Idlib. VIAC TU

Sýrska Armáda Sa Pripravuje Na Záverečné Push Oslobodiť Maarat al-Numan (Aktualizácia Máp)

 

Sýrskej Armády a jej spojencov sa pripravujú na záverečné push oslobodiť mesto Maarat al-Numan. V priebehu posledných dní, vládne sily majú vznikať veľký počet obcí z Hayat Tahrir al-Sham (predtým Sýrskej vetva al-Kájda) a jeho turecký-cúval spojencov. Teraz, kľúč militantné hrádok, Maarat al-Numan, je už odrezaní od militantov deplyoed okolo Saraqib. V blízkej budúcnosti pravdepodobne bude izolovaný ešte ďalej. Po tomto, Sýrska Armáda začne sa zaútočiť na city.

Armáda zrejme prekvapila aj militantou, budú sa musieť sťahovať od dialnice M5 do hôr a k Tureckej hranici

https://aragonit11.blogspot.com/2020/01/novorocny-vylet-na-dedov-vrch-v-turskej.html

 

 


00
EP
Eduard Piovarči
27. ledna 2020

Chazarská mafie využívá strach z viru jako zoufalý pokus udržet kontrolu nad svými dvěma sty „národními státy“

od tereza

rubrika: Benjamin Fulford

27.1.2020

9

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 27.1.2020

Chazarská lůza bojuje o své přežití a podněcuje strach z pandemie v zoufalém pokusu udržet svou kontrolní síť nad lidstvem. To se děje i proto, že nemohou dodržet lhůtu pro úhradu plateb (dočasně prodlouženou do února) ze strany korporace United States of America Inc. Jedním z cílů vyjednávání je totiž obnova suverenitu lidu a Republiky Spojených států amerických (The Republic of the United States of America). Tato obnova povede mimo jiné k odhalení tajného vesmírného programu.

Budeme o tom mluvit níže, ale nejdřív se podívejme na trik cabaly ohledně jejího přežití. I když většina našich čtenářů si je pravděpodobně již vědoma té hry, musíme konstatovat, že je velmi nepravděpodobné, že by vypuknutí pandemie „Coronaviru“ v Číně bylo přirozeným jevem. Existuje mnoho známek, že tato pandemie byla plánována předem ve snaze vydírat Čínu a získat peníze pro Korporaci USA Inc.

Zaprvé, došlo k systematickému útoku na všechny webové stránky, které poskytují zprávy potlačené korporátními propagandistickými médii. Například web Natural News, který má dlouhou historii odhalování skandálů souvisejících s vakcínami, byl odstaven. Web žurnalisty na volné noze, Jim Stonea, byl také pod náporem. Jiní novináři jsou obviněni z falešných trestných činů.

Tento web (benjaminfulford.net, pozn. př.) se také dostal pod těžký útok. Náš bývalý webmaster byl náhle jako smyslů zbavený a projevil známky těžké otravy PCP (Pentachlorofenol – vysoce nebezpečný pesticid, pozn. př.). Nyní „spáchal sebevraždu.“ Poté jsme byli odstřiženi od naši vlastní webové stránky, dokud ji bílé klobouky v NSA nepomohly obnovit. Jsme také pod vážným finančním útokem.

Tyto útoky přišly těsně předtím, než se objevila pandemie coronaviru, a v korporátních médiích začali vyvolávat strach a sytit jím společnost. Kromě vydírání se toto jeví také jako pokus o opětovné vyvolávání strachu a nenávisti jako ovládajících prvků veřejného mínění.

Vypadá to, že měli zkoušku 18. října 2019, kdy se v USA konalo obrovské cvičení simulující pandemii a ekonomický kolaps. Sponzory této akce byly Světové ekonomické fórum (Davos), Nadace Billa a Melindy Gates, a Bloomberg School of Public Health na John Hopkins University. Jinými slovy Centrum Cabaly. Poté, co se Světové ekonomické fórum konalo každoročně v Davosu ve dnech 21. – 24. Ledna 2020, vypukla skutečná pandemie a byla ji dána pořádná publicita (mnoho médií na to samozřejmě skočilo, jde přece o senzaci, co zvyšuje čtenost, pozn. př.).

Toto spiknutí se však vmete cabale do tváře, protože alternativní zpravodajské weby, jako Prepare for Change, uvádějí některé obrovské důkazy, které ukazují, že vláda Korporace USA od té doby vyrábí a šíří biologické zbraně. George Bush Jr. ukradl volby v roce 2000. Pamatujte, že to jsou lidi, kteří říkali, že specifické biologické zbraně pro různá etnika budou „užitečným politickým nástrojem.“

https://tadesco.org/chazarska-mafie-vyuziva-strach-z-viru-jako-zoufaly-pokus-udrzet-kontrolu-nad-svymi-dvema-sty-narodnimi-staty/

https://aragonit11.blogspot.com/2020/01/a-jar-zautocila.html


00
DM
dorcas melda
11. února 2020

In an era where Biology Writing Services are thriving, it has become increasingly difficult for students to identify with a reliable company that offers Online Biology Writing Services and Biology Essay Writing Services.


00
JM
joan melda melda
17. února 2020

When students seek our Psychology Research Paper Writing Services from us, they are assured to receive the best Online Psychology Writing Services that meets all their writing needs and Legitimate Psychology Research Writing Help one that has been written following all the instructions. 


00
II
igrice igre
27. března 2020
00
II
igrice igre
27. března 2020
00
JD
jdjsvvad dsfffdf
19. května 2020
I wonder how he predicted that; assignment expert
00
PP
paja paja
25. ledna 2020
Bill se vyzná. Je to přední odborník na snižování stavu lidské populace. S dlouholetou praxí.
+ 4