Na internetu se objevil tweet starosty Řeporyjí Pavla Novotného, kde podporuje nacisty a vojska SS
2. prosince 2019 Redakce AC24 Z domova 12170 5
Na síti se objevil print screen tweetu starosty Řeporyjí Pavla Novotného, ve kterém podporuje nacisty. Dále v něm tvrdí, že němečtí nacisté za druhé světové války „bránili Evropu a civilizaci před ožralými mužiky“. Tweet byl následně smazán. (Foto: Facebook)

 

 
 
 
 

„Ty koště. Mně vůbec nevadí, že gen. Vlasov nosil SS uniformu. Dnes již všichni víme, že WWII (druhou světovou válku – red.) rozpoutali ruský šmejdi a Němci bránili Evropu a civilizaci před ožralýma mužikama ze zemljanek. Doba byla taková, tak nosil SS uniformu… Každej, kdo bojuje proti ruským švábům, je hrdina,“ stálo v tweetu starosty Řeporyjí Pavla Novotného (ODS), který byl později smazán.

Tweet Pavla Novotného s podporou nacistů

„Viděl jsem to v noci na Novotného TW (Twitteru – red.), ale když jsem se teď znovu díval, tak jsem to nenašel, jen jako vložený print screen, jako obrázek od někoho jiného,“ sdělil pro Sputnik uživatel Twitteru, který si nepřál být jmenován.

Print screen tweetu Pavla Novotného na svých sociálních sítích publikoval i bývalý místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a bývalý člen Rady Českého telekomunikačního úřadu Petr Štěpánek. Ten k tomu přidal komentář, že současná ODS pod vedením Petra Fialy „hnědne“.

V diskuzi pod příspěvkem mediálního experta se rozběhla polemika o pravosti slov řeporyjského starosty Pavla Novotného. Mediální expert Štěpánek na tyto spory reagoval a zveřejnil print screen diskuze, ve které další očití svědkové potvrzují pravost tweetu Novotného.

„Není to fake. On to jenom smazal," napsal uživatel Petr Paulczyňski.

„Není to fake... Já jsem to viděl... Stačí srovnat s "úrovní" mnoha jeho jiných tweetů," zdůraznil uživatel Vít Blaha.

Důkaz o pravosti tweetu Pavla Novotného

Zdroj: snews.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
2. prosince 2019

Toho chlapa museli pustiť s cvokárne. Čo to tu stále trepe o ruských mužícich

Dále v něm tvrdí, že němečtí nacisté za druhé světové války „bránili Evropu a civilizaci před ožralými mužiky“.

Mne sa zdá že práve tento človek je poriadny ožrala....

A vraj Rusko začalo vojnu

https://aragonit11.blogspot.com/2018/06/edela-28.html


00
glossy diamond
3. prosince 2019
Tak - kdo z politiků bude mít koule a podá na toho otylého nácka žalobu? Kdo z vedení ODS najde odvahu a pořádně mu v těch sračkách vymáchá tlamu jak malýmu kotěti? Nebo už ODS definitivně nastoupila cestu ve stopách Himmlerových a Heydrichových a její ústřední komunisticko nacistický výbor se oslovuje "soukmenovče" a trénuje ukazování, jak vysoko vyskočí jejich pes? Potom bych žádal různé ty výzkumníky veřejného mínění a podobné oblbovače národa, aby modrou barvu dosud vyhrazenou pro ODS nahradily nějakým pěkným odstínem hnědé a aby Moravec v ČT napříště oslovoval v debatách Fialu "majn fýrer".
00
VM
Vladimír Molík
3. prosince 2019
Glossy diamonde, Pavel Novotný za to nemůže. Přirození by si měl nechat amputovat jeho otec - bavič Petr Novotný za to, ze ho zplodil v jeho výchově. Hitler už tady jeden byl... 
00
V2
Vaclav 2
3. prosince 2019
hnusnej ožralej sprosťák...Řeporyje...vzpamatujte se! 
10