Muž v pražském metru útočil na cestující nožem, zadržela ho policie
6. listopadu 2019 Redakce AC24 Z domova neprehlednete videa 7590 0
Minulý čtvrtek došlo k incidentu, kdy 37letý muž hrozil lidem v pražském metru nožem a požadoval od nich peníze. Podezřelý byl zachycen bezpečnostními kamerami. Policie jej dopadla a nyní prosí, aby se ozvali další svědci. Informuje o tom server Novinky.cz. (Foto: Facebook)
 

 
Loading...

Několik lidí se ozvalo minulý týden ve čtvrtek na tísňovou linku policie kolem 15. hodiny. Podle jejich výpovědí se měl ve stanici Hloubětín pohybovat muž s nožem.

„Podle popisu jednoho z oznamovatelů měl na sobě bílou mikinu, mluvil s ruským přízvukem a jel metrem na Palmovku,“ oznámila mluvčí policie Violeta Siřišťová.

Policisté zveřejnili na Facebooku záznam z řádění útočníka.

Jak policisté uvedli, na základě kamerového systému podezřelého muže dopadli. Mělo by se jednat o 37letého cizince. Po jednom ze svědků chtěl útočník cigarety a peníze. Poškozený muž mu však sdělil, že mu nic nedá a z metra vyběhl ven, kde poté zavolal na linku 158, sdělila mluvčí.

Podle záznamů se měl útočník pokusit napadnout i staršího muže s berlí, poté muže v černé bundě a jiného muže s dítětem. Muži za trestný čin loupeže hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

​„Vzhledem k těmto skutečnostem žádáme očité svědky a další poškozené, kteří v inkriminovanou dobu cestovali metrem a potkali muže na záběrech, aby se ozvali na linku 158,“ sdělila na závěr mluvčí.

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor