Muslimská svatba: Nevěsta dostala facku od ženicha hned na začátku, aby nezapomínala, kdo je její pánem
12. září 2018 Redakce AC24 Ze světa 680957 22
Internetom a sociálnymi sieťami koluje video z moslimskej svadby, kde ženích, aby ukázal, kto je tu šéf, dáva facku svojej maloletej neveste. Video sa stalo ihneď virálnym s negatívnymi reakciami.
 
 
loading...

Dychberúci zvyk na moslimskej svadbe vedie ženícha, aby nevestu, v tomto prípade nevestu, ktorá vyzerá byť výrazne mladšia ako on, „obdaroval“ fackou, ktorá má naznačovať, kto je tu pánom už od prvého dňa ich budúceho spoločného života.

Na videu je vidieť, ako sa matka nevesty po facke usmieva a okolostojaci hostia s radosťou tlieskajú. Pohľad dievčaťa však po facke nie je až taký nadšený ako tváre ostatných.

Všetky feministické hnutia a hnutia volajúce po tolerancii by sa mali predbiehať v tom, kto ako prvý zvolá protest proti takémuto zaobchádzaniu s mladým dievčaťom, ktoré bolo možno i donútené za staršieho muža sa vydať.

Zdroj: hs.sk
 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Satan Atan Henoch
12. září 2018

Zvyk je přesně podle koránu a pitomostí v bibli, kde stojí, že mužena je z Adamova žebra, proto ta podřízenost. To je ekumenický překlad a navíc Adam i Eva znamená něco jiného než obraz Boží. Dalo by se říci, že je to odraz Boží, nikoliv obraz. Obrazem Božím je míněno dítě mezi Mužem a Ženou. Odraz boží je na videu. Kdo si dokážete energeticky odvodit, co znamenají jednotlivá písmena latinky, musíte poznat, že energeticky nemůže být Adam mužem, prvním mužem narozeným na Zemi, byl jedině a pouze Noe, Já jsem se narodil mimo hmotu.

 

Henoch


44
PE
Phone Eazy
13. září 2018
No ty si zjevně mimo realitu ...
30
Satan Atan Henoch
13. září 2018

Jakou realitu Foune vidíš v tom, že muž si bere ženu a přede všemi ji za potlesku příbuzných bezdůvodně jednu vrazí ? Toto není lidské chování, ale akt nadřazenosti. To patří na úroveň klonů, čili robotů z biogenních prvků. Ti tady byli dříve než lidé, proto potopa světa. Použili ale zase lidský genom a namnožili se. Ten jejich bůh je něco jako ústřední počítač, který ovlivňuje jejich cns, čili centrální nervovou soustavu. Dá se přirovnat k mravenčí královně, která ovlivňuje všechny mravence v mraveništi. To, co nyní zkouší, je čipování lidí, protže čipy u psů se osvědčily.  Všechny jejich fígle jsme již prožili na vlastní kůži. To, co na začátku bylo před potopou, bylo právě tohle. Nechtějte, aby se to opakovalo, protože pak budete biogenními roboty rovněž, ale s vlastní Duší, kterou oni jako klony nemají, protože genom není vlastně nic jiného, než informace o vzhledu těla. Na počátku vznikaly zrůdy právě proto, že klony souložily se vším možným i nemožným. Lidmi opravdu nebyly, stejně jako nejsou lidmi zvířata. To, že mají genom lidský, neznamená, že se chovají jako lidé. Uvědomte si jednu věc. To, co vidíte, není to, co si myslíte, že to je. Energie člověka a jeho klonu je diametrálně odlišná. 

 

Henoch


33
MK
Milan Klusák
13. září 2018
andílku Henochu, ty porád se svou Bibli, ty ani nevíš že má dvě části. Kterou asi myslíš?  Tu starou? Nebo tu novou, která píše o Ježíšovi? Páč jenom Nový Zákon je směrodatný pro KŘESŤANY, ten Starý zákon je platný pro ŽIDY . ale ty andílku to furt ještě nechápeš, trdlo jedno. Stavím se, že máš záznam v PL Bohnicích.
32
Satan Atan Henoch
13. září 2018

Klusáku, 

 

pokud bys mohl číst opravdu to, co je nazváno Biblí, pak bys četl Svitky od Mrtvého moře. Již jsem vám o nich říkal a nedělej, že o tom nevíš, že jenom zde byla Pravda, pečlivě ukrytá tak, aby ji znali jenom zasvěcenci, ty bejvalej politiku.

 

Henoch


22
Jarin G.
12. září 2018

Hodně odvážná slova, cituji: ..a pitomostí v bibli, kde...

K tématu muslimové:                                                                            tohle video jsem už zavěsil včera, tak něco jiného k muslimům a jiné havěti:

a noví němečtí skauti, lovící "Bobříka odvahy"!

 

No a na zlepšení nálady takové fajnové video!

Že by budoucí hymna?

Bílá ... bílá ... bííííláááááááá :)

komu by se nelíbila,

bílá vrána, bílá noc,

bílé není nikdy moc!!!

...............

kliknout na obr.!

 


42
SI
Scipio Invictus
12. září 2018
No, nepředpokládal jsem, že se s Henochem na něčem shodnu a ejhle, je to tady. Jak v Bibli, tak v Koránu jsou místy skutečně děsivé pitomosti, a to jak ve Starém tak Novém zákoně. A tvářit se, že to tak není je prostě normální politická korektnost, která nám všem jde na nervy.
20
Jarin G.
12. září 2018

Zdravím a to nejen Scipia!   

Máš naprostou pravdu Scipie!  Už jsem to i trochu korigoval. Viděl jsem příliš "rudě" a nechal rozum někde za dveřmi!!

   Vždyť já ani Bibli celou nečetl, jen sem tam nějaké citace. Jsem vychovaný jako materialista, který ale někdy zapochybuje. Nechal jsem se příliš unést, vytočit tím výpotkem Satana. Mně už jde na nervy ten magor, co to tu zahnojuje čím dál větším počtem příspěvků. Kam se podíváš, tam je přehonochováno. Kupodivu mu i rostou kladné laiky a ubývají ty záporné. Toho já se už účastnit nemíním!

    Je čas udělat si od AC24 oraz!  Já chci mít večer pohodu, klídek.. I když jsem se ho snažil ignorovat, nešlo to. V téměř každé diskuzi je jako 1. jeho příspěvek. Už se doma bojím otevřít konzervu, aby na mě nevyskočil!

      Na jak dlouho zmizím? Na pár dní, týden, měsíc....? Netuším. Ale pokud to tu bude ovládat ten šílenec, tak já se toho účastnit nebudu! Zmizelo tu už hafo diskutérů a to i těch "poinovačních".  Chápu je! Jeden čas po reorganizaci, tedy už v úpadku AC24, jsem si udělal takovou statistiku. Během týdne tu bylo cca 60 různých diskutérů! Kolik je jich tu za týden teď? 15 nebo ještě míň?

      Tak zatím všichni, až na toho jednoho", AHOJ!!!

 

 

 


20
Dědouch11 *
12. září 2018

Koukám, že ti bublají čivy. laugh

Jardo, dá se to v pohodě rolovat. Já už toho dementa ani nevnímám. Prostě taková reklama na blbost, kterou uB nevidí.


20
SB
Stanislav B.
13. září 2018
Ahoj všichni. Jarine,neodcházej, Ty a další které nejmenuji, jste poslední zářné světlo tohoto webu. Jsme staří mazáci,co čtou ac už mnooooho let a byla by škoda,abys odešel kvůli tomu individuu,který je tak mimo,že nám sem stále píše ačkoliv je NÁM VŠEM pro smích, viď Henošku ;) ? To,že se mu množí + je logické, má účet jako Henoch, pak jako Vít,pak jako Otec Petros, pak jako Štimová, to se to pak lajkuje... Já mu nikdy nedal jediný hlas,ani kladný ani záporný. ALe nenech se vytáčet kvůli jeho blbosti, přesně jak píše Děda - rolling ;)  Nebo to vem jako já - ta sranda! až to není možný, vem ho jako studijní příklad LIDSKÉ blbosti, resp. extrémní příklad naprostého debilismu a je to... :-D  Uznávám,občas se to fakt číst nedá,ale jinak je to docela sranda,aspoň u mne,myšleno v mé hlavě.. No nic, jsem rád,že sem chodí alespoň někdo normální...(zatím,a snad to vydrží a neodejdeš Ty a dalši)..tak by byla škoda kdybys šel pryč..
41
Satan Atan Henoch
13. září 2018

Stanislave, 

 

to, že nerozumíš tomu, co říkáme, neznamená, že to není pro srandu králíkům, jako jsi ty. Sám musíš uznat, že Planeta jako celek čelí těm blbům s bouchačkama všeho druhu. Než se tady objevil první život alespoň ve formě prvních buněk, uplynulo mnoho let. Nyní by ti jistí mohli zničit všechno živé jenom proto, protože si špatně, jako klony vždy, vyhodnotili situaci ve Vesmíru. Život se dá plnohodnotně žít jedině v těle, ne v Duši. Ti, co to dotáhli až na možnost mít tělo na jakékoli planetě, těch je jenom pár. Ostatní by vlastně čekali na možnost vrátit se na planetu do narozeného dítěte. Jenomže pokud by život na planetě zmizel, což vám neustále hrozí, nemohli byste se do svých těl znovu narodit. Pak byste nežili. Duše čeká vždy na to, aby se mohla vrátit do života a pracuje na tom. Pokud ale je zničena planeta, která byla živá, její opětné oživení až na úroveň člověka trvá nesmírně dlouhou dobu.

 

Henoch


24
SB
Stanislav B.
13. září 2018
Henochu,Víte, Věrko a všichni ostatní v té hlavě, mám pro Tebe skvělou odpověď...podívej,já vyučuju hudbu,moje práce je skvělá protože rozvíjím cítění,emoce a psychiku dětí,taktéž občas diskutujeme nad světem a já to říkám na rovinu, jak si myslím že to je,takže oni pak mají možnost získat ty samé informace a vidět to v dalších souvislostech než jen v těch které diktuje big brother za oceánem...Tož to jen na úvod.Co děláš Ty? mačkáš knoflík na pásu a honíš si ego na AC24?Čímž nesnižuji práci lidí,kteří dělají ve fabrikách,je to potřebná práce a nějak si musejí vydělat..Tím snižuji pouze Tebe,abychom si rozumněli.. Ale hlavně, jsem chtěl říci toto- pro srandu králíkům přijdu jenom Tobě,tudíž,kamaráde, jsi králík,zajíc,mlíčňák,zkrátka - vůbec nejsi mimoň ze slunce,jak věříš v té své vygumované palici.. A že říkáš,že nerozumím tomu co tvrdíš? Zase mne hodnotíš,a zase špatně.Já tomu totiž rozumím,neb to vidím jasně,chápeš-li. ;-) Zcela jasně, 6 bytostí na pravém rameni a sosaj a sosaj a sosaj...a Ty pak píšeš a píšeš a píšeš...a oni se těší,až se zase nasosaj...No, jen tak dál,šťávy máš ještě dost ;)  
30
Dědouch11 *
13. září 2018
Naprosto tě chápu, Stanislave, ale zbytečně plýtváš slovy, časem a energií. Stačila dvě slova. Trapný kašpar.
20
Pepa2 . Zdepa2
13. září 2018

Magore Hovnochu!

Že ses ani nepochlubil, že máš prsty i v 9.11. ?!

Při dnešním čtení alternativnách webů, jsi tě našel na fotce, čili jsi byl přichycen při činu. No ale moc krásný zrovna nejsi, tedy z pozemského měřítka:

 


20
Pepa2 . Zdepa2
13. září 2018

to Jarin G.

Jarine, přehodnoť to! Přece to tady nenecháme Magorovi a jeho partě!

Já měl podobné myšlenky. Chápu tě.  Ty tady za koment nahoře dostaneš skóre +1/-1 a magor za svou šílenost +4/-2 (10:30)! A za blbost ve Vědci zaznamenali 72 záhadných signálů z předaleké galaxie. Mohli je vyslat mimozemšťané  má skóre +5/0. To mi hlava nebere.angry

Moje rada je jako ta Standy! Když tě to vytáčí, hned přeskakuj, nečti ani začátek, natož abys reagoval!

A na hodnocení se vyprdni. Ona ani většina těch normální nehodnotí, ne že to nikdo nečte! A jak je to s kladným hodnocením toho šmejda? To ví jen on a jeho parta. Třeba nelitoval úsilí a založil si více účtů.

 

 

 


40
LU
Leoš Ungr
12. září 2018
To je odpad kterej by se měl odstranit
30
Satan Atan Henoch
12. září 2018
Jako je obraz Boží, Jarine,tak je i odraz boží z bible, ne z Bible. Bible jsou vlastně originální svitky, které jsou živé. To znamená nehmotné. Ty hmotné Svitky, které vám zanechali proroci a Apoštolové, byly datovány, uchovávány v podzemí Vatikánu, místo toho, aby byly na očích a pak byly rituálně spáleny hlupáky, kteří se tím ještě chlubili na internetu. Nehmotné Svitky jsou ty, které se píší samy. Proto platí - Nezabiješ v jednom prostoru, čili nezabiješ myšlenku. Nezabiješ ve druhém prostoru, čili nezabiješ Písmo Svaté a rovněž Nezabiješ Člověka ve třetím prostoru, čili na planetách. Pokud porušíš jeden z těchto Zákonů, nastává zpravidla výbuch. Ten nastal třikrát, protože někdo porušil Zákon a zabil jak Myšlenku, tak Svaté Slovo, tak Člověka. Toto je v oněch Svitcích. Vy máte k dispozici přesně to, co vám církevní Hujeři lezoucí Mamonovi, hadovi, mamutovi nebo jiným zvířatům do řiti, dali ke čtení. Nic víc, nic míň. Navíc vás obdařili asi tisícero učením včetně jogínských praktik, abyste si mohli vybrat dle svého naturelu. Jenomže přirozenost lidská jest dána geneticky a nepotřebuje k tomu tisíce výkladů z teologických fakult a školení. V současnosti nenaleznete Pravdu nikde, jenom ve vlastní přirozenosti člověka, která velí, že ženy jsou cudné, milující svého chotě a děti a muži jsou mužní a ochraňují svoje ženy a děti ve svých rodinách před nebezpečím. Pokud nevěsta dostává na svatebním obřadu facku od údajného svého ochránce, pak to není chování člověka, ale toho, kdo se prohlásil bohem a neví co to slovo znamená. Každé zvíře od savců počínaje zná onoho Boha a rozhodně si tyto dva nemůže splést. To, co je vidět na tom videu, je chování stroje vedeného elektřinou. Ten stroj je sice z biogenních prvků, přesto má chování stroje. Ti, kteří pochopili termín klonové války, dobře vědí o čem nyní mluvím. 

 

Henoch


34
Pepa2 . Zdepa2
13. září 2018

Magore, zalez do boudy a nelži pořád! Opakovaný vtip přestává být vtipem.

 

Anton Pavlovič Čechov

Hniloba zžírá trávu, rez železo a lež duši.


30
FL
Florence Lawrence
12. září 2018

Začněte vydělávat 165 eur na 283 eur za hodinu, abyste mohli pracovat online z vašeho domova několik hodin denně. Moje první platba činila 30682 EUR za práci 4 hodiny denně a ona byla v pořádku a zcela změnila můj život. Každý musí zkusit tuto práci právě tím, že následuje tento odkaz ..

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>    w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­7­­2.C­­o­­m


03
VC
Vítězslav Crha
12. září 2018
Lawrence co to tady prdíš za kraviny? Tady jsme na volnopolitickém fóru a ne na Binárních opcích. To je podvod na kvadrát a nekecej, že jsi na tom nahrabal. Možná tak za krále Klacka ale teď ani náhodou. Volatilitu si stanovuje kde kdo a v neprospěch všech
20
VC
Vítězslav Crha
12. září 2018
Ani zvířata se tak nechovají. Tato entita je zvrhlá jak sviňa a jednou dá hodně práce a krve dostat je do pozadí lidské existence. Zatím dokazují, že nemají na této planetě co pohledávat. Nejsou v žádném případě přínosem pro nikoho a pro nic. Jejich důvod k životu je neopodstatněný,protože nemá žádnou budoucnost. Jejich teritoria jsou jako vyhaslá planeta bez jediné kladné věci.Tak toto si do bývalé skvělé evropy natahali hlupáci za tučný žold,aby nás tady totálně uzurpovali a vymazali dějiny států navždy. Jenomže to se jim už nepodaří,ale budou přesto velkou překážkou v rozvoji respektive k návratu rozvoje tam, kde byl před rokem 2014.
20
JJ
Jiri Jiri
12. září 2018

A tady má první "ženu",ale tu nefackuje

https://vk.com/video434320195_456239812


10
Satan Atan Henoch
12. září 2018

Zvyk je přesně podle koránu a pitomostí v bibli, kde stojí, že mužena je z Adamova žebra, proto ta podřízenost. To je ekumenický překlad a navíc Adam i Eva znamená něco jiného než obraz Boží. Dalo by se říci, že je to odraz Boží, nikoliv obraz. Obrazem Božím je míněno dítě mezi Mužem a Ženou. Odraz boží je na videu. Kdo si dokážete energeticky odvodit, co znamenají jednotlivá písmena latinky, musíte poznat, že energeticky nemůže být Adam mužem, prvním mužem narozeným na Zemi, byl jedině a pouze Noe, Já jsem se narodil mimo hmotu.

 

Henoch

+ 4

Satan Atan Henoch
12. září 2018

Zvyk je přesně podle koránu a pitomostí v bibli, kde stojí, že mužena je z Adamova žebra, proto ta podřízenost. To je ekumenický překlad a navíc Adam i Eva znamená něco jiného než obraz Boží. Dalo by se říci, že je to odraz Boží, nikoliv obraz. Obrazem Božím je míněno dítě mezi Mužem a Ženou. Odraz boží je na videu. Kdo si dokážete energeticky odvodit, co znamenají jednotlivá písmena latinky, musíte poznat, že energeticky nemůže být Adam mužem, prvním mužem narozeným na Zemi, byl jedině a pouze Noe, Já jsem se narodil mimo hmotu.

 

Henoch

- 4