Ministr Staněk opět šokuje. Vysmál se konspiračním teoriím a na síti zveřejnil snímek s nečekaným parťákem. Lidé zuří
19. července 2019 Redakce AC24 Z domova 7676 1
Není žádným tajemstvím, že je stávající ministr kultury Antonín Staněk hodně aktivní na sociálních sítích. I tentokrát potěšil své fanoušky několika posty. A v jednom z nich sdílel fotografii z ostravského festivalu Colours of Ostrava, na níž pózuje vedle nečekaného parťáka. (Foto: Twitter)
 

Loading...
loading...
 
 

cVypadá to, že se kauza ohledně jmenování současného ministra kultury a jmenování jeho nástupce blíží ke konci. Jistá úleva je tak znát na Antonínovi Staňkovi, který si nyní patřičně užívá života.

Svědčí o tom i jeho příspěvek na sociální síti, podle kterého dotyčný vyrazil na ostravský festival Colours of Ostrava. A jak je vidět, má s sebou i nečekaného parťáka – tyhle dva by totiž pohromadě čekal jen málokdo.

​„Colours of Ostrava: tak jsme se s Michalem zasmáli spikleneckým teoriím novinářů o mém odvolání :-),“ napsal Staněk k fotografii, na které pózuje s Michalem Šmardou.

Lidé na sociálních sítích zuří

Pod tímto příspěvkem se tak okamžitě začaly hromadit různorodé komentáře. Někteří uživatelé byli zmatení a psali, že politiku nesledují, a tak nevědí, který z dvou pánů na snímku je ministrem. Na to ostatní pohotově odpověděli, že „v podstatě ani jeden...“.

„Těmi spikleneckými teoriemi myslíte slova pana prezidenta, že vás k 31. červenci odvolá? :-),“ reagovala na fotografii poněkud ironicky další uživatelka.

​Někteří však z dané fotografie příliš nadšení nebyli. „Celá země je v pr..li a dva kašpaři zbytečné strany se tu tlemí na celé kolo...“ hořekovali uživatelé nad snímkem. A přidávali se k nim i další, kterým se úsměvy Staňka a Šmardy od ucha k uchu moc nelíbily. Uživatelé sociální síti totiž tento krok považovali za výsměch.

„To se smějete celému národu??? Už aby ČSSD na vždy zmizela z politické mapy,“ stálo v komentáři.

Jiní pak ke snímku psali, že „tady bude mrzení a pak mazání“. Tím naráželi na to, že Staněk na svém profilu v minulosti několikrát sdílel statusy, ve kterých vyjadřoval své názory na své kolegy a politickou situaci v ČR, které pak raději smazal.

Další uživatelé pod příspěvkem předpovídali ČSSD neblahou budoucnost, za kterou budou moct právě tito dva aktéři.

„A kvůli takovým jako vy, jak se prezentujete, skončí ČSSD na 3,5 procentech,“ myslí si lidé.

​„No a teď si představte, jak se asi směje půlka republiky vám. Vy jste totiž tak k smíchu, až je to skoro k pláči,“ stojí v jedné z reakcí. Uživatelé tak naráží na kauzu, která se táhne již několik měsíců a která je jedním z důvodů vládní krize.

Zdroj: snews.com

 

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
20. července 2019

Smiať sa môžu tupci koľko chcú ľudí neobalamutia

 

Slovenský poslanec pustil ven dokument, který usvědčuje americkou ambasádu v Bratislavě z vměšování do vnitřních záležitostí Slovenska

Americké ministerstvo zahraničí skrze své ambasády v evropských zemích začalo kontaktovat jednotlivé delegáty členských zemí PACE, aby hlasovali proti navrácení hlasovacích práv Rusku. Informace o tom, že tyto nátlakové akce probíhají a americké ambasády rozesílají delegátům PACE tzv. notičky a instrukce o tom, jak mají hlasovat proti Rusku, jsme měli už z více míst a více zdrojů, ale nikdo se nedovážil toto vměšování jakkoliv medializovat. Jenže, nakonec to prasklo na Slovensku.

Poslanec NR SR za SMER-SD a vedoucí slovenské delegace PACE Ľuboš Blaha totiž natočil výbušné video [4], kde slovenským občanům oznámil naprosto neuvěřitelnou věc, o které se dosud jenom šuškalo. 

Ľuboš Blaha totiž ve videu ukázal dokument z americké ambasády v Bratislavě, který odeslal a podepsal jistý Aaron Singleterry. Požádali jsme pana poslance o zaslání originálu tohoto anglicky psaného dokumentu a pan poslanec Ľuboš Blaha nám vyhověl, čímž mu ještě jednou děkujeme. Níže vidíte fotokopii dokumentu, soukromá telefonní čísla na ambasádu jsme kvůli ochraně osobních údajů znečitelnili. PDF verzi si můžete stáhnout zde.

https://aeronet.cz/news/exkluzivne-mame-originalni-dokument-a-dukaz-politicky-dustojnik-americke-ambasady-v-bratislave-vytvarel-natlak-na-slovenske-cleny-parlamentniho-shromazdeni-rady-evropy-aby-hlasovali-proti-navraceni/

https://aragonit11.blogspot.com/2019/07/druha-istrijska-akcia-v-roku-2019-4-az.html


00