Ministerstvo obrany RF: USA drze rozkrádají národní bohatství Sýrie
23. března 2020 Redakce AC24 Ze světa 18374 1
USA rozkrádají ropné zdroje Sýrie a pomocí sankcí se snaží zničit její ekonomiku, prohlásil náměstek ruského ministra obrany, generálplukovník Alexandr Fomin. (Foto: Pxfuel)

 
 
loading...
 

„USA drze rozkrádají národní útroby republiky. Přitom zakazují import energetických nosičů do této země. Je to v rozporu s mezinárodním humanitárním právem a hraničí s krutostí a nelidskostí,“ řekl v interview pro list Izvestija.

Podle Fomina Sýrie naléhavě potřebuje humanitární pomoc a Rusko vyzývá celý svět, aby poskytl materiální podporu syrskému lidu.

„Západní státy nehodlají bohužel poskytnout pomoc syrskému lidu a směřují k ekonomickému zničení přes rozvětvený systém sankcí,“ dodal Fomin.

Ministerstvo obrany předtím nejednou prohlásilo, že USA pašují syrskou ropu do jiných zemí, a že konvoje ochraňují soukromé americké vojenské společnosti a speciální vojenské jednotky.

Zdroj: iz.ru

 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
23. března 2020

Kurvy zlodejské násilnícke fašistické čo iné k tomu dodať. Rozj.bali celý svet a teraz všetci žneme následky spôsobené násilníckou USA zahraničnou politikou.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/to-nejhorsi-teprve-prijde-varuje.html

 


10