Mimozemšťani s námi nechtějí komunikovat - jsme údajně zaostalí, tvrdí Times
25. března 2019 Redakce AC24 Ze světa 9724 6
Vědci se domnívají, že se s námi mimozemšťané ještě nepřistoupili ke kontaktu, protože jejich vývoj daleko přesahuje náš, a bojí se nám ublížit, napsal britský deník The Times.

Například historie ukazuje, že civilizace, které jsou na nižší úrovni rozvoje, jen s obtížemi vydržely setkání s rozvinutějšími společnostmi a zde můžeme hovořit o rozdílu milionů let.

Vědci se již dlouho zajímají o to, proč se všemi nejrůznějšími planetami, kde by mohl vzniknout život, jsme se ještě nesetkali s mimozemšťany. Nyní odborníci odpověděli: není to tak, že cizinci neexistují, ale že pozemšťané jsou tak primitivní ve srovnání s nimi, že nechtějí zasahovat, uvedly The Times.

Na jedné z konferencí vysvětlil francouzský vědec Jean-Pierre Rospar: podívejte se, co se stane, když se na zemi setkají civilizace, které jsou v různých fázích vývoje, i když je tento rozdíl jen několik století. 

Například společnost, která nemůže přijmout podmínky uložené zvenčí, často sklouzne do alkoholismu. Takže nějaká cizí civilizace nás může odmítnout kontaktovat pouze z snahy neublížit, protože v tomto případě nemusí být rozdíl ve vývoji ve stovkách, ale v milionech a miliardách let.

 „Důvod může být velmi jednoduchý: může to být konec naší civilizace. Proč pokračovat v hledání, vynalézat a riskovat, pokud vše, co potřebujeme udělat, je položit si otázku?“ citují novinycituje názor francouzského vědce.

S ním souhlasí další vědec, Douglas Wakoh, který poznamenává, že mimozemšťané jsou s větší pravděpodobností chytřejší a rozvinutější, než naše civilizace, protože jsme „na nejnižší úrovni rozvoje nezbytných kognitivních schopností“.

A přesto má v úmyslu přesvědčit mimozemšťany opaku: posílá vzkaz do vesmíru s Mendělejevovou periodickou tabulkou. Pokud to však nebude fungovat, rozhodnou-li se cizinci, že není v našem zájmu, aby nám o sobě dali vědět, pak je nebudeme schopni přesvědčit o opaku, dodaly The Times s odkazem na názor vědců.

Není třeba se příliš zatěžovat názorem uvedených vědců, ale při předpokladu, že naši civilizaci už nějakou dobu mimozemšťané pozorují, lze s jistou objektivitou doporučit, že být na jejich místě, tak by se s Pozemšťany vůbec neměli nezaplétat.

A to k dobru této „skvělé“ civilizace, tak jejich vlastním. A pokud ne, tak je zde Pentagon, který je na vše připraven.

Zdroj: times.com, pz.cz

 
 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

EP
Eduard Piovarči
25. března 2019

Všetci tu snívajú o mimozemšťanoch  zatiaľ však rádioastronómia nezaznamenala žiade rádiové stopy civilizácií v kozme. Tak oni ako aj my, by sa o rádiový kontakt pokúsili presne tak ako sme to urobili my. Teda ide o civilizácie nášho tipu.

Keďže sme zatial na žiadne stopy civilizácii v kozme nenarazili tak si to vysvetlujeme tým že sa s nami odmietajú kontaktovať preto aby nám neublžili, pritom si my dostatočne ubližujeme sami dokonca nám hrozí že zničíme život na tejto planéte.

Súvisiaci obrázok

Pritom rôzne kontakty s kadečím na duchovnej úrovni prebiehajú už tisícročia napríklad ten najznámejší a najdokladovanejší so svetom na DRUHOM BREHU, alebo kontak typu Vesmírni lidé rôzne formy chanelingu atď.

Máme tu len kopec mítov o Bohoch ktoré si často mylne zamieňame za mimozemské civilizácie.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Sitchin

Zatiaľ sa evidentne a dokázateľne nanarazilo ani na žiadne časové schránky ktoré by tu zanechali buď cestovatelia v čase alebo iné civilizácie ktoré by navšívili zem v minulosti, ktoré navštívili Zem v dávnej minulosti. O tomto však dostatočné dôkazy neexistujú. Napríklad Sitchinov mýtus o Anunankoch z Mezopotámie je neudržateľný

Súvisiaci obrázok

Archeológia tam nepozná žiadny artefakt ktorý by dokazoval to že Sumerská civilizícia bola v živom kontakte s nejakými Niburčanmi čo tu ťažili zlato. Vždy šlo o Božstvá a náboženské predstavy a idee. Božstvá "dolovali to Zlato" a dokonalosť v ľuďoch o ktorú sa treba vždy snažiť. O nič iné nešlo ako o duchovnú alegóriu alchymistickej premeny olova na zlato v samotnom človeku.

Súvisiaci obrázok

Vyspelé civilizácie ktoré by prileteli odniekiaľ z dialky do Slnečnej sústavy by našli kopec zlata na Asteroidoch kde by ho ťažili oveľa lacnejšie ako na Zemi. V USA už sú založené aj firmy ktoré chcú drahé kovy v kozme ťažiť. Je tam hore obrovské bohatstvo, ktorého sa chcú podnikaví jedinci zmocniť. Je ho tam toľko že by sa hodnota zlata na zemi celkom devalvoval ak by ho odtiaľ doparvili na Zem.

Načo by preto niekto kto má dostatočné technológie na volný pohyb medzihviezdnym priestorom doloval ťažko dostupné kúsky zlata na Zemi?

Súvisiaci obrázok

Sitchin opantal a podviedol mnohých. Za Kuipervým pásom je množstvo planétiek s exentrickou dráhou ako je napríklad Sedna a predpokladá sa že je tam ešte väčšie teleso či hnedý trpaslík ako dvojča slnka ale mimoni na takom telese určite nežijú. Určite by bolo pohodlnejšie obývať nejakú planétu bližšiu k Slnku ako je Zem, alebo Mars, ale nie teleso ktoré sa zahreje v perihéliu len raz za 3600 rokov.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Mimozemské civilizácie

Civilizácie zabíja chamtivosť

https://www.youtube.com/watch?v=ygIfH2TqgA8

https://aragonit11.blogspot.com/2019/01/normal-0-21-false-false-false.html

 

 


20
PD
Petr Desk
25. března 2019

Je bláhové si myslet, že za pár desítek let technického vzestupu pochopíme vesmír.

Pravděpodobnost naší výlučnosti ve vesmíru se limitně blíží k nule. Vesmír je plný života, protože je to MOŽNÉ. A kdo ví, snad je to i jeho účel.

Mimozemské civilizace se od nás lidí liší především úctou k životu. Jinak by už neexistovaly.

Pro naši civilizaci prozatím platí a ještě dlouho platit bude - My bychom vzhůru k nebesům, a jsme zde s Zemí spjatí. Nejdříve musíme pochopit smysl naší existence a ten naplnit. Pak se nám teprve může otevřít cesta jinam.


30
EP
Eduard Piovarči
25. března 2019

Je možné že civilizácie zabíja chamtivosť stalo sa to niekoľkokrát aj na Zemi. Bez dosiahnutia patričnej duchovnej úrovne ľudstvo neprežije.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Mimozemské civilizácie

Všetkého vo vesmíre je dosť a predsa na Zemi stále vládne bieda chudoba a zúria bratovražedné vojny o moc a bohatstvo.


30
JN
Jiří Novák
25. března 2019
Se jim ani nedivím když viděj jaký hovada, (sami sebe nazývající elitou) vládnou lidstvu. Dokud lidstvu budou vládnout, válečný štváči, zbrojní korporace, vrazi, mega zloději okrádající celé své národy-tedy v podstatě ti nejhorší z nás, tak se nám každý vyhne. To dá rozum. 
20
EP
Eduard Piovarči
25. března 2019

Jiří a čo ak by to mohlo byť aj inak a vedeli by nám pomôcť práve preto aby zachránili civilizáciu pred samovraždou aby nás zachránili pred nami samími a pomohli nám tak k vzostupu.

Súvisiaci obrázok

Či nie je povinnosťou duchovných a vyspelých bitostí pomáhať iným?

Dnes ja pomôžem tebe ty zajtra môžeš pomôcť mne, alebo pomôžeš niekomu inému.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Mimozemské civilizácie

Toto by malo skôr platiť v civilizáciach ktoré sú osvietené a prekonali tú najkritickejšiu fázu svojej existencie.

Nie je lepšie pomôcť niekomu v núdzi, alebo ho necháme nech sa utopí?

Nezachránili by sme aj my civilizáciu ktorá sa kvôli vlastnej nevedomosti rúti do sebazničenia?

 

 


20
EP
Eduard Piovarči
25. března 2019

Čoček to hore napísal dobre:

.Tak na to nemusím být vědec, pokud tady jsou. Je možné že dělají pokusy na politicích různých zemí.S tím se setkáváme skoro denně. „Důvod může být velmi jednoduchý: může to být konec naší civilizace." Tak tady má vědec pravdu,neboť se touto cestou naše civilizace ubírá obrovskou rychlostí.

A to je dodám fakt. Ak sú za tým nejaký mimoni tak len tí z tej pekelnej planéty takzvaní šediváci z pekelných oblastí astrálu.

 

Aj keď od veci ale pre všeobecnú informáciu

Inflácia vo Venezuele klesá

 

Inflace v únoru 2019 byla jen 54% po 192% v lednu. A byla nejnižší od března 2018. https://tradingeconomics.com/venezuela/ ... n-rate-mom Dokonce to konstatovala v únoru i opozicí kontrolovaná finanční komise Národního shromáždění. Podle ní dosáhla v únoru inflace 53,7 procenta z 191,6 procenta v lednu. Hyperinflace je definována jako měsíční inflace nad 50% a Venezuela je v hyperinflaci od listopadu 2017. 4 odstavec od konce

The threat of further sanctions comes as the Venezuelan economy shows tentative signs of escaping the hyperinflationary spiral that has gripped the Caribbean country since early last year. According to the opposition-controlled National Assembly’s financial commission, inflation was 53.7 percent in February, down from 191,6 percent to in January. Hyperinflation is defined as a monthly inflation above 50 percent, and Venezuela has been mired in hyperinflation since November 2017.

https://www.newcoldwar.org/venezuela-us ... lows-down/Obrázek Obrázek

Venezuela rozmístila rakety S-300 na letecké základně v blízkosti hlavního města Caracasu

Podle Image Sat, venezuelské ozbrojené síly aktivovaly své rakety S-300 po dokončení vojenských cvičení v únoru. Zdroj odhaluje prostřednictvím satelitních snímků, že další rakety S300 , byly nasazeny na základně Manuela Rios Airbase ve státě Guarico ve Venezuele.

Obrázek https://muraselon.com/en/2019/03/s-300- ... ezuela-us/

Tak toto je pozoruhodné Venezuela má S300vky a Rusko zrejme dovezie ďalšie batérie aj s obsluhou. No tak tomutu imperialista v USa nebude moc rád.

---

Indie se snaží zvýšit dovoz ropy z Brazílie a Mexika, aby se vyrovnala ztráta venezuelské ropy v důsledku sankcí USA vůči této zemi.

„Obě země mohou být užitečné jako alternativa k venezuelské ropě, ale rozhodnutí o zvýšení dovozu bude záviset pouze na přístupu ke kvalitě ropy a dodávkám, které by měly být srovnatelné s Venezuelou,“ uvedl diplomatický zdroj.

https://newstodaynet.com/index.php/2019 ... s-imports/


10