Mimozemšťané nás považují za problematickou civilizaci. Odborník přináší důkazy
5. března 2019 Redakce AC24 Ze světa 67995 25
Navštěvují mimozemšťané naši planetu? Odborník na mimozemské civilizace doktor Stephen Greer o tom přináší řadu důkazů. (Foto: Wikimedia)
 

 
Loading...

Existují nevyvratitelné důkazy o cizích návštěvách na Zemi, řekl v rozhovoru programu SophieCo na RT Dr. Stephen Greer, ředitel projektu Discovery a Centra pro studium mimozemské inteligence. Ufolog tvrdí, že zástupci mimozemských civilizací dlouhodobě provádějí tzv. průzkumné mise. Současně jsou podle něj tito mimozemšťané opatrní a ostražitě sledují vývoj lidstva, zejména pokud jde o výrobu zbraní hromadného ničení. Zároveň Greer dodal, že po dobu 25 let pracoval na zveřejňování „utajovaných“ informací o UFO.

Doktore Greere, podle vašich slov tedy nejsme ve vesmíru sami a mezi námi a mimozemšťany už proběhlo mnoho kontaktů. Ale většina takových prohlášení se zdá být podivná. Jak můžeme jednou provždy prokázat, že mimozemšťané existují a byli již objeveni?

Velmi dobrá otázka. Ve skutečnosti se tak už stalo. V roce 2017 byl natočen dokument „Nepřiznané“. Je pojmenován podle prvního slova ve znění „Nepřiznané projekty s omezeným přístupem“ – tak američtí vojáci označují špičkové programy týkající se UFO a mimozemského života.

V něm můžete vidět, že více než 950 vojáků s přístupem k nejtajnějším materiálům podalo svědectví, předložili dokumenty a fotografie. Dokonce jsme provedli vyšetření biologického vzorku mimozemského původu. Existují tedy nezpochybnitelné důkazy, že nás mimozemšťané návštěvují a upřímně řečeno, každý účastník utajovaných projektů o tom ví.

Veřejnosti to však sděleno není, je tu snaha všechno uchovat v tajnosti kvůli technologiím a petrodolarové makroekonomii. Toto utajení tu není kvůli takzvaným mimozemšťanům, ale kvůli geopolitickému vlivu a penězům. Jako obvykle.

Mám pár otázek ohledně verze obrazu světa, který jste uvedl. Za prvé: mimozemšťané k nám přilétají jen na chvíli, nebo se již tady pevně usadili?

Ne, jsou to výzvědné mise. Od té doby, co jsme začali zkoušet atomové zbraně, počet návštěv mimozemských civilizací na naší planetě zřetelně vzrostl: mimozemšťané jsou zjevně znepokojeni naší schopností ničit i našimi zbraněmi hromadného ničení. Pozorování takzvaných UFO i jejich počet značně vzrostly poté, co jsme vyvinuli jaderné zbraně a vodíkovou bombu.

To je fakt a máme pro to velké množství svědků, kteří byli zapojeni do nejtajnějších projektů a byli přítomni v jaderných zařízeních, kde přistávala mimozemská plavidla, aby sledovala naši činnost.

Mnoho lidí (zvláště samozřejmě pisatelé sci-fi) nás inspirovalo myšlenkou na riziko nějaké mimozemské invaze nebo hrozby. Ale všechno je naopak: za hrozbu považují oni nás, mimozemšťané lidskou civilizaci nyní vnímají jako nestabilní, neschopnou nastolit mír na planetě. To se mělo stát už po druhé světové válce, ale změny k lepšímu stále nenastaly.

Myslím, že mimozemská inteligence čeká na zrychlení vývoje naší civilizace a až do té doby nepřistoupí k otevřené akci, pokud ovšem nedojde k nějaké katastrofě.

Pokud nějaká civilizace ovládla možnosti mezihvězdných letů, pak nás může pokládat za zaostalé?

Ano. Ale problém je následující: my do vesmíru létáme, ne? Máme ISS, poslali jsme na Mars bezpilotní aparát a v budoucnu vypustíme pilotovaný. Přistáli jsme na Měsíci. Mimochodem, můj strýc se zúčastnil projektování měsíčního modulu, v němž přistál Neil Armstrong.

Snažím se lidem sdělit: když jsme si začali osvojovat okolní vesmír a zároveň vyvíjet zbraně hromadného ničení, byl to signál, že naše civilizace je v určité fázi vývoje, kdy může nastat problém. Myslím, že jsme považováni za vyvíjející se, ale současně problematickou civilizaci.

Takže hlavním úkolem celého lidstva je vykročit z té naší roztříštěné opičí společnosti, v níž hloupě bojujeme proti sobě navzájem, do fáze mírového soužití, kdy budeme létat do vesmíru s dobrými cíli. Když dosáhneme tohoto důležitého milníku, ostatní civilizace se s námi budou kontaktovat mnohem otevřeněji.

Podle vašich slov tedy existuje zvláštní organizace, která v tajnosti udržuje vše, co souvisí s UFO. Ale mimozemšťané by nebyli omezeni pouze na Ameriku, a pak by o nich museli vědět i vlády jiných světových mocností. Existuje tedy nějaká mezinárodní dohoda?

Ano.

Nebo vlády jednotlivých států samy rozhodují o kurzu v oblasti mimozemských kontaktů?

Tím se zabývá nadnárodní organizace. Je třeba vysvětlit rozdíl mezi mezinárodní strukturou, jako je OSN. Pro nadnárodní organizaci neexistují geopolitické hranice. Existují například doklady o tom, že uprostřed studené války spolupracovala KGB v této oblasti s americkými zpravodajskými službami.

Takže tato otázka byla utajovaná po několik desetiletí společným úsilím několika zemí. Ale lví podíl na práci leží na Spojených státech – prostě kvůli jejich technologickému rozvoji, a musíme připustit, že mají obrovský makroekonomický vliv.

Dokumentární film Sirius, natočený podle vaší knihy, začíná tvrzením, že za nespravedlivým finančním systémem, který prospěje jen hrstce lidí a zanechává americkou střední třídu v nouzi, je síla ropných společností. Možná, že všechny rozhovory o UFO jsou vaším způsobem vyjádření extrémní nespokojenosti s tím, co se děje v reálném světě?

Ne, prostě si uvědomuji, že náš svět je jen bledým stínem toho, čím by mohl být, kdybychom použili technologie vyvinuté v posledním půlstoletí v různých tajných programech. Používáme letadla a automobily, ropu a plyn, i když je ve skutečnosti nepotřebujeme.

V posledních několika desetiletích jsme se již bez nich mohli obejít. Byl však učiněn závěr, že zveřejnění nových technologií by mělo ničivý dopad na současný makroekonomický systém. Takovou diskuzi musí vést všichni společně.

Lidé se stále více obávají problémů, jako je změna klimatu, znečištění ovzduší a s tím související smrtí. Takové problémy však lze vyřešit, ale ne jen pomocí sluneční nebo větrné energie. Je nutné využít ku prospěchu lidstva odvážné vědecké objevy, které jsou už nejedno desetiletí zkoumány v rámci špičkových programů.

Také jste řekl, že ne o všech těchto projektech jsou informováni američtí prezidenti. Dokonce jste uskutečnil zvláštní briefing pro Baracka Obamu a také jste vystoupil před Kongresem. Jak to šlo?

Zjistil jsem, že všichni chtějí znát pravdu. A právě proto jsem teď ve Washingtonu. To je největší „Le secret de Polichinelle“ – otevřené tajemství v historii. I když jsem poprvé připravoval briefing pro prezidenta Billa Clintona a ředitele CIA, každý si byl dobře vědom existence velkých tajemství v této oblasti.

V Americe volení úředníci zpravidla nemají kontrolu nad takovými projekty. Pokud nevěříte, vzpomeňte si na slova Jimmyho Cartera (39. prezidenta Spojených států – RT), poté, co se stal prezidentem a pokusil se vyznat v této záležitost. Na otázku, jaké to je být nejmocnějším člověkem na světě, odpověděl, že to není otázka pro něj, protože s určitými věcmi nebyl obeznámen a nemá nad nimi kontrolu.

Už příliš dlouho narážíme na podivné zájmy, které se staly velmi nedemokratickými a ohrožují světovou svobodu, a dokonce i naši existenci v rámci biosféry. Už jsem řekl, že pro Spojené státy je taková míra utajování problémem už od doby Eisenhowera, ale existuje i v jiných zemích.

Pokud je otázka UFO tak tajná, že ani prezidenti s ní nejsou seznámeni, jak je možné, že jste ještě naživu? Proč máte povoleno vytvářet dokumenty pro Netflix? Mluvíte o odhalování rozsáhlého vládního spiknutí a přitom CIA zabila mnoho lidí i za daleko méně…

Tři lidé z mého týmu už zabiti byli, včetně bývalého ředitele CIA… Ale já bych nechtěl jít do podrobností. Tím spíš, že máme opatření na ochranu toho, na čem pracujeme. Shromáždil jsem spoustu údajů, a pokud by se mi něco stalo, budou okamžitě zveřejněny na internetu, což by pro naše nepřátele byla katastrofa. Takový mechanismus používáme už 20 let.

Kromě toho jsem se seznámil s lidmi pracujícími v Pentagonu a CIA, kteří by podle mého názoru tyto informace s radostí zveřejnili. Neexistuje jasný rozdíl mezi „my“ a „oni“. Mnoho lidí z celého světa by rádo tyto informace zveřejnilo.

Moje dobrá známá Carol Rosen úzce spolupracovala s vysokými úředníky v Rusku, kteří chtějí totéž, protože sdílejí naše názory. V Číně, ve Velké Británii a v Kanadě existují podobné osoby. Takže je tu určitě pokrok. Ale nic se nestane, dokud si lidé neuvědomí závažnost situace a neuvidí potenciál pro řešení problémů životního prostředí, státního řízení a ekonomiky na celém světě.

Vrcholní vojenští a vládní činitelé již téměř 60 let vydávají prohlášení, že mimozemšťané existují. Osobně jsem mluvila s bývalým ministrem obrany Kanady…

Jsme dobře obeznámeni.

…který mi řekl, že naši Zemi navštěvuje mnoho mimozemských ras. Ale nikdo nebyl schopen poskytnout hmatatelné a nezvratné důkazy. Zajímalo by mě, kolik očitých svědků je třeba? Je skutečně nutné, aby létající talíř přistál na Rudém náměstí nebo u budovy Pentagonu, aby všichni existenci mimozemských civilizací přiznali?

Ne, to nutné není. Ale je třeba lidi s těmito věcmi správně seznamovat. Proto zveřejňujeme populární vědecké filmy a další produkty. Paul Hellier, bývalý ministr obrany Kanady, je můj dobrý přítel. Také jsem ho uvedl do případu a v Torontu jsme uspořádali tiskovou konferenci.

Existuje obrovské množství takových důkazů, včetně nezvratných, věcných, materiálních. Máme je a shromažďoval jsem je po celá desetiletí. Jediná otázka spočívá v tom, kdo o tom bude mluvit. V USA to vypadá tak: pokud kterýkoli program začne tyto důkazy o existenci UFO podrobně studovat – bude uzavřen.

A to si všichni myslí, že v Americe jsou média svobodná… Ne, jsou pod kontrolou. Kdyby CNN začal kopat hluboko, byl by jim řečeno, aby přestali. Už jsem to viděl. Spolupracovali jsme se společností ABC News a předal jsem jim 35 hodin materiálů s vysoce známými svědectvími a nezvratnými důkazy. Ale pověřenému producentovi kanálu bylo zakázáno takový materiál vyrobit…

Zdroj: ez.com, rt.com

 

Vážení čtenáři, přispět na provoz vašeho nezávislého zpravodajství můžete na:

2000597440 / 2010
IBAN: CZ1120100000002000597440
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JN
Jaromír Novák
5. března 2019
Bangsterským sionfašounům se líbí mýt ovečky hloupoučké a lehce ovladatelnè , to je ten problém . 
20
EP
Eduard Piovarči
5. března 2019

Akákoľvek vyspelá civilizácia ktorá by prekonala obrovské vzdialenosti v kozme by musela byť zákonite vysoko empatická a technologicky aspoň tisíc rokov pred nami.

Súvisiaci obrázok

A keby videli a zistili aký osud nutne čaká túto planetú kvôli drakonickej elite ktorá na nej vládne, zasiahli by v prospech prežitia tejto civilizácie všeobecným a masovým sprístupnením technológií ktoré by obrali elity o ich jedinečnosť a o moc.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt sci-fi

Skrátka úžasných prostriedkov na zmenu k lepšiemu by mali dosť. A aj by to urobili.

Súvisiaci obrázok

Naša civilizácia celkom úmyselne stagnuje preto že to vyhovuje elitám ktoré ovládajú USA.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt sci-fi

Žiadni ufóni prichádzajúci zo vzdialenosti desiatok svetelných rokov by s elitami USA nespolupracovali. Elity z USA majú jedinú modlu a tou sú moc a peniaze a entity s ktorými sa kvôli tejto moci spájajú sú démonické bytosti z duchovného sveta


42
V2
Vaclav 2
6. března 2019

tvůj skepticizmus mě dojímá...

situace je ještě daleko horší, než s čímž se my "jednoduší" seznamujeme. Chce to koukat kolem sebe, číst a dedukovat a ne blábolit jak to k nám mají daleko a co by měli, mohli a museli udělat...je to zcela naivní..

pokud někdo připouští (jako ty) že jsou tisíce let před námi, tak myslí na techniku. Ale málokdo si připouští, že nemohou myslet primitivním mozkem jako my. Oni mají v plánu to, o čemž se mohou jen ti zasvědcení dohadovat. 

A že tady nejsou denně, že jsou výmyslem tisíce případů na zemi, je přinejmenším naivní. Nebo ty hloupoučké otázky: "ví Nasa o mimozemšťanech?" 

Každý si může prostudovat mapy Marsu, koupit si lepší obyčejný dalekohled a soustředit se na Měsíc. Při troše štěstí a trpělivosti se dá vidět, jak se tam přemistˇují a poletují. 


32
Dědouch11 *
6. března 2019

Tak. Pio, jim mj. přisuzuja náš způsob myšlení. "kdyby", museli by, pokud vidí"...

Proč by měli do laboratoře Země zasahovat? Klidně mohou se zaujetím sledovat kam směřuje náš vývoj a kam až jsme schopni zajít v tom, jak si jdeme vzájemně po krku... (Není vyloučeno, že zasahují)

Teprve až dospějeme k bodu, kdy začneme ohrožovat nejen sebe, ale i planetu, případně okolí, tak tady ten bordel spláchnou a zbytku hodí pazourek...


40
EP
Eduard Piovarči
7. března 2019

No pokiaľ by sme sa mali vzájomne zničiť a vyhladiť pritom život na planéte, určite by zasiahli preto že inteligentný život je v kozme vzácny a vyvinutejšie inteligentné civilizácie by sa ho snažili chrániť.

Aj Logika predsa patrí k prírodným zákonom tak ako matematika a geometria


30
V2
Vaclav 2
8. března 2019

myslím, že hospodaří na zemi a mají své plány, dokonce žijí mezi námi...myslím, že jim je vcelku jedno, že my se zničíme, a nebo že zničíme zemi. Sebe možná ano, zemi nemůžeme zničit, za 100 let je podstatné spláchnuto a může se začít znova. Co je to pro "ně" čas? nic, jim ubíhá stejně jinak a pro ně to je jen pokus, kde mohou opět pozorovat zemi, jak se z toho dostává. Nic jiného. Takových planet jako země mají v jejich dosahu tisíce.  Každý se může podívat na Hirošimu, pokud to někdo neví. Dnes je to vystavěné, obrovské, kvetoucí město. 

Pokud někdo poukáže na Mars, tak tam zřejmě k jaderné válce přišla i další kosmická katastrofa, což mělo s válkou málo co společného. A to na zemi nemusí být. 


21
AA
acidjoe acidjoe
8. března 2019
Václave, pravdu díš, nicméně Piovarčimu nemá smysl něco v tomto kontextu vysvětlovat, on se tomu tvrdošíjně brání. Ten člověk nepoužívá intuici a vyhodnocuje data na základě pochybných, tmářských, pseudovědeckých výzkumů(tím mám na mysli renomované vědce) On se toho totiž bojí, že by to mohla být pravda.
11
EP
Eduard Piovarči
8. března 2019

Tak ešte raz. Celé sa to mohutne odštartovalo v paťdesiatich rokoch minulého storočia tým že prvé UFO v našej ére ako že havarovalo v Rozweli. Odvtedy až do roku 1998 havarovalo údajne ešte ďalších 15 UFO.  A potom ako by uťal už do dnešných dní nebola zaznamenaná žiadna havária tohoto druhu.

Ak by toľko strojov havarovalo v USA a mali by na Aree 51 tie mimoňské technológie a robili by na nich od tých čias reinžiniering USA by museli byť technologicky niekde celkom inde ako dnes sú.

Situácia je ale taká že ich Rusko v mnohých vojenských technológiách začalo prekonávať. Pritom v Rusku tiež ako že padlo UFO a máme od toho fotky ale je vidieť že to bola len naaranžovná havária. Tie fotky polozaboreného disku na okraji brezoveho lesa a okolo pobehujúcich vojakov v dlhých zimných kabátoch iste dobre všetci poznáte. 

Ruská vojenská propaganda vtedy zakontrovala že aj u nich šťastne havarovali mimoňské technológie.

Napokon ale Regan uzbrojil Rusko podvodom s vesmírnymi vojnami. Teraz som videl o tom dokument ako Američania nafingovali falošné zábery ako zasahujú objekt na obežnej dráhe zeme. Bol to však len blaf. Toto podvrhli ruskej rozviedke ako utajenú informáciu. A Gorbi sa dal oklamať a nachytať. Tak uzbrojili Američania Rusko.

Dnes sa ale situácia otočila Rusi začínajú byť v mnohých zbraňových technológiách lepší. Američania stále nemajú hipersonické strely ani obranu proti nim. Celkom isto nerobili reinžiniereing žiadneho mimozemského stroja. Zaostali aj v kozmických nosičoch a dlhú dobu používali Ruské motory RD a až teraz vivíjajú svoje nové nosiče pre dopravu ľudskej posádky na orbitu po tom čo skončili s letmi raketoplánou, ktoré neboli dostatočne bezpečné a náklady na ich prevádzku boli privysoké.

Tak že všetky tie havárie UFO sú umelo vyprodukované fejky


21
AA
acidjoe acidjoe
9. března 2019
Ty chytráku, když už teda, tak v Černém lese v Německu havarovalo Ufo už v roce 1936. Takže to nezačalo Roswellem, jak píšeš. Jinak k tomu ostatnímu, co píšeš, zas jen samosebepřesvědčovací kydy. Ty si jeden z těch, kteří kdyby se dozvěděli pravdu, tak zešílí....
11
EP
Eduard Piovarči
9. března 2019

Jo a čo havária v Tunguske 1908

Ufológovia sú schopní z pádu každého meteoritu vyrobiť UFO haváriu:-)

tu som sa dokonca dočítal že tých havárii bolo vyše 20:o)

https://liborcermak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=650936

A z toho čierneho lesa je aj táto dokumentácia

Hitler osobne privítal havarovanú posádku priamo na mieste....

Tie UFO nám doslova padajú na hlavy:-) A všetko zabavuje USa armáda a tak nie sú žiadne rukolapné dôkazy. Prečo už USA armáda s tými loďami nelieta?

Asi preto že tak husto padajú z oblohy?:-)


11
V2
Vaclav 2
11. března 2019

tady jsem odpovídal...celkem k věci...ale vymazáno - není...

co jim vadí? 


10
EP
Eduard Piovarči
12. března 2019
Václave tu to funguje tak že sa ti prvý príspevok vôbec nezobrazí musíš si text najprv okopírovať potom ho poslať a keď sa neobjaví opäť to skúsiť a poslať a už by sa ti to malo zobraziť. Je to tu dosť pošahané
00
EP
Eduard Piovarči
6. března 2019

No poletujú okolo Mesiaca a čakajú kedy zamoríme  a vyhubíme život na tejto planéte. To mi je jesné. Ale som rád že si prispel do diskusie.

Odvtedy ako USA astronauti nafotili na Mesiaci kopec bizardných UFO tak po 50 rokoch po tom ako sa nevieme s ľudskou posádkou odtrhnúť od orbity predpokladám že to s tým UFOM môže byť aj inak. A najme po tom ako sa v kruhoch v obilí objavilo logo jednej americkej firmy je viac zrejmé že ide o naše technológie. Únosy do UFO sa prvýkrat uskutočnili práve v USA tam sa vyskytli i muži v čiernom, a vykuchané a odkrvené zvieratá res. pozabíjaný dobytok i čierne neoznačene helikoptéry akosi sa to celé odštartovalo práva tam.

Za železnou oponou sme vtedy neevidovali žiadnych unesených. Všetko sa to dialo prevažne na západe. A tie únosy napokon i tak ustali. Mohlo ísť o nezákonné operácie svedčí o tom aj niekoľko svedkov ktorí si ako unesení všimli v pootvorených dverách vysvieteného operačného sálu vo vnútri údajného UFO mihnúť prechádzajúceho človeka v uniforme popritom sa nad ními samozrejme skláňali ufóni s velkými hlavami a veľkými čiernymi očami.

Zaujímavé je že astronómovia už pár dlhých desiatok rokov hľadajú v projektoch akým bol i SETI rádiové signály mladých civilizácií ako je tá naša. Bytosti na uhlíkovej báze primáti ako my by sa vyvíjali aj technologicky podobne ako my a postupným vývojom by mali k tej rádiovej komunikácii prirodzene dospieť dodnes však vedci žiadne rádiové signály z najbližšieho okolia slnečnej sústavy ani i toho vzdialenejšieho  nezachytili.

Tieto anomálie vyskytujúce sa v našej atmosfére sú tak málo preskúmané ako guľový blesk ktorý sa mnohokrát správa inteligentne a nie náhodilo podľa výpovedí viacerých svedkov. Mohli by byť za tým nejaké entity s paralelného sveta či sveta duchov, alebo cestovatelia z budúcnosti skôr ako klasickí mimoni z kozmu.


11
EP
Eduard Piovarči
6. března 2019

Dedouchu oni ak by tu boli takú dlhú dobu by už veľmi dobre vedeli kam to speje a kam sa to uberá tak ako to vieme aj my

Ak uvažuješ o Sitchinovej rozprávke že to tu vylaborovali emzáci ešte pred Sumerom je to báchorka. Žiadne stopy po pôsobení humanoidov z planéty Niburu sa pri vykopávkach na strednom východe nenašli.

Už sa dokonca vie že procesy zašli už príliš ďaleko v plundrovaní planéty a životného prostredia

Doporučujem film o situácii pod Everestom tam je už exkremantmi mŕtvolami a odpadom kontaminovaná aj ladovcová voda

Death zone Cleaning

https://www.google.com/search?ei=h6d_XPWRDYuykwX07JXIDQ&q=death+zone+cleaning+mount+everest+%282018%29&oq=Death+zone+cleaning&gs_l=psy-ab.1.1.0l9.23539503.23602654..23610030...5.0..0.546.5665.2j36j5-1......0....1j2..gws-wiz.....0..0i71j0i67j0i131j0i10j0i3j0i13j0i13i10i30j0i13i30j0i22i30j0i19j0i22i30i19.I0AXGF7kCTU


10
V2
Vaclav 2
8. března 2019

já jsem přispěl do diskuze ještě jednou(odpovídal jsem tobě) a jak jsem zjistil už včera - smazané...

nevím, zřejmě to jde přes vyhledávač a pokud tam je nějaké "škodlivé" slovo, neprojde to. 

správě jsi to poznamenal na konci:

" žádní ufoni nám nepomohou, musíme si pomoci sami"


20
EP
Eduard Piovarči
8. března 2019

Václave a Acidjou

Ja vás v celku chápem. Bol som rovnakým fandom že sú tu zástupcovia iných civilizácií ako aj vy. Niečo tu možno je ale nie je to z tohoto vesmíru.

Práve že som si zrovnával rôzne dáta a prípady okolo Mesiaca a narazil som na fejky ktoré pomáhala vytvoriť NASA okolo svojho Lunárneho programu. Pozrite si film Apollo 18 na ktorom spolupracovala NASA je to horor ale celkom v duchu všetkých ich výprav na Mesiac a pozrite a porovnajte s tým fejk o Apolle 19 a 20 keď údajne leteli s Leonovom pre tú mimoňku v tej obrovskej lodi, ktorú ako že našli na Mesiaci. Matroš k tomuto fejku bol uvolnený či vynesený priamo z NASA ešte predtým ako natočili horor Apollo 18. Na Mesiaci v skutočnosti nič také neexistuje našli sa originál zábery povrchu Mesiaca kde mala sedieť obrovská loď veľká ako Manhatan. Prečo asi polovojenská organizácia akou je NASA nepriamo cez svojich ľudí ktorí ako že opustili NASA šíri takéto fejky? Rovnako Hoagland bývalý spolupracovník NASA vysvetluje nezrovnalosti na mesačných záberoch konkrétne sprektrálne odlesky s filmového plátna v pozadí a stopy po naskladaných tabuliach tohoto plátna, tým že ide o obrovské sklenené stavby na Mesiaci? NASA veľmi vyhovuje teória o tom že na Mesiaci sú mimoni a že je to tam nimi obsadené hlavne po tom čo uťali svoj Mesačný program s tým že došli peniaze pričom na vojnu vo Vietname minuli desaťnásobne viac prostriekdov, ale do podhubia vypustili fejky o tom že astronauti tam videli obrie lode, čo bolo prísne tajné a čo nemohli priznať.


20
EP
Eduard Piovarči
12. března 2019
Václave nevzdávaj to a píš všetko čo napíšeš si hneř zálohuj v bufery
00
EP
Eduard Piovarči
5. března 2019

Súvisiaci obrázok

Ne, prostě si uvědomuji, že náš svět je jen bledým stínem toho, čím by mohl být, kdybychom použili technologie vyvinuté v posledním půlstoletí v různých tajných programech. Používáme letadla a automobily, ropu a plyn, i když je ve skutečnosti nepotřebujeme.

 

Toto si pozrite:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=125&v=c8LAwozrXPo

Súvisiaci obrázok

Toto jediné beriem ako fakt. Ostatné reči o mimonemšťanoch ktorí nás tu navštevujú doslova každodenne sú pritiahnuté za vlasy

Podľa Quantu je otázka siete čerpacích staníc pre ich elektromobily otázkou jednoduchej úpravy aktuálnych staníc. Tankovať by sme mali „elektrolytické palivo". Má byť netoxické a nehorľavé. Podľa nás by sme sa však v budúcnosti mohli dočkať aj možnosti nabíjať kvapalinu priamo v aute.

Čiste teoreticky sa tak pozeráme na auto budúcnosti a klinec do rakve spaľovacím motorom. Výrobca však neprezradil, ako ďaleko je od sériovej výroby resp. či jedná s prevádzkovateľmi tankovacej infraštruktúry.

Odpoveď sa dozvieme za niekoľko rokov. Podľa Quantu je využitie v autách len začiatok a technológiu bude možné využiť aj v lietadlách, vlakoch či lodiach.

Prietokové elektrické články sú budúcnosťou pre ľudstvo a samozrejme mnohé iné vynálezy pozatvárané v sejfoch patentových úradov

Súvisiaci obrázok

https://automix.centrum.sk/koncepty/846475/elektromobil-s-dojazdom-1000-km-staci-dotankovat-%E2%80%9Eslanou-vodou

Žiadni ufóni nám v ničom nepomôžu ak si nepomôžeme sami.


32
AA
acidjoe acidjoe
8. března 2019
Jseš fakt hloupej, zabedněnej krtek. Budiž tvému Nevědomí země lehká...............
11
EP
Eduard Piovarči
8. března 2019

:-)))))

No budiš:-)

Ale napokon sa pravda ukáže tak ako sa to objavuje a uklazuje aj v prípade 9/11.

Páve že som sa ako krtek venoval malebnej slovenskej záhade menom  - Mesačná šachta veľmi podrobne a dlhé roky a prišiel som k záveru a nielen ja ale aj kolegovia čo do toho vložili obrovské úsilie i svoje financie, že veľmi parvdepodobne ide o USA vojenskú dezinformáciu.


10
V2
Vaclav 2
8. března 2019
má někdo něco bližšího a nového o čínském dobývání půlky měsíce? 
10
EP
Eduard Piovarči
8. března 2019

Foto čínskej sondy z povrchu Mesiaca je nejako moc do červena

Súvisiaci obrázok

Čím to bude

Čína plánuje stavať svoju základňu na Mesiaci pomocou 3D tlačiarne. Rovnako tak to chcú robiť na Mesiaci aj Rusi.

Súvisiaci obrázok

Čím to bude mali tam čiňania nejaký filter?

Súvisiaci obrázok

Je to zaujímavé preto že tá vlajka má skutočne riadne červené pruhy tak by to použitým filmom nemalo byť.

Ruského predstaviteľa podráždili americké obvinenia Rusov z korupcie spojenej s FIFA, navrhuje preto vyšetrenie pristátí na Mesiaci.

Do osieho hniezda sa rozhodol pichnúť hovorca vplyvnej ruskej vyšetrovacej komisie Vladimir Markin. V utorok vo svojom stĺpčeku pre denník Izvestia poukázal na potrebu prešetriť okolnosti pristátí Američanov na Mesiaci spred 45 rokov.

Podľa jeho slov sú podozrivé dve veci – vymazanie pôvodného obrazového materiálu z prvého pristátia na Mesiaci a zmiznutie mesačných hornín. Markin si preto myslí, že o vec by sa malo postarať medzinárodné vyšetrovanie.

Markin tak reaguje na aktivity americkej strany v prípade odhalenej korupcie na najvyšších miestach svetovej futbalovej federácie FIFA. Spochybnené tým bolo aj udelenie majstrovstiev sveta Rusku pre rok 2018.

Podľa Markina, Američania prekročili svoje právomoci a hrajú sa na svetových policajtov. Svet by sa preto podľa neho mal pozrieť aj na ich prsty, píše portál ruského denníka Moscow Times.

https://www.aktuality.sk/clanok/278051/svet-by-sa-mal-zaoberat-pristatim-na-mesiaci-tvrdi-hovorca-ruskych-vysetrovatelov/


10
EP
Eduard Piovarči
8. března 2019

Václav napísal:

myslím, že hospodaří na zemi a mají své plány, dokonce žijí mezi námi...myslím, že jim je vcelku jedno, že my se zničíme, a nebo že zničíme zemi. Sebe možná ano, zemi nemůžeme zničit, za 100 let je podstatné spláchnuto a může se začít znova. Co je to pro "ně" čas? nic, jim ubíhá stejně jinak a pro ně to je jen pokus, kde mohou opět pozorovat zemi, jak se z toho dostává. Nic jiného.

Peštuduj si polčas rozpadov všetkých rádioaktívnych prvkov.

A pozri aj na problémy okolo Fukušimy a to sú len malé havárie. Že sa arabi vzájomne vyhubia to je napríklad jedno židom a tí sa o to aj sami pričinia, ak by boli medzi nami poráve takýto mimoni tak sú to práve tí naši "vyvolení", absolútne nevedomé a nanajvyš sebecké a mocibažné bytosti.

Týchto mimoňov do vás dostal Daniken a Sitchyn a obaja podvádzali. Manipulujú s nami duchovné bytosti s paralelného sveta ale to nie sú zástupcovia vyspelých civilizácii z tejto našej fyzickej dimenzie. Sú to viacmenej démonické bytostí a božstvá astrálu. A to je zásadný rozdiel.

Áno takýmto bytostiam to môže byť jedno či sa vyhubíme a najskôr im o to ide a čas pre nich nič neznamená.

Samozrejme môžu existovať aj entity na fyzickej úrovni ktoré sa na tejto úrovni dokázali stať nesmrteľné, ale zatiaľ o tom nemáme žiadne dôkazy že sú medzi nami. Samozrejme naše elity tento sen snívajú a robia všetko preto aby sa pre ne naplnil. Ale zatiaľ aj oni stále ešte umierajú.

 


11
--
- -
9. března 2019

20
EP
Eduard Piovarči
10. března 2019
A že vraj ranní ptáče dál doskáče:-)
00
EP
Eduard Piovarči
5. března 2019

Akákoľvek vyspelá civilizácia ktorá by prekonala obrovské vzdialenosti v kozme by musela byť zákonite vysoko empatická a technologicky aspoň tisíc rokov pred nami.

Súvisiaci obrázok

A keby videli a zistili aký osud nutne čaká túto planetú kvôli drakonickej elite ktorá na nej vládne, zasiahli by v prospech prežitia tejto civilizácie všeobecným a masovým sprístupnením technológií ktoré by obrali elity o ich jedinečnosť a o moc.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt sci-fi

Skrátka úžasných prostriedkov na zmenu k lepšiemu by mali dosť. A aj by to urobili.

Súvisiaci obrázok

Naša civilizácia celkom úmyselne stagnuje preto že to vyhovuje elitám ktoré ovládajú USA.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt sci-fi

Žiadni ufóni prichádzajúci zo vzdialenosti desiatok svetelných rokov by s elitami USA nespolupracovali. Elity z USA majú jedinú modlu a tou sú moc a peniaze a entity s ktorými sa kvôli tejto moci spájajú sú démonické bytosti z duchovného sveta

+ 4

EP
Eduard Piovarči
5. března 2019

Akákoľvek vyspelá civilizácia ktorá by prekonala obrovské vzdialenosti v kozme by musela byť zákonite vysoko empatická a technologicky aspoň tisíc rokov pred nami.

Súvisiaci obrázok

A keby videli a zistili aký osud nutne čaká túto planetú kvôli drakonickej elite ktorá na nej vládne, zasiahli by v prospech prežitia tejto civilizácie všeobecným a masovým sprístupnením technológií ktoré by obrali elity o ich jedinečnosť a o moc.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt sci-fi

Skrátka úžasných prostriedkov na zmenu k lepšiemu by mali dosť. A aj by to urobili.

Súvisiaci obrázok

Naša civilizácia celkom úmyselne stagnuje preto že to vyhovuje elitám ktoré ovládajú USA.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt sci-fi

Žiadni ufóni prichádzajúci zo vzdialenosti desiatok svetelných rokov by s elitami USA nespolupracovali. Elity z USA majú jedinú modlu a tou sú moc a peniaze a entity s ktorými sa kvôli tejto moci spájajú sú démonické bytosti z duchovného sveta

- 2