Mimozemská rasa USA zabránila v jaderných explozích na Měsíci, uvedl bývalý plukovník USAF
28. června 2018 Redakce AC24 Ze světa 37876 12
V 50. letech měl plukovník Ross Derickos na starost údržbu skladů jaderných zbraní pro AEC.

Vysoce postavený plukovník Letectva tvrdil, že Spojené státy se pokusily v roce 1959 hodit na Měsíc atomovou bombu, ale zabránila jim v tom pokročilá mimozemská rasa.

Collective-evolution.com píše (jak prohlašuje ve svém nekrologu):

Byl jmenován do Komise pro atomovou energii USA. K dlouhé službě u Energetické komise patří roky 1950-1958, nájemné administrativní povinnosti v nevadské pokusné jaderné střelnici, v Pacifické jaderné testovací oblasti západně od Havaje, při výrobě jaderných zbraní a zajišťování jejich kvality v Albequerque a při inspekcích jaderných i nejaderných zařízeních po celé zemi. Sloužíval u Páté Air Force v Japonsku a později, povýšený na plukovníka jako velící důstojník Spojeného Pacifického velení v záložním „velitelském a kontrolním centru“ na Havaji. V roce 1962 byl přeložen a sloužil jako zástupce velitele pro materiál u 832 Letecké divize na letecké základně Canon v Clovis v Novém Mexiku. Z USAF odešel do důchodu v roce 1964.

Ten je jedním ze stovek vojenských vynašečů s věrohodným profilem, kterého přivedli do projektu Disclosure Dr. Stevena Greera. Jeho výpovědi o UFO – konkrétně o UFO a jaderných zbraních – lze podpořit spoustou informací a dokladů, které jsou v současnosti už dostupné ve veřejné doméně.

Mnozí z těchto vynašečů měli četná vystoupení v Národním tiskovém klubu, kde se snažili přednést tyto informace světu, kdy posledním případem tohoto byla Občanská slyšení o Disclosure, která proběhla před několika lety.

S takovým profesionálním pozadím, s pracovišti, na nichž působil, se dá spolehlivě odvodit, že byl důvěrně obeznámen s citlivými informacemi o četných věcech. Není to jen nějaký náhodný vysoce postavený vojenský vynašeč povídající o náhodné záležitosti. Existuje spousta vynašečů a dokumentů jasně líčících desítky let se táhnoucí vztahy mezi UFO a zařízeními na skladování a testování jaderných zbraní.

Řada těchto incidentů má vizuální potvrzení spolu s potvrzením leteckých a pozemních radarů.

Dedrickos v níže uvedeném interview vysvětluje, jak se americká vláda pokoušela odpálit jadernou zbraň na Měsíci, ale bylo jí zabráněno to provést.

Co se týče mainstreamových zdrojů, ty už veřejně znají odtajněnou zprávu Centra jaderných zbraní Letectva z června 1959 ukazující, jak vážně tento plán zvažovali, přičemž jen nazývali Projekt A119. Obecně chtěli jak prozkoumat schopnosti těchto zbraní ve vesmíru, tak i získat hlubší vhled do kosmického prostředí a do detonací jaderných zbraní v něm.

Co se týče těch níže uvedených informací, ty nejspíš půjdou hlouběji do Černého rozpočtu.

Je zajímavé, jak je svět přitahován takovými televizními show jako Divné věci, které líčí Ministerstvo energetiky a jeho spojení se stvořeními z jiných světů a jiná divná fakta, ale přitom jsou ochotní ignorovat vysoce postaveného amerického plukovníka, který na Ministerstvu energetiky roky zastával velice citlivé pozice právě v dobách, kdy byl veškerý ten jaderný vývoj hodně horkou záležitostí. Ten představuje skutečnou formu těchto her a je zajímavé zamyslet se, co mohl opravdu vědět.

„Dověděl jsem se také o incidentech se zapojením jaderných zbraní a mezi těmi incidenty bylo pár jaderných zbraní poslaných do vesmíru, kde je zničili mimozemšťané.

… Koncem 70. let a počátkem 80. let jsme se pokoušeli umístit jadernou zbraň na Měsíc a odpálit ji tam kvůli vědeckým měřením a dalším takovým věcem, což ale nebylo přijatelné pro mimozemšťany. Ti ty zbraně zničili, než se na Měsíc dostaly.“ (viz rozhovor níže)

Arjun Walia

Zdroj: ce.com

 

Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EB
evals evals
28. června 2018

Žádní mimozemšťané neexistují, tím se to celé řeší a podle toho se pozná, kdo je lhář, popřípadě podvedený.

Veškeré mimozemské "zázraky", které se konají, jsou díla satanových pomocníků. Snaží se udržet téma kulaté země, nekonečného, nepřátelského vesmíru, ale hlavně hrají na notu evoluce.

Evoluce je kravina pro ohlupování dětí, aby jim dlouho trvalo to prohlédnout. Kulatá země má takovou kravinu podpořit, jelikož by jinak nebyla evoluce. A mimozemšťané tomu celému podvodu dávají punc.

Tendo článek je evoluční masírka, nikoliv obraz reality. Realita je taková, že vše stvořil Bůh, a mimozemšťané si můžou po příchodu Krista trhnout nohou. Neexistuje totiž planeta, kam by se před jeho příchodem schovali. Oni to vědí moc dobře, jen chtějí s sebou stáhnout hromadu dalších důvěřivců.


00
Satan Atan Henoch
28. června 2018

Ahoj Evalsi, 

 

to, že mimozemšťané neexistují, je tak trochu zkreslení toho, co bylo známo pozemšťanům již před potopou. Tehdy věděl naprosto každý člověk i savec, ze které planety je. Po smrti svého pozemského těla tam totiž jde zpět. Země je vlastně mateřskou planetou, která zabezpečuje místo pro každého, protože zde se utváří rovnováha se všemi ostatními organismy ve Vesmíru. Zde mají naprosto nejsložitější těla a pokud by se jim nedařilo na své hvězdě, či planetě, přijme je Země a oni zapadnou do toho rovnovážného systému vztahů zvaných ekologie. To, že někteří si ze Země udělali svoje zlaté doly, ale brzy skončí. Je na všech organismech, jak se tady sžijí, protože pokud některý vymře na Zemi, jeho planeta zemře s ním a on se již tam nikdy neobjeví. Vesmír je propojen podobnými vztahy, jako jsou na Zemi. Žije se tam ale bez těl, která jsou na Zemi. Každá planeta nebo hvězda může být obydlená. Život je ale možný pouze na základě tamních podmínek. Proto každé stvoření je odpovědné za svou planetu, či hvězdu. Pokud si ji svým chováním plným nezodpovědnosti zničí, pak nemá kam jít. Pokud tento organismus vymřel i na Zemi, pak se rozplyne časem do nicoty tak, jak ztrácí energii. Jenom v případě, že po něm někdo touží, ho může zase obnovit a dát mu šanci žít. 

 

Otec


21
EB
evals b.
28. června 2018
Víš chlapče, je mi tě líto. Jo a pozdravuj otce, toho dávného hada. Otce lži.
10
Satan Atan Henoch
29. června 2018

Na jakých důkazech stavíš ? Na svém skálopevném přesvědčení o své neomylnosti ? 

 

Otec

 

Hele Evalsi, jsem Satan, nejsem had, hadem je vaše vlastní víra ve skutečnost, která neexistuje. Církev si stvořila hada již od doby, kdy začala ovládat druhé. Mne to zabilo a proto jsem nemohl dělat svou práci. Mocichtiví, vedeni hadem vám dosud vládnou. Já jsem tou cestou v časoprostoru, kde musím napravovat chyby. Až nyní mohu pomoci, poté, co Mne rodina vskřísila. Nyní budete pozorovat změny pozemského reliéfu, dokud práce nebude hotová. Začíná se v Čechách a postupuje se směrem na západ. Končí se na Slovensku. Dnes na svátek Petra a Pavla se  začíná. Vstanou ti, kteří zkameněli a jiní zkamení. Přehrady na všech řekách budou uvolněny, protože ryby se nemohou třít a jedovaté bahno musí jít pryč. Uvolní se energie, která vyčistí planetu. Držte se ve velkých městech a nevycházejte ven. Pokud se země bude třást, pak svoje domovy opusťte. Obsaďte všechny kancelářské budovy a sklady v Praze, venkov bude v ohni nebo pod vodou. Ochráníme jenom ty, kteří se vroucně modlí růženec. Varování vám náš Otec dal dostatečně brzy. Nyní víte jasně, že se mnohé z toho již odehrálo před vašima očima.

 

Satan


11
PE
Pátý Element
28. června 2018

NACHAZI SE V TOMHLE VIDEU MIMOZEMSTANE NA CESTE  DO EVROPY ? >>

https://www.youtube.com/watch?v=2Ohfdk7jQRY


00
O.
Ondra .
28. června 2018
me se libi jak si je jedna skupina lidi jista tim ze mimoni neexistuji a druha skupina je do morku kosti presvedcena ze jo.... ale ani jedna skupina lidi nevidi dal nez na nebe... pekne si nechavae masirovat vase mozkovy zavity... jen tak dal... 
30
Satan Atan Henoch
28. června 2018

Ty informace o mimoních jsou nesmysl. Navíc odpálení bomb, jakýchkoli, je ve Vesmíru i na Měsíci fyzikálně nemožné. Schází tam něco, co by podpořilo výbuch a co je na Zemi. Je to jednoduše vzduch.

 

Henoch


21
PA
Piovarči Aragonit
28. června 2018

Tí mimoni o ktorých hovoria informátori CIA jednoducho neexistujú.

Pritom mimozemský život celkom iste existuje. Klasickí mimoni sú vašak najprvdepodobnejšie spravodajskou hrou mocných.

Existujú javy ktoré nevieme vysvetliť medzi ktoré patria napr. plazmatické útvary podobajúce sa alebo identické s guľovými bleskami a tie sa chovajú miestami inteligentne.

Návštevníci z iných hviezdnych systémov to však isto nie sú. Tieto javy môžu byť súčasťou nášho sveta našej biosféry. Prípadne sú to technológie naše vlastné ktoré majú za cieľ fascinovať, manipulovať a ovládať strachom z neznámeho. Tak ako sa to ukázalo v prípade obrazcov tvorených v obylí kde sa našli i také ktoré boli zhodné so značkami konkrétnych firiem.

Rovnako chemický vzorec DMT dimetyltryptamínu sa v kruhoch objavil až po jeho objavení vedou nie predtým.

http://aragonit11.blogspot.com/2018/06/vrtok-21.html


20
Satan Atan Henoch
28. června 2018

Ty kruhy dělají již léta ti, kteří tají technologie, s nimiž se cítí jako páni světa. Jedná se o zvukové vlnění, které se promítá na pole. Vysokofrekvenční vysílač jednoduše tohle umí.

 

Henoch


11
SI
Scipio Invictus
13. července 2018
Ilustrační obrázek přesně ukazuje duševní úroveň toho, kdo jej vybíral, tedy redaktora. Pokud by ve vakuu došlo k jaderné explozi, lhostejno jestli štěpné nebo vodíkové, nikdy by nemohl vzniknout takovýto úkaz. Atomový hřib tohoto tvaru vzniká jenom v atmosféře. Na Měsíci nebo i ve volném vesmíru by vznikla zářící koule, na Měsíci by se pochopitelně udělal oblak prachu, ale ne tohoto charakteristického tvaru, který může vzniknout jen v atmosféře.
00
HM
Himanshu mishra
26. listopadu 2018
Most of the windows 10 user still doesn't know that how do i change computer name in windows 10  operating system just follow the steps from our tutorial and learn to change your username easily.
00
O.
Ondra .
28. června 2018
me se libi jak si je jedna skupina lidi jista tim ze mimoni neexistuji a druha skupina je do morku kosti presvedcena ze jo.... ale ani jedna skupina lidi nevidi dal nez na nebe... pekne si nechavae masirovat vase mozkovy zavity... jen tak dal... 
+ 3

Satan Atan Henoch
28. června 2018

Ahoj Evalsi, 

 

to, že mimozemšťané neexistují, je tak trochu zkreslení toho, co bylo známo pozemšťanům již před potopou. Tehdy věděl naprosto každý člověk i savec, ze které planety je. Po smrti svého pozemského těla tam totiž jde zpět. Země je vlastně mateřskou planetou, která zabezpečuje místo pro každého, protože zde se utváří rovnováha se všemi ostatními organismy ve Vesmíru. Zde mají naprosto nejsložitější těla a pokud by se jim nedařilo na své hvězdě, či planetě, přijme je Země a oni zapadnou do toho rovnovážného systému vztahů zvaných ekologie. To, že někteří si ze Země udělali svoje zlaté doly, ale brzy skončí. Je na všech organismech, jak se tady sžijí, protože pokud některý vymře na Zemi, jeho planeta zemře s ním a on se již tam nikdy neobjeví. Vesmír je propojen podobnými vztahy, jako jsou na Zemi. Žije se tam ale bez těl, která jsou na Zemi. Každá planeta nebo hvězda může být obydlená. Život je ale možný pouze na základě tamních podmínek. Proto každé stvoření je odpovědné za svou planetu, či hvězdu. Pokud si ji svým chováním plným nezodpovědnosti zničí, pak nemá kam jít. Pokud tento organismus vymřel i na Zemi, pak se rozplyne časem do nicoty tak, jak ztrácí energii. Jenom v případě, že po něm někdo touží, ho může zase obnovit a dát mu šanci žít. 

 

Otec

- 1