Mimořádná zpráva: Na Náchodsku se střílelo. Dva mrtví
9. září 2019 Redakce AC24 Z domova 10958 0
V pondělí odpoledne došlo na Náchodsku k tragickému incidentu. Při střelbě, za kterou stály osobní spory zemřeli dva muži. (Foto: Wikimedia)

 
 
loading...
 

Česká média informovala o tom, že v Červeném Kostelci na Hradecku se střílelo. K incidentu došlo v odpoledních hodinách a zemřeli při něm dva muži. Zřejmě za ním stály osobní spory.

Uvádí se, že místní obyvatele nejprve vyděsilo několik hlasitých výstřelů. Na místo mířila policie a při incidentu zasahoval také vrtulník. Bohužel se však dvojici mužů už nepovedlo zachránit.

„Policisté byli přivoláni ke střelbě v jednom z rodinných domů v Červeném Kostelci. Našli jsme dva muže beze známek života a v současné době probíhá vyšetřování celého případu. Otázky a odpovědi na to, co se tam přesně stalo a proč k tomu došlo, přinese až další vyšetřování. Bude nařízena soudní pitva a budou také probíhat další odborná zkoumání například z odboru balistiky,“ prozradila mluvčí policie Eva Prachařová. 

Kromě výšeuvedených složek byla na místo činu vyslána také zásahová jednotka. Původně totiž nebylo jasné, zda jsou v ohrožení i životy civilistů. Mluvčí však dodala, že její zásah ale nebyl zapotřebí.

Veškeré informace nyní policie zjišťuje.

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor