Michal Brand: Koronavirus – jaká hra se hraje?
4. února 2020 Redakce AC24 Ze světa 51878 10
Již hodně článků a komentářů bylo napsáno o epidemii koronaviru, která měla svůj počátek před pouhými 4-6 týdny v čínském Wuhanu. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

Vět a slov bylo napsáno nepočítaně, ale informací není mnoho. Názory čtenářů (veřejnosti) jsou kolísavé – od ironie a smíchu nad „pseudo kauzou“ až po zatím jen mírnou ale přeci jen nervozitu.

Pravda je, že chřipka jako taková zabíjí ročně tisíce a tisíce lidí. Spíše tedy zabíjí jiné důvody (například selhání srdce apod.), kterým umožní smrtelný účinek oslabení organismu. „Na chřipku“ tak umírají především staří nebo vážně nemocní lidé.

Současná vlna epidemie koronaviru má – podle oficiálních informací – zatím poměrně velice málo nakažených (jsme aktuálně pod 10 000; než jsem dopsal tento článek jsme již oficiálně na 17 tisících a dalších 15 tisíc lidí je v Číně pod dohledem pro podezření z nákazy) a ještě zanedbatelnější počet mrtvých (176 aktuálně; než jsem dopsal článek, jsem již na 360+). V poměru k počtu obyvatel byť jen Číny (1,4 miliardy obyvatel) jsou to tak zanedbatelná čísla, jako počet Číňanů, kteří se každý rok udusí kostí z krysího stehýnka nebo něco podobného.

Co je ve světle oficiálních informací zarážející, je skutečnost, že opatření oficiálních míst vypadají na odpověď na akutně probíhající celoplanetární katastrofu.

Čínská vláda zcela uzavřela město Wuhan. Město s 10 miliony obyvatel je uzavřeno. Ulice jsou jako po vymření – obyvatelé města se očividně ukrývají doma. To nevypadá na paniku v reakci na pár desítek mrtvých.

Novější video zpravodajství ABC:

Maccao, čínské Las Vegas, je městem duchů rovněž. Google uzavřel svoje čínské pobočky, až do odvolání.

A ke Googlu se připojily další firmy – Apple, Facebook, Starbucks (v tomto případě to je velice pozitivní přínos koronaviru, který zaskočil tam, kde by měly už dávno zasáhnout chuťové buňky zákazníků, ale co čekat od fajnšmekrů z McDonalds), McDonald’s (další pozitivní přínos koronaviru), Disney apod.

Čínská vláda uzavření celého desetimilionového města doplnila ještě žádostí o humanitární pomoc.

Což signalizuje rozsah celé epidemie větší – jinak by přeci největší světová ekonomika nepožadovala dodávky roušek apod.

Na sociálních sítích se před několika dny objevilo neověřené video údajně čínské zdravotnice / lékařky, která uváděla, že nakažených je nejméně 90 000 a to v době, kdy oficiální údaje uváděly 1 975 nakažených.

Pokud by to byla informace založená na skutečném rozsahu epidemie, jednalo by se o problém cca 40-50 větší než uvádí oficiální místa. (To by také znamenalo již tehdy 1 200 až 1 500 mrtvých; dnes tedy by mohlo jít o 12 tisíc mrtvých – pokud je informace o takto vysokém počtu nakažených založená na faktech a pokud je smrtelnost viru minimálně taková, jako je uváděna v oficiálních údajích.)

Další video ukazuje dalšího čínského lékaře, který uvádí, že skutečný rozsah epidemie je mnohonásobně větší než se oficiálně uvádí.

V porovnání se SARS se zdá být dnešní epidemie koronaviru podstatně rychlejší a šíří se po příkré exponenciální křivce, a to i podle oficiálních údajů:

Podle projekcí šíření, založených na stávajícím tempu šíření koronaviru, by na konci února mohlo být až 180 milionů nakažených. Pro přesnost znovu zdůrazňuji: za předpokladu zachování stávajícího tempa šíření infekce.

Pozn.: Tzv. španělská chřipka, která byla poprvé zaznamenána na „výzkumné lékařské facilitě armády Spojených Států“, odkud se „záhadně“ následně rozšířila po celém světě, infikovala podle odhadů na 500 milionů a zabila 50 až 100 milionů lidí. K této kauze příště.

Podle zprávy The New Zealand Herald kolují zvěsti, že prý čínská vláda spaluje mrtvé v tajnosti – znamená to, že je mrtvých podstatně více, než se oficiálně uvádí? Nebo co by mohlo být důvodem pro utajené kremace mrtvých pacientů, kdyby jich bylo jen 300? (V době zprávy NZH jen 140).

Podobná informace přichází od čínského korespondenta DW News East Asia, Williama Younga, který s odvoláním na důvěryhodná čínská média uvádí, že podle rozhovorů s pracovníky krematorií jsou mrtví přiváženi tajně a velká řada z nich bez jakékoli identifikace a tedy zřejmě nejsou zahrnuti v oficiálních údajích, jak přímo na místě předpokládá i sám Young.

V sobotu 1.2. přišla zpráva, že sousední město Wuhanu, město Huanggang se 6 miliony obyvatel bylo také uzavřeno a fakticky byl v tomto městě vyhlášen výjimečný stav až do odvolání – například byt nebo dům smí opustit výhradně jedna osoba z rodiny a to jen za účelem obstarání základních potřeb (jídla, pití) pro rodinu.

Američané evakuovaní z Wuhanu nepřistáli, jak původně plánováno, na (civilním) letišti Ontario (v Kalifornii), ale na letecké základně armády USA. Bez udání důvodu.

Video z přistání a především z přivitání evakuovaných Američanů lidmi (zřejmě vojáky) v ochranných oblecích nepůsobí dojmem, že by šlo jen o nějakou rýmičku s bezvýznamnou úmrtností.

(Proti tomu britské policistky byly zcela v klidu, když byly zcela bez ochranných pomůcek pár dní poté, co byl Novičokem na klice svého domu otráven Skripal  v koncentraci tak silné, že ještě tči měsíce poté byly na klice jasné stopu Novičoku ve velikém množství, že?

Ve Wuhanu čínská vláda nechala postavit během rekordních 6 dní novou nemocnici pro nakažené koronavirem. Wuhan má 10 milionů obyvatel. Tedy musí mít nemocniční kapacity odpovídající takovému počtu obyvatel. Ale ty nejsou dostatečné. Proč? Je nakažených podstatně více než uvádí oficiální údaje?

Británie stahuje dokonce i rodinné příslušníky a „zbytný“ personál zastupitelských úřadů.

Čína nyní mrtvé po nákaze koronavirem požaduje spalovat bez pohřbu.

Spojená Státy výslovně varovaly svoje občany před cestou do Číny a vyhlásily zákaz vstupu všem osobám, které nejsou občané USA a které navštívily Čínu v době 14 dní před příjezdem do USA.

Facebook ohlásil zvedení maximální cenzury „falešných zpráv“ o koronaviru.

Vše vypadá jako možná opravdu velká epidemie se značnými důsledky.

Ekonomické důsledky budou nepopiratelné – zpomalení nebo dokonce zabrždění obchodu (právě s Čínou, nejvýznamnějším obchodním partnerem celého Západu a vlastně nejvýznamnějšího obchodního partnera v rámci celosvětové ekonomiky).

Pokud bude krize koronaviru pokračovat a případně se dokonce i stupňovat, lze očekávat velké propady na finančních trzích a ekonomickou recesi nebo krizi. Může se potenciálně jednat o krizi větší než krize 2008-2009.

V podobném velice varovném duchu hovoří banka Goldman Sachs (nebo např. Rabobank):

Oficiální média, čínská i západní, nejprve naznačovala možný zdroj infekce z různých potravin exotického charakteru, kde největším „favoritem“ na zdroj nákazy se postupně stal netopýr. Hned v začátcích byla zveřejněna v MSM tato informace, doplněná – pro přesvědčivost? (lepčí prodejnost této hypotézy publiku?) – videem mladé čínské ženy okusující uvařeného netopýra.

Podle nepotvrzených zpráv před cca půl rokem Čína získala (krádeží) koronavirus z kanadských laboratoří.

Nedaleko Wuhanu se nachází „tajemná“ virologická výzkumná facilita, o které se předpokládá, že možná pracuje na vývoji biologických zbraní (stejně jako laboratoře všech vyspělých zemí světa – a jistě také jako u všech vyspělých zemí světa jde „pouze o výzkum obrany proti biologickým zbraním“).

Spojené Státy vedou momentálně otevřenou obchodní válku proti Číně. Nejen to, dokonce otevřeně označují Čínu za globální hrozbu číslo 1. Ministr zahraničí USA označil čínskou vládu za největší hrozbu celé naší epochy.

O tom, že Spojené Státy se nerozpakují použít jakékoli prostředky k prosazení svých zájmů (ať již skutečných nebo domnělých) jakýmikoli prostředky a za jakoukoli cenu, není třeba se snad ani zmiňovat.

V příštím článku se zaměřím na známé experimenty vlády USA na lidských „pokusných králících“ a to jak na amerických občanech, tak na občanech cizích zemí. (Vždy bez jejich vědomí).

Oficiální údaje vs. panika oficiálních míst

Zdá se, že zde máme drobný nesoulad mezi poměrně zanedbatelným počtem úmrtí na koronavirus na straně jedné, a nepopiratelným strachem až panikou oficiálních míst (Čína, USA, Británie zcela zřetelně).

V posledních dnech nabírá epidemie na rozsahu, jak se virus šíří po exponenciální křivce. To může být jeden z faktorů pro obavy oficiálních míst.

Druhým zdrojem obav může být riziko mutace a vznik viru podstatně více virulentního nebo smrtelného nebo obojí.

Nebo oficiální místa vědí něco víc, než je zveřejněno v oficiálních informacích mainstream médií. Možná znají skutečné účinky a „možnosti“ daného viru. Možná znají údaje o skutečném rozsahu a o skutečných počtech úmrtí, která možná výrazně převyšují oficiálně přiznané údaje. Možná.

Ale kvůli „rýmičce“, jak byla současná epidemie koronaviru posměšně nazývána v diskusích pod články ještě před pár dny, kvůli „rýmičce“ by oficiální místa nejednala s takovou nervozitou.

Co se vlastně stalo?

Variant, jak vše vzniklo a o co se tedy ve skutečnosti jedná, je celá řada.

  • Může jít o únik z čínských virologických laboratoří v oblasti Wuhanu
  • Může jít o „hybridní válku“ proti Číně
  • Může jít o virus z vařeného netopýra, který je vysoce virulentní a „solidně“ smrtelný (viz srovnání se SARS výše)
  • Může jít o test potenciální biologické zbraně
  • ze strany Číny
  • ze strany jiné země ;-)
  • Může jít o úmyslně použitý spouštěč ekonomické krize
  • v Číně (viz. obchodní válka vedená zcela otevřeně velice špinavými prostředky)
  • nebo globální krize (mocenské elity uvažující ve stylu „každá krize je příležitost těm ‚dole‘ pořádně zatopit“ se jistě nikdy nerozpakovaly a rozpakovat nebudou vytvořit nějakou tu krizi k využití, že?)

Jak řekl David Rockefeller, podle zlých jazyků spolumajitel rodového majetku 10 000 miliard dolarů (deset tisíc miliard dolarů): ‚Vše co potřebujeme [k nastolení Nového Světového Řádu (New World Order)] je jedna správná pořádná krize a národy budou akceptovat New World Order‘

Michal Brand

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


TF
tomas fuk
4. února 2020
ihned rozsirit do USA at tento svinsky narod vyhubi
10
MK
Milan Klusák
4. února 2020
To tě vůbec nemusí zajímat. USA jsou dobře zabezpečeny. A co bude s námi, to máš fuk , nebo tomášfuk.
00
EP
Eduard Piovarči
4. února 2020

Tzv. španělská chřipka, která byla poprvé zaznamenána na „výzkumné lékařské facilitě armády Spojených Států“, odkud se „záhadně“ následně rozšířila po celém světě, infikovala podle odhadů na 500 milionů a zabila 50 až 100 milionů lidí. K této kauze příště.

Výborný článok vystihujúci situáciu,

Sme skutočne v spároch veľkého zla ktoré sa vyliahlo na Západe. Úmrtnosť súpa veľmi rýchlo. Už zajtra to môže byť 100 mŕtvych denne podľa oficiálnych správ.

Ak to Američanom prejde pokúsia sa takto zlikvidovať aj Ruskú ekonomiku

 

Ak vôbec budú volby  preto že situácia sa rýchlo mení, Slováci volte pronárodných lídrov. Radšej SNS, VLASŤ SMER, Kotleba moc nepomôže preto že bude vždy v opozícii, nakoniec môže pomôcť aj v opozícii


00
EP
Eduard Piovarči
4. února 2020

Jak řeklDavid Rockefeller, podle zlých jazyků spolumajitel rodového majetku 10 000 miliard dolarů (deset tisíc miliard dolarů): ‚Vše co potřebujeme [k nastolení Nového Světového Řádu (New World Order)] je jedna správná pořádná krize a národy budou akceptovat New World Order‘

Nuž hrozí nám to všetko už bezprostredne zdá sa že sa Kabala už rozhodla a rozbehla veľkú celosvetovú akciu či krízu?

Krvácivá horečka lassa je v Nigérii na vzestupu. Počet obětí vzrostl na 41

29. 1. 2020, 23:22

ČTK

Nákaze krvácivé horečky lassa podlehlo v Nigérii od začátku roku již 41 lidí, uvedlo Nigerijské středisko pro kontrolu epidemií (NCDC). Potvrdily se tak obavy úřadů, že bilance z předchozího týdne nebude definitivní. Ta hovořila o 24 mrtvých a 163 nakažených. Nemoc je tedy během několika dní na výrazném vzestupu, napsala ve středu agentura AFPZdravotníci v Nigerii v ochranných oblecích (archivní foto)

 Zdravotníci v Nigérii v ochranných oblekoch

NCDC ve své poslední zprávě z úterý informovalo o 258 potvrzených případech v 19 spolkových státech. Mezi nemocnými uvedlo i šest zdravotníků. Téměř 90 procent nedávných případů se vyskytlo ve třech jižních státech Edo, Ondo a Ebonyi Nová úmrtí však ohlásil i sever Nigérie. Země vyhlásila epidemii horečky lassa před rokem, byť nemoc se v zemi touto dobou vyskytuje každý rok. Loni si virus vyžádal 190 život

V Opavě razantně přibylo případů krvácivé horečky, může to souviset s hraboši Domácí

Světová zdravotnická organizace (WHO) horečku lassa charakterizuje jako virovou infekci spadající do stejné skupiny virů jako marburg nebo ebola. Nákazu šíří hlodavci a většina lidí ji dostane po kontaktu s jejich výkaly, močí či krví. Prostřednictvím tělních tekutin je přenosná také z člověka na člověka.

Nigéria súsedí s Líbiou odkiľ do Európy utekajú utečenci.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/12/voda-den-pred-silvestrom-mala-3-stupne.html


00
MK
Milan Klusák
4. února 2020
Jenom tady nakopíruješ plno řádků z jiných webů. co kdybys něco ze své hlavy? Ty musíš mít ale velkej strach!
00
EP
Eduard Piovarči
5. února 2020

Len informujem:-)

Najprv treba prejsť plno webov aby mohol človek napísať niečo čo si o tom myslí. Skrátka sledujem čo sa deje dnes je to obzvlášť dôležité byť informovaný aby si sa mohol nejako zariadiť aj orientovať.

Momentálne strach nemám občas ho má ale každí ja tiež hlavne keď idem na nejakú akciu do nestabilného a extrémneho prostredia:-)

to čo sa deje v Číne nie je sranda, ale zatiaľ zomierajú len číňania, dlžím im palce aby to čo najskôr zvládli


00
EP
Eduard Piovarči
7. února 2020

TAK ŽE ŽIADNA KONŠPIRÁCIA ALE ISTOTA

Štúdia: Wu-chanský koronavírus obsahuje jedinečné zložky vírusu HIV. Kde sa tam nabrali?

https://www.hlavnespravy.sk/studia-wu-chansky-koronavirus-obsahuje-jedinecne-zlozky-virusu-hiv/2039913

“Najdôležitejším výsledkom štúdie je zistenie, že v miestach vírusu, ktoré sú zodpovedné za dokovanie a prenikanie do hostiteľskej bunky, boli nájdené sekvencie, ktoré sú v tejto forme známe doposiaľ len u vírusu HIV; presnejšie povedané u mutácií HIV, ktoré sú rozšírené v Ázii a Afrike. Tieto sekvencie nebolo možné nájsť vo vzorkách získaných z netopierov.”!!!!

Na koronavirus zabraly léky na AIDS

https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/na-koronavirus-zabraly-leky-na-aids-40312092

“Kombinace léků na AIDS a chřipku zabrala v Thajsku u 71leté Číňanky, která se nakazila novým koronavirem 2019-nCoV, uvedla v pondělí agentura AFP s odvoláním na thajské ministerstvo zdravotnictví. Osmačtyřicet hodin poté, co jí byla nasazena antivirotika používaná k léčbě HIV a chřipky, už měla negativní test na nákazu koronavirem. ”

Blbé to celé začne byť, keď si to dá človek do súvislosti s tým, že HIV vírus je podľa všetkého výtvor amerického bakteriologického programu. V 1980tych rokoch bol zámerne šírený do Afriky pomocou kontaminovaných vakcín, zrejme so zámerom, aby mali organizátori epidémiu pod kontrolou a neriskovali jej nekontrolovateľné masové šírenie.

Viac info tu: https://diskuter.wordpress.com/kniha-1-kapitola-17-redukce-lidstva/

Vieme, že americké korporácie majú veľkú prax v GMO moditáciach buniek. Nie je najmenší problém poskladať gény netopierieho koronavírusu, pridať zopár génov z chrípky na lepšie šírenie a zopár génov z HIV vírusu na vyššiu virulenciu a rezistenciu voči liečbe. A to, že rôzne “americké” inštitúcie už dlhé roky hlásajú nutnosť redukcie svetovej populácie, to je verejne známy fakt.

TAK ŽE JE TO VIACMENEJ JASNÉ

TOTO BOL ÚTOK BIOLOGICKOU ZBRAŇOU ZACIELENOU NA AZIATOV


00
VM
Vladimír Molík
7. února 2020
Virus je to dobry a kvalitní. Ale měl začít od autorů v USA a nikoli v Číně! Z toho lze usoudit, kdo ho a pro koho ho vymyslel! 
00
EP
Eduard Piovarči
7. února 2020

Radek

Věčný Slovan

comment image

Hollywood je výkladní skříň židovských Iluminátů, většina jejich filmů slouží na podvědomém formátování myšlení. Hollywood = MK Ultra. Většina herců má židovské předky a nebo jsou propojení pokrevními liniemi na královský rod.

Americký podnikatel, člen tajných společností, člen satanistické pokrevní linie David Rockefeller je za výstavbu dvojčat odbovědný. Již při stavbě byly do základu umístěné malé atomové bomby, protože bylo dopředu naplánované jejich zničení, protože to bylo zahrnuté do tajného plánu. Byl to rituál obětování, strachu a smrti.

Dvě věže, respektivě dva pilíře reprezentují ať už v umění nebo v architektuře důležitý vstup do neznáma. Ve svobodném zednářství se tyto sloupy nazývají Boáz a Jáchyn, odkazují na chrám krále Šalomouna na Chrámové hoře v Jeruzalémě.

Věž nebo věže v tarotových kartách symbolizují změnu, výbuch, odhalení, nepokoje, pohromu.

Ilumináti rádi ukazují svoje plány v umění, ve filmech a hudbě. Hodně umělců je zasvěceno a jsou členy zednářských lóží.

Propaganda destrukce WTC byla v Hollywoodu oblíbenou témou, protože to tak bylo předurčeno jako symbol nastolení Nového světového řádu.

http://pialpha.cz/Matrix-1999-Neos-Passport-expires-on-September-11

Jejich trochu zvrácený smysl pro humor.comment image

Na tomto kalechu na góje, vydělal nosatý klikař Larry Silverstein skoro pět miliard dolarů. To by nebyli židé, aby na něčem nevydělali nějaké ty peníze.

V sionistických procesech řízení je to uděláne tak, že se vytvoří problémy, aby vyvolali strach, šok nebo hněv. A co nebylo možné prosadit normální cestou je potom ovcemi bez odporu akceptováno. Přičemž problém nebo problémy elita sama vytvořila.

Modus operandi je pořád stejný: problém – reakce – řešení.comment image

9/11 Predicted on The Lone Gunmen

https://youtu.be/9rsMG2hHsLo

Dvě krátká videa o iluminatském umění:

https://youtu.be/2BJj0e8NjRk

https://youtu.be/0-uAkkA-InU


00
EP
Eduard Piovarči
7. února 2020

Thaiwan asi len nafukuje situáciu  a rozširuje poplašnú správu ale:

Šestica čínskych výskumníkov z troch rôznych inštitúcií publikovala výsledky štúdie, ktorá dokazuje, že najnovší koronavírus 2019-nCoV je oveľa nebezpečnejší pre Aziatov ako pre ľudí bielej rasy.

Celú štúdiu v angličtine si môžete prečítať tu: https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.01.26.919985v1.

https://zemavek.sk/koronavirus-moze-byt-selektivnou-biologickou-zbranou-namierenou-na-cinu/


00
TF
tomas fuk
4. února 2020
ihned rozsirit do USA at tento svinsky narod vyhubi
+ 1