Michal Brand: Greta měla koronavirus
25. března 2020 Redakce AC24 Ze světa 33578 4
Greta Thurnberg měla také koronavirus. Prohlásila to na svém Instagramu. (Foto: Pixabay)

 

 
 
 

Což tedy nechápu, jak se mohla nakazit koronavirem. Podle knihy její matky přeci Gréta vidí pouhým okem, jak se krajinou valí molekuly CO2. Je tedy naprosto absurdní, že by mohla přehlédnout virus, který je mnohem, mnohem větší než molekula CO2.

Prý se nakazila v Bruselu. Takže možná přehlédla koronavirus, který se k ní přiblížil, protože slzela při svém proslovu o všech těch nebohých rostlinkách, které v celé historii této planety a ve všech zemích světa potřebují ke svému životu CO2 a čím více ho je, tím lépe rostliny prospívají, jenom ve Švédsku v oblasti, kam dohlédne Greta z okna, to je naopak a CO2 tam rostliny hubí rychleji než napalm. Případně koronavirus přehlédla, když zrovna seřvávala poslance Evropského parlamentu. Ti jí následně odměnili bouřlivým potleskem, protože mají masochistické sklony. Nebo jsou retardovaní. Takže vlastně asi byli šťastní, že tam mluví jim rovná. Koneckonců, oni sami taky umí jen ostatní buzerovat a prudit a nezvládnou dělat nic užitečného. Takže si poslanci s Grétou bezvadně rozumí. Mají společnou životní filozofii. Ale kdoví, možná že tehdy ti poslanci Europarlamentu zatleskali koronaviru, který přeskočil na Grétu. V EU parlamentu jsou jistě ti nejlepší ze všech národů Evropy, a když Gréta vidí pouhým okem jednotlivé molekuly CO2, tak poslanci EU parlamentu musí vidět pouhým okem zcela jistě jednotlivé elektrony, možná i kvarky nebo rovnou struny.

„Cítila jsem se unavená, měla jsem zimnici, bolelo mě v krku a kašlala jsem,” uvedla 17letá aktivistka. Poznamenala, že ve Švédsku se není možné nechat otestovat, pokud člověk nepotřebuje naléhavou lékařskou péči.

Nu, kromě toho, že je duševně nemocná, je i posedlá vlastní důležitostí. Když bude problém s masovým rozšířením syfilidy, tak Greta prohlásí na Instáči, že ho taky měla, protože měla fleky na ruce. Já třeba jsem unavenej, kdykoli čtu pindy o téhle „aktivistce“. Zimnici sice nemám a v krku mě nebolí, ale na její řeči kašlu. Takže asi Covid19. Kdykoli otevřu noviny.

Poznamenala, že ve Švédsku se není možné nechat otestovat, pokud člověk nepotřebuje naléhavou lékařskou péči.

Nechápu, proč ji odmítli ve Švédsku otestovat, protože lékařskou péči Greta potřebuje, akutně a už dlouho. Také nechápu, jak to Greta na kanoi mohla stihnout z Bruselu přes Severní moře za pouhých několik dní, když 4.3. ještě kecala v EU parlamentu, dnes je 24.3. a Greta už se stihla vyléčit z koronaviru – tak to měla na plavbu dlouhou více než 900 km pouhé tak dva, tři dny. Jistě nepoužila něco tak odporného a CO2 produkujícího, jako je letadlo. A 900 km na kanoi, na otevřeném moři, za tři dny, to je opravdu dobrý výkon mladé sportovkyně. Škoda, že letošní olympiáda bude zrušena. Greta tam mohla vyhrát všechny sportovní disciplíny a celému světu tak dokázat, že přísloví „V zdravém těle zdravý duch“ má svoje výjimky.

Ale i tak věřím, že uvědomělá Greta by se nenechala testovat na koronavirus, i kdyby to ve Švédsku bylo možné. Testy se totiž momentálně vozí z Číny a při jejich výrobě se produkuje CO2. A jak říká Greta a její otec, musíme zajistit ne jen nulové emise CO2, ale přímo záporné emise CO2. A proto žádné testy nebo roušky pro aktivisty. Musí jít příkladem a vysedávat před parlamentem nestačí. Navíc se každý test z Číny dopravuje letecky a letadla jsou fuj. Greta by jistě odmítla něco tak hnusného, jako je test nebo lék, když ten lék má na svědomí spoustu molekul CO2 při své výrobě a dopravě.

Tak mne tak napadá – všimli jste si jedné zásadní změny? Před 80 lety USA zásobovaly svoji vlastní armádu a svoji vlastní zemi i řadu jiných zemí veškerým možným zbožím, vojenskou technikou, zdravotním materiálem. Dnes celý svět zásobuje Čína a USA zoufale shání zdravotnický materiál i techniku všude možně po světě. A když Itálie potřebuje pomoc s humanitární katastrofou, tak jí Rusko musí poslat týmy armádních virologů a lékařů. Virtuální ekonomika „bohatých“ zemí je úplně na dvě věci, když dojde na lámání chleba a skončí možnost předstírat.

(Už je to tady! Putin poslal ruskou armádu do Itálie! Okupace! Důkaz agresivity Ruska! Už nás obsazují! :-D)

Ale zpět ke Grétě.

V rozhovoru s nadací agentury Reuters Thunbergová prohlásila, že na koronaviru není nic pozitivního, ale že nákaza ukázala, jak svět dokáže rychle zareagovat, když je to nutné.

A to, TOHLE je právě ten problém, milá Gréto – svět, lidé dokážou rychle zareagovat, když je to nutné. A ne když zavelí duševně nemocná pubertální dívka s mozkem vymytým rodiči ultralevicovými-ekologickými fanatiky. Takže tak.

Aaach, málem bych zapomněl. Jedna věc je na tom celém pozitivní. Pokud Gréta nakazila a paralyzovala EU parlament, jsem pro, aby dostala tu Nobelovu cenu míru.

Eliminací Evropského parlamentu a Evropské komise možná zachránila Evropu a všechny její obyvatele

Michal Brand

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
25. března 2020

Brand ako vždy vynikajúci článok len naozaj škoda že Gréta nenakazila celý Európsky parlament to jediné by bolo na tejto kríze pozitívne aby to dostali prednostne všetci tí miliónoví pajtáši a nielen v EU ale aj tam za morom. Nezaslúžia si nič iné len okúsiť vlastnú medicínu

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/to-nejhorsi-teprve-prijde-varuje.html

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/koronavirus-je-to-horsie-ako-sme-si.html


20
RR
radim rulik
25. března 2020
super :-D
00
EP
Eduard Piovarči
26. března 2020

Hromadná žaloba v USA proti spoločnostiam Google, Facebook, Obama, Bidens, Clinton, Gates a mnohým ďalším na federálnom najvyššom súde USA za ohrozenie života každého človeka pomocou umelej inteligencie

https://michael-mannheimer.net/

Blíži sa koniec Nového svetového poriadku?

Áno, táto správa má takmer tri mesiace takmer každý týždeň. A áno: o ničom z toho v „kvalitných médiách“ ste nikdy nepočuli. Čo, ako vieme, neznamená nič. Ak je však táto správa pravdivá, mali by sme očakávať proces nielen storočia, ale aj svetových dejín ako celku.

Existujú údajné masové žaloby proti duchovným silám Deep State, ktoré, ak sú skutočne usvedčené, by mohli viesť k dekapitácii hada, ktorý bol tieňovou mocou v Spojených štátoch už mnoho desaťročí, a teda v dôsledku de facto svetovej nadvlády Spojených štátov. vo zvyšku sveta.

„Hlboký štát“ znamená sprisahané prelínanie vojenských, tajných služieb, politiky, spravodlivosti, administratívy, pravicového extrémizmu a organizovaného zločinu, ktoré, ako neviditeľná štruktúra, preniká do všetkých oblastí štátu a v skutočnosti má skutočnú moc.

Tí, ktorí patria do hlbokého štátu, sa môžu tešiť na najlepšie zamestnanie vrátane prezidentského zamestnania. Tí, ktorí sú v ceste hlbokému stavu, budú prepustení alebo zlikvidovaní. Nikdy nebol zvolený, ale bol a je stále silnejší ako všetky vlády USA za posledných sto rokov.

Hlboký stav zahŕňa tie isté strunové sťahováky a satanistov, ktorí stoja za Novým svetovým poriadkom (NWO). A tí istí ľudia, ktorí v súčasnosti používajú pandémiu vírusu koróny, posilňujú svoj cieľ svetovej nadvlády. Sú to tí istí ľudia, ktorí s neuveriteľným útokom na slovo Trade Trade Twin Towers (ktorý bol pravdepodobne vnútornou prácou) predznamenali začiatok poslednej fázy hromadného redizajnu sveta, ktorý za to vyvolal vojny po celom svete. získať potrebné čísla utečencov.

Predtým, ako upadnete do eufórie, je potrebné znovu zdôrazniť, že táto správa nie je zabezpečená. Ich platnosť však hodnotím ako vysokú až veľmi vysokú. V blízkej budúcnosti sa ukáže, či je toto hodnotenie správne.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/to-nejhorsi-teprve-prijde-varuje.html


00
MK
Milan Klusák
27. března 2020
Pochvala redaktoru, co to napsal. Výborná recenze.
00
EP
Eduard Piovarči
25. března 2020

Brand ako vždy vynikajúci článok len naozaj škoda že Gréta nenakazila celý Európsky parlament to jediné by bolo na tejto kríze pozitívne aby to dostali prednostne všetci tí miliónoví pajtáši a nielen v EU ale aj tam za morom. Nezaslúžia si nič iné len okúsiť vlastnú medicínu

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/to-nejhorsi-teprve-prijde-varuje.html

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/koronavirus-je-to-horsie-ako-sme-si.html

+ 2