Mezi italskou vládou a Sorosem vypukla válka: „To vy jste si mastil kapsu na smrti stovek lidí“
4. června 2018 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce 66507 6
Mezi liberálním miliardářským aktivistou a zanícení přívržencem Clintonové Georgem Sorosem a italskou proti-imigrační stranou Legue, která v pátek sestavila populistickou vládu s Hnutím 5 hvězd, a jejíž vůdce Matteo Salvini v pátek nastoupil do svého nového jobu místopředsedy vlády a ministra vnitra, kdy slibuje deportace statisíců ilegálních imigrantů, vypukl boj.

 

 

Saviniho Legue ve čtvrtek uzavřela dohodu s Hnutím 5 hvězd o koaliční vládě, která zahájí práce na tom, aby „stavěla Itálii na první místo“ (a potenciálně učinila pro Eurozónu z života peklo na zemi s hrozbou Quitaly (zkratkové slovo pro odchod Itálie z Eurozóny), což by podle JPMorgan asi byl pro Řím ten nejlepší výsledek), ovšem tímto sestavením vlády skončil pětidenní politický chaos spojený ohromnou turbulencí trhů.

V reakci na to se, ale do věci vložil George Soros, který už otevřeně naznačuje, že Salvini by mohl být také financován Vladimirem Putinem, kdy říká, že „je velice znepokojen ruským vlivem na Evropu obecně na novou italskou vládu zvláště.“ 

„Já nevím, jestli byl Salvini financován Moskvou, ale veřejnost má právo to vědět,“ řekl Soros. Překlad Sorose: Jakákoliv vláda, která dá přednost svým občanům před migranty, je teď Putinovou loutkou.

Šéf ekonomické politiky strany Legue Claudio Borghi vrátil Sorosovi úder tvrzením (přeloženo): „On je Soros Italskou vládou znepokojen? Tak to znamená, že jdeme správnou cestou…My víme, co mají za lubem ti, co roky sázeli kůži imigrantů do spekulativních her, když financovali neziskovky a pašeráky, aby vedli invazi do Itálie.“

„Vítr se ale obrátil jak pro Sorose, tak i pro ty ostatní, co si mastili kapsu z úmrtí stovek lidí.“

Soros rovněž italským novinám Corriere della Sera přiznal, že v rostoucím vlivu Legue se odráží „Zkrachovavší migrační politika Evropy, která na Itálii uvalila nespravedlivě vysoké břemeno.“ A jeho řešení? Je třeba, aby EU místo přesidlování migrantů Itálii platila.

„Vychází to z principu dobrovolnosti, že tento problém nelze řešit nuceným přesidlování, nýbrž jen finanční kompenzací EU Itálii za ty migranty, kteří u ní přistáli,“ napsal Soros, který rovněž varoval: „V Evropě se začíná silně inklinovat k tomu, že by se mělo této situace využít a Itálii uštědřit lekci… Pokud by ale EU podle této linie postupovala, tak by si tím kopala vlastní hrob, když by vyprovokovala negativní reakci italského voličstva, které by pak Movimento 5 Stelle a Lega Nord znovu zvolilo, a to s ještě větší většinou.“

Itálie zdaleka není prvním evropským národem, který zavrhuje Sorosovu ideologii otevřených hranic.

Nejmarkatnější je to u maďarského ministerského předsedy Viktora Orbána, který založil svou úspěšnou letošní kampaň za znovuzvolení na útocích na údajný „Sorosův plán“ zaplavit Maďarsko muslimskými migranty. Soros tato obvinění v názorovém sloupku zavrhl jako „falešná a směšná.“

Tvrdil: „Nucené přesidlování migrantů do jiných zemí není ani možné ani žádoucí. Další země, zvláště Polsko a Maďarsko, by tomu zuřivě odporovaly… Vždy jsem prosazoval, že umisťování uprchlíků v rámci Evropy by mělo být zcela dobrovolné.“ – The Guardian

Také Polsko a Česká republika značně Sorosovým politikám odporovaly.

Je ironií, co přináší ten zavilý odpor vůči Salvinimu a populistické vlně zavalující Evropu vůbec (když se tato vlna v neděli přehnala i přes Slovinsko, kde místní volby rozhodně vyhrála proti-imigrační strana SDS), protože ten jejich odpor jim neustále vybuchuje do tváře, a jak hlásí Bloomberg, podpora veřejnosti pro Legue neustále roste, když se ukazuje, že podpora Salviniho straně to už dotáhla na úroveň jejich spojence Hnutí pěti hvězd, za kterým zaostávají už jen o necelé 2%.

Podpora pro anti-imigrační League vyrostla na 28,5 procenta v porovnání s těmi 17,4 procenty voličů, které získali ve všeobecných volbách 4. března, ukazuje průzkum Ipsos vydaný v sobotu italskými novinami Corriere della Sera. Naproti tomu Luigi Di Maio s proti-establishemntu zaměřených Pěti hvězd zažíval, jak jeho podpora maličko propadá na 30,1 procenta z 32,7 procent při volbách 4. března, zjišťuje průzkum.

A s tím, jak je Itálie nachystána poslat statisíce migrantů do sousedních liberálních zemí Evropy, tak nás jenom zajímá, jak se ti „osvícení“ a „progresivní“ Evropané vyrovnají s novými migrantskými obyvateli, až se globální ekonomika zase zakucká a lidé začnou věnovat více pozornosti tomu, kam peníze z jejich daní jdou.

Zdroj: zerohedge.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PE
Pátý Element
4. června 2018

TOHLE VIDEO JE Z  ITALIE ? >>>

 


00
V2
Vaclav 2
4. června 2018
kdo věří sorošovi? dnes mu nemůže snad věřit nikdo...je to prohnilá, ulhaná loutka, která lže všem státům a lidem do očí. Kam se podívá organizuje podrazáckou mašinerii, která dělá vše jen pro další vlastní miliardy... bohužel, těm co voní jeho penízky tak ti mlčí a plní příkazy.  
50
JN
Jaromír Novák
4. června 2018

Soros je Rotschildův koník a dělá přesně tu práci ,kterou si jen páníček objedná ..

Psychopaté dál vlâčí svět k NWO.


50
CM
ca mike
2. července 2018

I have read your post, thank you for sharing, your post is very helpful to me. I hope you will have many good articles to bring to the reader.

 

color switch


00
AC
Antonia Cummins
5. července 2018

It's more regrettable than that. A large number of these SJW shitbags don't have the psychological ability to acknowledge how false, unthinkable and completely wrong their convictions are. They aren't in fact lying since they don't know better. Their brains are distorted.

Write My Essay For Me  


00
TB
tony Bell
Před 11 hodinami.
This looks like an information which could be a great thing to see some of the issues have been addressed which can be pretty much relevant

Write My Essay  it could be a great thing to have thou


00
V2
Vaclav 2
4. června 2018
kdo věří sorošovi? dnes mu nemůže snad věřit nikdo...je to prohnilá, ulhaná loutka, která lže všem státům a lidem do očí. Kam se podívá organizuje podrazáckou mašinerii, která dělá vše jen pro další vlastní miliardy... bohužel, těm co voní jeho penízky tak ti mlčí a plní příkazy.  
+ 5