Meghan Markleová změnila své zásady kvůli atraktivnímu vzhledu
9. listopadu 2019 Redakce AC24 Ze světa 6410 0
Vévodkyně ze Sussexu Meghan změnila svůj typický přirozený make-up, když se zúčastnila každoroční akce konané na památku obětí války. Fotografie z akce se objevily na Daily Mail. (Foto: Instagram)

 
 
loading...
 

Manželka prince Harryho oblékla na danou akci dlouhý kabát v námořnicky modré barvě. Na fotografiích je vidět, že Meghan si nalepila umělé řasy, namalovala si výrazněji oči a na pusu použila lesklou rtěnku. Podle maskérky Lisy Little má vévodkyně často přirozený make-up. Nyní však zvolila temnější barvy, které jí seděly.

„Umělé řasy dodávají objem a délku (což jsme dříve u Meghan neviděli). To jí dodává okouzlující vzhled. Asi nejvíce zdrženlivou, ale působivou změnou v makeu-upu Meghan byly rty. Metalický broskvový lesk dokonale zdůrazňuje její tmavé oči a bronzovou pokožku,“ vysvětlila maskérka.

​„Poněkud revoluční rozhodnutí Meghan a Harryho, že nebudou propagovat narození svého dítěte a jeho první dny, odráží touhu po zdravém životním stylu, kterým byla Meghan známá před svým novým životem a také její feministické ideály,“ objasnili, proč zařadili vévodkyni na daný seznam.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor